Eşimin başkasına ilgisi olduğundan şüpheleniyorum

Konunun başlığını okuduğum an şüphe tek gerçektir dedim :)
Ben de merak edip bazen herkese bakıyorum bu normal.Ama eşinizin daha önce bir vukuatı olduğundan mimli.Hissettiğinize göre,geçmişte birileriyle yazıştığına göre ilgisi olması yüksek ihtimal

Kadinlar meraktan bakar da, erkekler ilgileri yoksa boyle seylere üşenirler.
Meraktan bakan erkekte çok var. İş yerinde bir muhabbet dönmüştür belki. Tamamen atıyorum "X falanca yerde işe girmiş diye duydum, çok iyi kazanıyormuş vb" gibi. Adam da sosyal medyadan bakmış olabilir.

En azından bu olay için, böyle bir şey olma ihtimali de olabilir.

Bence sizde kızı takibe alın. İnstagramdan ve Facebook’tan takip edin. Eşiniz bir daha kızın profiline baktığında sizinde takip ettiğinizi görüp olayın peşinde olduğunuzu anlayacak. Size neden ediyorsun diye sorarsa da siz; sen neden onun profilini inceliyorsun dersiniz. En azından kendi ağızıyla da itiraf etmiş olur tekrar girip baktığını.
Üstelerse kız takip isteği göndermiş diyin. Ne diyebilir ki

Çıkardı kızı

Yani siz de alemsiniz gerçekten.
Yani ben de olsam böyle yorumlarım ama 2 kere 2 her zaman 4 etmiyor. İnsanın hangi durumda ne tepki vereceği maalesef düşünceleriyle paralel gitmiyor her zaman. Daha önce yaşadığın aşina olduğun bir duruma belirli bir tepki geliştirmişken beklemediğin anda beklemediğin bir şey yaşadığında amble oluyorsun ve şöyle yapardım böyle yapardım dediğin şeyleri yapamıyorsun. Ve sevdiğin için de inanmak istiyorsun. Dediğim gibi yazışmanın içeriğinde rahatsız edici veya flörtöz bir şey yoktu. Bu olayın üstüne profiline evli olduğunu belirten bir ibare yazdı o sebeple kapattım konuyu. 21 yaşımdan beri aynı insanlayım öncesi de yok gibi zaten. Kıyaslayabileceğim veya deneyimlediğim başka bir hayatım olmadığı için tüm hataları burda yapıyorum

Belki de ama sanmıyorum, zaten instadan ekli facede ekli değil. Neden tanıyor olabileceğin kişilerde gördüğünde giriyorsun. Bu birkaç kere olmuş o sebeple diyorum ki gördüğünde dayanamıyor ve açıp resmine bakıyor. Belki de çok dramatize ediyorum bilemiyorum

"Bir şeyden şüphelendiğinde doğru çıkması her zaman daha iyidir"
Black mirror -senin tüm geçmişin
Bölümünü hatırlattı bana..
Bence kadının içine durduk yere şüphe düşmüyor, hislerini takip et, ama böyle açık açık sormadan bir süre sessizce.

Eşinizin bu insanlara bakmasıyla ilgili farklı bir ihtimal olabilir.
Ancak bu yazışmanın bir açıklaması olduğunu düşünmüyorum. Bu yazışmayı nasıl kabul edip, evliliğinize devam ettiniz ?

Bi süredir bunu yapmaya çalışıyordum zaten ama baktığını görünce dayanamadım

Eşinizin bu insanlara bakmasıyla ilgili farklı bir ihtimal olabilir.

Ancak bu yazışmanın bir açıklaması olduğunu düşünmüyorum. Bu yazışmayı nasıl kabul edip, evliliğinize devam ettiniz ?
Aslında yukarda bunla ilgili açıklamayı yapmıştım. Dediğim gibi konuşma içeriği rahatsız edici değildi. Ekşide bir yazının üzerine yapılmış kısa bir konuşmaydı ama beni rahatsız etti. Her yazana cevap vermek zorunda değilsin neticede. Sonrasında profiline evli olduğunu belirten bir yazı yazdığı için kapattım konuyu.
Ne gibi farklı bir ihtimal olabilir sizce?

Kusura bakmayın da ben garip bir şeyler olduğunuzu sezmediğinizi sanmıyorum, bence kız olayının da ne kadar absürd olduğunun farkındasınız, ne mana sosyal medyada tanımadığı / kendinden genç bir kadınla bir şeyleri tartışıyor eşiniz? Siyaset desen siyasetçi midir? Ekşi’deki erkekler korkunç zaten

Gündem bir konuyla ilgili konuşuyor desek evde pijamalarını giysin size anlatsın, saçma bulduysa ekşideki girdiyi mesela, “aa hayatım gördün mü böyle böyle yazmışlar, ne saçma / ne doğru vs” desin, niye tanımadığı genç bir kadınla yapıyor o konuşmayı? Konuşmanın içeriği değil ki bir arayışta olması rahatsız edici! Siz yakalamasaydınız belki konuşmanın içeriği de ilerleyecekti ayrıca.

Sizin hislerinize hemen deli damgası yapıştırması da çok klişe bir savunma şekli yani başka değil. Kötü hissettirmesine izin vermeyin, söylemesi kolay ama doğru.

Geçen ben de Facebook da dolaşırken anasayfama düşen kişinin profiline girdim sonra bi baktım arama motorumda Aranmış olarak çıkıyor neyse birkaç kişiye daha tık ettim bir baktım yine arama motorunda çıkıyor halbuki ben arama motoruna yazmadım.kaldı ki insanlar merak edip bakabilir bence eşinizin günahknı almayın kadın da yeni evli hem eşinizde artniyet olsaydı durum daha ileri bi hal almış olabilirdi .

Aranıyor önünde sonunda patlar bence salın ipini kendi hayatınızı nasıl düzene sokarsınız onun pesine düşün

Adama ağzınızı açıp gık diyemiyorsunuz neden korksun rahatının bozulacağından? İki hötler zötler susturur oturturum yerine diyor. Sadece fiziksel rahatlık vermemişsiniz ki adam sizin kişiliğinizden yana da rahat. Sizde görse dövüp kapının önüne koyacağı şeyleri içi bile sıkılmadan gözünüze baka baka yapabiliyor. Sizin suçunuz bu, ağzının ortasına bi s.çamamışsınız ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…