eşimin arkadaşımla ilişkisi var

ben ilk baştada dedim bu adam x ten rahatsız olsaydı kendi çalıştığı şubeye aldırmazdı aldırdı çünkü sevgilisinin yanında olmasını istedi diğer şubedeyken görüşemiyolardı bu kadar ama aynı yerde olunca heran birliktelerdi

bir erkek karısından ne olursa olsun birşey saklıyorsa buna herşey dahil
o adama kesinlikle güvenilmez

tabiki insan öpemez elini tutamaz bi süre ama onsuz olmayıda göze alamam erkek tabiki çokk hatalı kimsenin kimseyi aldatmaya hakkı yok ama bana göre çekip gitmekte çok zor..evet o aldatıyorsa beni kaybeteyi göze almıştır ama tam olarak ta öyle değil aslında..nasıl anlatsam bilemiyorum ama insan gerçekten hata yapabiliyor önemli olan o hatanın hata olduğunu gerçekten anlayıp pişman olmak..ve karşıdaki insanın o pişmanlığı gerçekten hissetmesi....yani şuan ne desem boş...

kadınlar böyle düşünmeye devam ettikçe daha çok aldatılacak birde benim kocam yapmaz ki diyenler var onlar hepten hasta eder insanı yapıyorlar işte % 100 diye bişey yok hayatta yapıyorlar ve kadınlarda imkan yok diyor çoluk çocuk diyor aman aşkım sevgim diyor sineye çekiyor valla ne midem alıyor ne aklım alıyor böyle adamları. bu yaşa onlarla mı geldik bundan sonrası da gider ne bu güvensizlik anlamıyorum...

size sonuna kadar katılıyorum...aldatılmayı kabul eden kadınlarımız olduğu sürece erkekler kendilerini haklı çıkaracak bahaneler mutttttllaaaakkaaaa bulacaktıııııııııııııııııırrr !!! Çok sinir oluyorum aldatılmayı kabul eden kadınlara,zaten sizin gibi düşünen kadınlar değil mi erkekleri bu hale getiren,benim de 6 yıllık bir ilşkim var inanın o da ben de bu zamana kadar harcadığımız sırf kontör paralarını biriktirsek ayrı ayrı araba alırdık,manevi olarak yaşananlar mazi de cabası ama beni aldatsa değil 6 yıl 60 yıllık bile olsak kesssinnlikle hiç düşünmeden ayrılırım,ki evliik daha büyük umutlarla daha çok maddi manevi emekle kurulan ve çok zor kurulan bir müessese...

Ayrıca neden hep kadınlar uğraşıyor erkekleri elinde tutmak için ??? neden erkeklerin böyle bir sitesi yok??? Mesela ''kocam bana eskisi gibi ilgi göstermiyor'' denildiğinde bayanlar birbirlerine bakımlı ol,ilgini sevgini göster,şöyle giyin bunu yap falan filan diye tavsiyeler sunarken,erkeklerin böyle bir sitesi yok ''karım bana ilgisiz'' , hmm o zaman çiçek al git,tektaş al falan gibi tavsiyeler vermiyorlar,hemen ikinci kadın geliyor akıllarına hemen gönülleri kayıyor...ama kadın ın başına böyle bir durum gelse kafa patlatıyor nasıl evime bağlayabilirim nasıl ilgisini çekebilirim diye... yani kısacası hep kadın fedakarlık ediyor...tamam etsin ama her konuda da edilmezki kardeşim,hele hele ihanette...

Sözün özü herşeyi affederim edin biyere kadar,ama ihaneti asla...

Hayir canim yanilmiyorsun tamamen haklisin ama su lafa ben herzaman kulak veririm.
"Öfke ile oturan zarar ile kalkar"
Ben gitsin hemen affetsin,yatagina alsin hatta hic birsey ollamis gibi polyanacilik oynasin demiyorum.
Sadece biraz düsünmeye ve olaylari tartmaya ihtiyaci var sedefin..Yoksa tabiri caiz ise Bekara kadin bosamak kolay derler(bekarlar üstüne alinmasin)..Burdaki lafin amaci disardan hersey kolay gözükür.Ama insan isin icinde olunca,basina gelmisse ve birde gücü yoksa,hepsini kestirip atamaz..

Sana en basit örnek,cok sevdigim arkadasim,in babasi 30 yil sonra karisini aldatti,
Annesinin haberi olunca adam yalvardi yakardi hatta kalp krizi gecirdi.1 haftayi geckin hastanede yatti..Sonunda ne oldu o kadin yine o adamla beraber..
Ne annesi var gidecek nede babasi var elini tutacak..Kardes desen herkesin bir düzeni var,insan eti kadar agir birseymi vardi canim?
Evine gelene birgün bilemedin 1 ay bakarsin ya sonra?

