eşimin arkadaşımla ilişkisi var

çoğu erkek tabi böyle değil onlarda aralarında ikiye ayrılır biri allah korkusu olan erkekler oda zina yapar yanarım düşüncesiyle yapmazlar..bir arkadaşımın nişanlısı demiş ona ben seni çoktan aldatmıştım nefsimi baştan çıkaran o kadar çok bayan varki ama ben yapmıyorum çünkü namazım boşa gider namazlı niyazlıyım yakışmaz bana demiş kıza..

Diğer grup erkeklerde gerçek ve gerçek anlamda eşine aşıktır..yapamazlar kıyamazlar..gözleri görmez .işte bu erkeklerde azınlıkta kalanlar..

arkadaşınız , eşinize kurlar yapmış ve eşiniz kabul etmemiş..

mantıklı bir eş, bu durumda size gelip: hayatım, bu kadınla daha görüşme bence.. bana kurlar yapıyor, arkadaş olamaz bu kadın sana... diyerek sizi uyarabilirdi..

siz olayı açığa çıkarana kadar kimseden bir tek söz işitmemişsiniz..

inanıyormusunuz olayın anlattıkları gibi olduğuna?

ben inanmadım çünkü..

okypetecim
erkekler aciz mi demişin ama aciz ne yazıkki canım
neden mi???
biz erkekleri böyle yetiştiriyoruz (biz derken geçmişten bugüneyi kastediyorum)
aman erkek yapar
erkeklerin ihtiyaları vardır (!)
bi çiçekle ömür geçmez
erkeğin elinin kiri
paşa oğlum göster p.... amcalara
erkek benim oğlum kızların çok canını yakıcak
deyi pdeyip şişiriyoruz egolarını
erkeğim yaparım
elimin kiri
evdeki bana muhtaç kırsın dizini otursun şükretsin ona bakıyorum diye
kendilerini bi halt sanıyorlar....

ben bu yüzden erkekleri aciz görüyorum....
eşşek kadar olmuş adamları kuzum yavrum o kız sana iyi bakıo mu mantığıyla yaklaşan biz kadınlar olduğu sürece erkekler daha bunu çok yapar
evde kız çocuklarına 3. sınıf insan muamelesi yapıp erkeği baş tacı edersek böyle olur
kadın dene varlığa saygı duymayıo öğretmiyoruz kiii.....
biz erkekler için neyiz? elinin kiri......

asıl alamadığım hadi bu erkekler aciz zayıf (bana göre)
bir kadın
ki benim şu dünyada
bizlere yapılan tüm 2. sınıf muameleye ramen ayakta kalıp bişeyler başaran çok değer verdiğim hemcinslerim bunu nasıl yapar bi hemcisine....
işte bunu yediremiyorum...

Son düzenleme:
Arkadaşlar ne olursa olsun kadın erkeğe ne kurlar ne cilveler yaparsa yapsın aldatmayan erkek aldatmaz.
Ne yani kadın cilve yaptı kur yaptı adama taktı diye adamda karısını aldattı diyelim erkek suçsuz kadın mı suçlu.
Adam şahsiyetsiz kişiliksiz ise yapar.
Yani adamda suçlu kadında ayarttığı için suçlu.Her ikisindede suçluluk payı var

Allah korkusu olan da yapıyor olmayanda. Çalıştığım firmada namaz kılan erkekler var ama o konudada maşallahları var. Allah korkuları olmasa namaz da kılmazlar herhelde. Sakın kimse konuyu namaza taşımasın sadece örnek bu buna orucuda ekleyebilirim :jeyyar: yani insanın içinde olduktan sonra ve evdeki kadında veya sevgilide biraz ilgisiz olduktan sonra yapmaz denilecek erkek çok azzzdır hiç yok değildir ama malesefki azdır. Cinsel anlamda aldatmasada aldatır kardeşim, msn de sohbet te etse bence aldatmadır. Kimse erkekleri savunmasın. Malesef zaman böyle. Ama afffedip affetmemek bayana kalmış tabi. Bu arada aldatan kadın sayısıda çok fazla günümüzde. Erkekleri kötülerken bu tür kadınlar olduğunu unutmayalım. Üstelik yapılan araştırmalar evli erkeklerin kadınlara daha çekici geldiğini ortaya çıkarmış. :1closedeyes: bilginize sengözlerimebaksanab

