Eşimin ameliyatı için 41 Yasin haydi kk bana destek ol !

Kirmizi pabuc

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2017
12.133
32.162
36
Selamun aleyküm arkadaşlar
Bu kk her zaman yanımızda bazen sizlerden başka kimsemiz de olmuyor
İnsanın tanımadığı insan için dua etmesi de hem kendine hem karşıdakine huzur veriyor
Nasipse eşim cuma günü ameliyat olacak ismi Serdar 3 ay önce yine olmuştu ve çok ağır bir süreç geçirdik.doğumuma artık 3 hafta kaldı ve benim için herşey daha zor artık.
Sizlerden ricam eşimin şifası için Yasin i şerif okumanız 41 i toplarsak ne güzel olur .Kendimizi biraz daha emniyette hissederim.
Lütfen duyarsız kalmayalım desteklerinizi bekliyorum Yasin olmasa bile bir şifa duanızı.

Yasinleri tamamladık arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun

Son düzenleme:
Aleykum selam canim esin için 1 Yasin 100 tane de Ya Şafi Ya Allah esmasini okudum Rabbim cuma gunu olacağı ameliyattan saglikla çıkmasını nasip eylesin insaAllah

Eksik kalırsa söyleyin okuruz insaAllah

Ben bir tane okudum da... genelde böyle niyetler de dağıtımlar kişi başı birer yasin veya cüz diye biliyorum o yüzden eksik olursa kayın validem yada arkadaşlarıma derim dedim
He ben yanlış anlamışım yani anladım canım konu sahibi 41 dedi ya mesela okunan kadarını düşüp su kadar kaldı yazmak en son yoruma daha iyi olur demek istedim

Çok geçmiş olsun balımm maalesef hastayımya ama şafi okuyabilim .Rabbim şifa versin inşallah kuzum eşine. Sanada hayırlı kolay doğumlar nasip etsin Rabbim.

Ben bir tane okudum da... genelde böyle niyetler de dağıtımlar kişi başı birer yasin veya cüz diye biliyorum o yüzden eksik olursa kayın validem yada arkadaşlarıma derim dedim
Sağol canım genel de nasıl oluyor ben de bilmiyorum sayı önemli diye biliyorum dediğin gibiyse 41 kişiye ihtiyaç var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…