Iste bende Sedefin bazi seyleri iyice düsünüp sonra adim atmasi taraftariyim..
Yoksa hic bir kadin aldatilmayi hak etmiyor..Bu olayi sindirmek zaman alacaktir..Durun bakalim Sedef kendini bir toplasin...

arkadaşlar adam en yakın dostum dediği arkadaşım dediği evine girip çıkan biriyle aldatmış siz hala yok ayrılmasın diyorsunuz bu sedefe yazık günah yani hayatında hep acabalarla yaşayacak herzaman bir korku acaba beni aldatıyormu düşünceleri açıkçası en yakın arkadaşıyla bugün aldatan yarın başkalarıyla karısının tanımadıklarıyla hayli hayli aldatır.adam çapkın biri demekki giyimi kuşamıda iyi işi gereği bakımlı çoğu kadın bu tip ve evli erkeklerden hoşlanır. bu adamda o kadınlara mutlaka cevap verecektir.

Offfff ya ne kötü bır durum dur bu.İçinde bulundugu halı sanırım hıcbırımız net olarak bılemıyecegız.Neler tartıyor,tarttıklarından hangısı agır basıyor,karar verırken kendı ıcın mı verıyor yoksa bundan etkıleneceklerı mı hesaba katıyor...vs vs.İçinde buyuk fırtınalar var kesın ama bı o kadar kesın olan sey de eger devam ettırırse evlılıgını omru boyunca her arkadasından da esınden de suphe duyacak.Her evıne gelen arkadası ıle esının arasında bakısma yakalamaya calısacak.Bır sure sonrada buyuk bır ıhtımalle artık arkadası olmayacak.

Bırde işin soyle bır boyutu oldugunu dusunuyorum.Ne kadar haklıyım bılmıyorum ama.Sedef ayrılmak ıstese esı bunu asla kabul etmıyecekdır.Cunku ayrıldıkları zaman artık dul bır kadın olarak X kişiliğin onunla yasadıklarını sedefın de bı baskasıyla yasayacagını dusunecekdır esı.Hanı toplumumuzda ne yazıkkı 'dul kadın ayartır' olgusu var ya!(ne acı bır tablodur bu).

Umarım kendı ıcın en ıyı olan kararı verır de hersey bı sure sonra duzene gırer.

şükür 76 sayfayıı okudum bitti.
bende sedefin eşine İNANMAYANLARDANIM.
yemeğe çıkmayı normal karşlılamakta çok yanlış kurana el basmadığına göre olaya cinsellikde girmişki sedefte söylemişti bana karşı cinsellikte çokkk soğuk diyee.gurur olmalı herşeyden önce.allaha şükür elin ayagın tututyor.bence o dediğin evşnde oturp asgriyle ücret sana rahat yeterdi.kızına bakıcıya 200 ytl verseydin 300 ytl rahat geçinirdin çünkü evin kira değil.sen bence canım ayrılmak istemiyorsun ve sineye çekmişsin.yinede allah kolaylık versin.durumun çok zorrr..

önceleri tüm yorumları okuyordum ama zor geldi. sonraları sadece sedefin yazılarını okudum. böyle bir olayada hiç şaşırmadım. çünkü böyle olaylarla karşılaşanlara tanık oldum. eşine inanmış olabiir yada olmayabilirsin. ama bundan sonrasında seni zor bir süreç bekliyor. dilerim az zararla atlatırsın. aldatılmamış olsan bile aranızda güven ve iletişim sorununuz var. iltişim sorununuz olmasaydı eşin bayan x in mesajlarını sana hemen anlatırdı. güven olsaydı ilişkinizde bu baştan beri yazılanlar olmazdı. eğer ki sana anlatılanlar senaryo ise ve sen buna inandığını gösterirsen bunun devamı gelecektir bir süre sonra. bu arada bence bir uzmandan psikolojik destek almalısın. tek başına bunların üstesinden gelmek seni yıpratır.