sedef son durumun ne canım.durumuna çok üzüldüm.ama aanlattığın şeylere göre gerçekten aralarında bişeyler var.bence çok fazla kurcalama eğer devam etmeyi düşünüyosan.ki bence de doğru olan budur.çünki çok daha fazla incinirsin detayları öğrendikçe.umarım eşin sana döner ve bunlar da unutulup gider.bebeğin için ve yaşadığın güzel günler için savaş.ama bilmiyomuş gibi davran.eşine öncesinden daha çok ilgi göster.kendinde bikaç değişiklik yap ve öğle çık karşısına.onu öyle şaşırt ki sana yaptığı şeyin bi haksızlık olduğunu düşünsün.ona bu ilişkiyi bildiğini asla sezdirme.kadına da.bi kadın isterse herşeyi başarabilir canım.lütfen kendini üzme

konuyu baştan sona kadar soluksuz okudum ;

ve bencede evet Sedefciğin eşi bir hata yapmış ve bir çoğumuzun hemfikir olduğu gibi Sedef bunu
(şimdilik en azından ) kabul etmek istemiyor ve bencede çok haklı ..
tabiiki eşinin yaptığı kabul edilemez ancak Sedef gibi bir çoğumuzunda bunu hemen kabul edip terketmeye çalışmayacağını düşünüyorum
ancak bu yapılan da kocasının yanına bırakılmamalı tabikide

sedef bir şekilde gözünü korkutmalı kocasının .. birşekilde gözdağı vermelii
bir yorumunda sedef kendisinden naif ve sakin bir yapıda olduğundan söz etmiş bu da demek oluyor ki kocası da bir şekilde sedef in bu yapısını kullanıyor ona karşı

yazık elden ne gelir ki ....

sedef lütfen kendi doğru bildiğinden şaşma ancak kendini de lütfen ezdirme sen bunu hakedecek bir kadın değilsin .. bence hiç bir kadın aldatılmayı haketmez ...

sana sabır diliyorum canım

ben çok kötü oldum ya.keşke hiç okumasaydım yaşadıklarını.ama inan senin adına çok üzüldüm sedefcim.Allah yardımcın olsun.bi daha böyle şeyleri hiç yaşamazsın umarım.annen ve babanı da kaybettikten sonra böyle bişey yaşamak daha da ağır olmalı.çok üzüldüm anlatamıyorum

kızlar size bişey diyimmi bence sedef evden ayrıldı o yüzden internete giremiyo yada eşi burdakileri okudu ve interneti yasakladı çünkü bugün hafta başı değil iki gündür eşi işe gidiyor girmediğine görede kesin bişeyler oldu ama ben meraklandım inş doğru kararı vermişsindir sedefciğim.

ya da artık yazmasına gerek kalmadığını düşünüyor. kararını verdi. bu şekilde hayatına devam edecek. eşinede inandı.
artık buraya yazmasına gerek kalmadığını düşünüyor.
zaten sırf bu konu için kkya girmişti....

ben eşine inandığını sanmıyorum oky.sadece kaybetmek istemiyodur.belki çok seviyo vazgeçemiyo ne kadar nefret etse de.bi de anne ve babasını da kaybetmiş ve şu an sanırım kendini çok yalnız hissediyo.bilemiyorum ama inandığını sanmam.Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın

baştan beri okuyorum ama yazmıyorum konuya uzun zamandır.
konu sedef'in problemi olmaktan çıkıp genel bir konuya dönüştü.

bence aldatmanın namazla niyazla, çarpılırsamla alakası yoktur.
kişilik meselesi.
çok dindar insan kişiliksiz olabilir yapar; ama inanmayan kişi kişiliklidir yapmaz.
din ve sadakat birbrinden çok bağımsız kavramlar.

aldatmak duygusal ya da bedenen bir acizlik olabilir ama erkekler acizdir değil bana göre.
ya da kadınlar şeytan değildir..
bu kadar geniş bir genellemeye katılmam mümkün değil.
bunu düşünen akadaşlar unutmayın ki; sizin de kadına en örnek bir anneniz, erkeğe en örnek bir babanız var..

aldatma iki kişiliktir. kadın kadar erkek de ya da erkek kadar kadın da suçludur.
eğer adamın içinde yoksa su gibi bir hatun gelsin farketmez. içinde varsa çok da çirkin olsa kafasına kese kağıdı geçirip gene yapar.
aynı şey kadınlar için de geçerli..
ama kadınlar erkeklerden farklı olaran cinsel açlıktan değil, duygusal açlıktan aldatırlar genelde.
sonuçta fark var mı, bence yok..

iki kişinin yediği haltı, bir taraf ayarttı diye ona yükleyemem
ayartılmasaydı o zaman, azıcık irade diyorum ben..