bende size oyle soyluyorsunuz demiyorum zaten.:1rolleyes:
sedefin gucsuz oldugunu sanmiyorum nerden biliyorsunuz ki.
sedefin ailesinden kalma bir evi varmis onceki mesajlarini okuduysaniz eger gormus olmaniz lazim.kira derdi olmiyacak en azindan.
bazi seyleri anlamak icin illa yasamis olmak gerekmiyor.
hayat tecrubesi hayatin kendisi bazen yasatmadanda ogretebilir insana.
bekara kari bosamak lafi cok demode oldu artik.
kulaklari duyan kalbi sizlayan gozleri goren her insan sedefin durumunu her sekilde anlayabilir illa ki yasamasi o duruma dusmesi gerekmiyor.
ayricada sedef hic gucsuz degil eger oyle olsaydi en bastan bu kadar yol katedip bu igrenc adi olayi orrtaya cikarmaya cesareti olmazdi.sedefin sadece ve sadece destege ihtiyaci var. gucsuz olsaydi en bastan arkadaslarin yazdiklari sonunda aldattigi cikarsa ortaya birsey yapamayacaksan kurcalama diye yorumda bulunanlara kulak verirdi.yazilanlara kulak verip olayi kurcalamayi goze alamazdi kabullenip otururdu.
demekki sedef cok guclu.gucsuz olmasi icin hicbir nedeni yok.
bende o kadar bayan taniyorum sedefden daha kotu durumdalar ama aldatmayi sineye cekmediler.
ornek vermissiniz orneklere gelirsek inanin sayfalar yetmez anlatmaya.
dediginiz gibi kimsenin hayatini yasadiklarini kimsekiyle kiyaslayamayiz

sedefin bu olayi sindirmesi lazim oyle mi ben mi yanlis okuyorum??
hayir sedefin sindirmesi gerekmiyor esinin defolup gitmesi gerekiyor.
esinin sabahlara kadar dusunmesi gerekiyor.
neden kadinlar dusunmek zorunda yaparken sedeflemi aldatti sedef sindirsin olayi.
sedefin sucu ney ki sedef sindirsin.
sindirilmesi gereken birsey varsa oda sedefin kocasinin eger sedef bosanirsa bosanilmayi sindirmesi gerekir.

kimse istemez bunlar yasansindi .
kimse istemez bir yuva yikilsin.
kimse istemez anne baba ayrilsin olan cocuklara olsun.
ama ortada cok buyuk bir yanlis var.ve bu yanlisi kabullenip oturursa sedef ilerde daha cok cekmeye sindirmeye mahkum olacaktir.

dusunce farki da bu iste.
herkes yorumunu yapti en dogru karari sedef vericek hakkinda hayirlisi olsun.
selametle

Sedef herşeye reğmen eşini affetmiş. Burda onlarca yorum var onlarıda okumuştur. Sözün bittiği yerdeyim benbenneyaptımki o herşeyin farkında bu karar onun kararı.. bizde irdeleyip sedefin kafasını bulandırmayalım. Sonuçta kolay değil yaşadığı... bırakalım kendi derdi ona yeter. Yoksa söylenecek çoook şey var.

Evet mesela ben evliyim ve sedefin boşanması taraftarıyım. Affedilen erkek yine yapar buna da eminim. Ben olsam midem almazdı kesinlikle tiksinirdim ve her attığı adımdan şüphelenirdim. Tabi benim çocuğum yok ve iyi bir işim var, ayrıca ailem de çok şükür hayatta. Bütün bunları göz önünde bulundurursak sedefi de anlayabiliyorum. Bence "boşan", "boşanma" yorumlarının evli yada bekar olmakla pek bir ilgisi yok. İmkanlarla alakalı bir karar bu.

İyi bir senaryo yazmış kocanla x bayan-tatlicadiarzu-

Aynı iş yerini paylaş yemeklere cıkılsın gece gec saaatlere kadar
daha sonrada kadın bana aşık olsun ama ben yüz vermiyen tip olum kaydirigubbakcemile
İşte tam evli bir yuvayı kurtarmaya calışma yada kafesteki kekliği kacırmama senaryosu işte...
Diğer yemege cıktıgı kadını neden sana itiraf ediyorki(Çünkü taraf değiştirmeye yönd eğiştirmeye calışıyorlar.)

Boşan yada boşanma demiyorum kendi hayatın kendi kararların

Ama bu gün o kadına gittimi bu gün o kadınla görüştümü diyerekte ömür gecmez.
Yada başka bi kadınla yemege gittimi , başka bi kadınla görüştümü düşüncesiylede yaşanılmaz:1closedeyes:

Allah yardımcın olsun. Şu telefon döküntüsünüde al bence. Kafandaki soru işaretleriyle bunalıma sokma kendini:teselli:

Affedilen erkek yine yapar ama neden tekrar yapar yada neden bir kerede olsa yapar once bunu dusunmeliyiz.SEDEF suan dogru dusunemiyor hemen evi terk etmek kolay degil ki .Aldatan kendisi olsaydi bosanma fikri aklinda olusmus olucakti ve ona hazir olucakti.Ama boyle birseyi dusunmeden basina bu gelmis hemen evini terk etmesini beklemeyin.
Ben olsam bosanirdim diyoruz yaa.Dile kolay bu laf oyle kolay degil.Benim basima gelmedi ama basina gelen yakinlarim var ve onlara bakiyorum.Herseyi dusunuyor en onemliside cocuklarini. Karsidaki es cocugu dusunmeden boyle birsey yapmis olsa bile enine boyuna dusunmeden bosanmakta cozum degil.Cocuk olmassa zaten iki tarafta hemen bosanir.Ama bu olayda sadece kendi psikolojisini degil cocugunun psikolojisinide dusunmek zorunda.
Ben SEDEFIN olayinda esinin tutumunu sevmiyorum yani uydun seytana bari uzul. esine affetirmek icin ayaklarina kapan, birdaha olmayacagina onu inandir.Ama adam hem suclu hemde nerdeyse guclu.
Arkadaslar sizin fikriniz gibi bizimde fikirlerimiz var.Ve yaziyoruz size uyar uymaz bilemem.Ama su var ki basina gelmemis insan bunu bilemez.Yani bunu en iyi aldatilip esini affedenler yada affetmeyenler bilir ve sanirim bizim yazdiklarimizda bos.

Sedef eşini affedebilir, ama bundan sonrası onun için daha zor olacak. Çünkü adam eve 5 dakika geç gelse Sedef'in aklına yığınla sorular gelecek, doğruyu söylese bile eşine inanmayacak. Yani bundan sonraki ömrü hep kuşkularla geçecek.
Tabiki gene kendisi için en doğru kararı Sedef verecek.

KESİNLİKLE HAKLISIN KARAR SEDEFİN AMA ERKEĞİDE BİR KERE AFFETSEN YİNE AYNISINI YAPAR BENCE...kötükedihüso

off nihayet okudum yaw butun sayfalari 2 gun giremedim neler olmus be ah sedefcim ah ah kocanla x bayan harika bir senaryoyla senin karsina gecmisler be guzelim ama hicde inandirici olmamis hayatim senin yapman gereken tek sey kocani ve o x bayani banka mudurune bir guzel sikayet etmen bakalim ne yapcaklar onlari surundur rezil et bakalim o bankada durabileklermi bu olayi en hafif yaralarla kurtulmak istiorsan bunu yapcaksin is olmayinca para olmayinca ask olcakmi bakalim o zaman x bayan baska birini bulur merak etme esinde yaptiklarindan umarim iyi bir ders alir onlari surundur intikamini al bence telefon dokumanlarini savciliga basvur bu sebeple basvur hemde hemen verirler bir arkadasin dedigi gibi kredi kartlarinin dokumanlarinida al bakalim nerelere harcama yapmis esin bunlarida ogren ama en onemlisi sikayet et onlari ama once x bayani sikayet et esinide korkut boylelikle bak onu sikayet ettim senide sikayet etmem an meselesi de korkut onu gorsun seninde neler yapabilecegini guzelim.ay cok disli yazdim ama hakliyim neden boyle yazdim diye sorarsaniz tecrube konusuyor bayanlar.

Bakın arkadaşlar daha konunun lk başlarında ben ve birkaç arkadaş daha ısrarla sorduk... Eğer seni aldatıyorsa tepkin ne olacak, ayrımayı düşünecekmisin dedik...
Eğer ayrımayacaksan boşuna kurcalama, bırak şüphe olark kalsın fazla üstüne gitme dedik..
Ama sedef boşanıcam tabii başka ne yapabilirim ki gibi çok net bir cevap verdi.... Şimdi de çresizim inanmaktan başka yapacak bişeyim yok diyor...
Madem boşanmayacaktın adamın karşısında dağ gibi duramayacaktın... Hiç kurcalamasaydın konuyu, hafiye gibi peşlerine düştün, takip ettin.. Ne için....
Madem düzenini bozmayıp bu cidden saçma salak senaryoya inanıp oturacaktın evinde niye kurcaladın....
Baştan deseydin bunu bize biz de sana derdikki, madem boşanamayacaksın boşver hiç üstüne düşme, biraz giyin süslen kocana zaman ayır, düzelir derdik, senin şüphelerin de şüphe olarak kalırdı ve bi süre sonra da unutur mutlu(!) evliliğne devam ederdin...
Ama bu saatten sonra evliliğine eskisi gibi devam etmen imkansız...
Hiçbirşey eskisi gibi olmayacak...
Keşke bu kadar üstelemeseydin madem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…