ülkemde kadınlar hep kılıç kuşanmış diğer kadına saldırmak için hazır bekler
erkeğe hoş görünüp onaylanmayı ister
erkek aldatır kadın ayarttı olur
erkek cinselliği yaşar deneyim olu
ama kadın her alanda suçludur
burada kadını suçlayan zihniyeti anlamakta güçlük çekiyorum
benim kıskasım şudur;
evli olan hangi tarafsa o taraf suçludur
isterse koynuna girsin kadın benim kocam bana sadık olmak zorunda
eşini aldatan bir kadın yazsa aynu şeyi
evet seni erkek ayartmış demeyiz
hanımlar lütfen
kendinizi erkeklerden daha aşağıda görmekten vazgeçin
sadakatin,aşkın,nefretin,cinselliğin erkeği kadını olmaz

rüzgar özür dilesede dal kırılmıştır birkere
canım eşinin söyledikleri doğru yada yalan sen inanmış gözüküyorsun
bundan sonra kalbinde hep bir şüphe kalıcak belkide hiçbirşey eskisi gibi olacağını sanmıyorum
madem afettin ve inandın mutluluğana bak ve daha fazla bu konuyu deşme
allah yardım etsin ve birdaha böyle olaylar göstermesin
ömür boyu çok mutlu olun inşallah

coook ama cooook dogru söylemissin, agzina saglik canim benim.

Kafam bihayli karıstı benım.Bı konu acıldı.Yorumlarımızı yaptık.Akıl vermek haddımıze degıl ama en azından fıkırlerımızı soyledık.Oyle yada boyle en azından ıkı satır bı yazıyı hakketmedık mı acaba?Emınım sedef de bunun farkında dır ama buna ragmen bı cevap gelmeyınce de ınsanın aklına garıp seyler gelıyor.O sureklı bu sayfalarda olan mısafırı bı cok arkadas gıbı ben de fark ettım.Acaba kabullendı herseyı de 'Evet ben affettım' mı demek zorluyor acaba sedef senı.Oyleyse bıle Bız burada ayaklanacak degılız.Sonucda senın fıkrın.Ama umarım hanı boyle kotu kavgalar sonunda bı takım yasaklamalar vs durumundan gıremıyor durumda degılsındır.Saglıgın yerındedır umarım.Ama okuyosan da gırıp en azından bı ıkı satır bısey yaz da oyle sus bari.Allah hakkında hayırlısını versın.

boyle durumlarda hic kurcalamamak daha iyi sanirim. Hayat senin hayatin. Eger esinle birlikteysen bu konuyu tamamen unutmaya calis en azindan bundan sonra huzuru yakalamak icin.

ya kızlar sedef 4 günden beri nete gelmiyor bu kadar olayı sıcağı sıcağına anlattı bize bunca zaman gelmemesi beni kıllandırdı hazmedemedi bence daha kötü durumlarla karşılaştı ya da allah korusun ne bilim yaaa üüüff kötü kötü şeyler gelmeye başladı aklıma kızlarrr

Ayy bende merak ettim ne oldu acaba.
Umarım kötü birşey olmamıştır.Biz Sedefi dinledik nacizane fikirlerimizi söyledik keşke Sedefte sonucu bize söyleseydi.
Bizim kimseyi kararından dolayı yargılamak gibi bi niyetimiz yok sonuçta kendisi yaşayacak o hayatı

arkadaşlar şahsen o kadar zamandan sonra girip birşeyler yazmaması allah korusun devir stres devri insanın aklına herşeyi getiriyor vallahi umarım kararı ne olursa olsun bebişi ile sağ salim yolu açık olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…