Eşimin alkol problemi boşanıyorum

hatanın neresinden dönülürse kardır ,seni kardeşim yaşında gördüğüm için kınamıyorum kurtul bu adamdan.Allah yardımcın olsun.Huzurlu mutlu günler diliyorum hayatta herkesin başına her şey gelebilir önemli olan o yoldan dönebilmek

Sadece başlığa yorum yapıyorum. Siz amatem misiniz adamı iyi edeceksiniz. ? Boşanmak için neyi bekliyosun. ?

Edepsiz sensin bir kere edepli olsan bu şekilde konuşmazsın mağdem öyle yazmayacaksın okuyupta
Burda sizin basit manipulasyonlariniza kanacak eşiniz ve aileniz yok, hele beni manipulasyonlarinizla asla kiskirtamazsiniz.

Sinirinizi benden ya da buradaki uyelerden cikartmaniz bizleri en fazla 10 sn etkiler, Allah aklinizi basiniza getirsin, mutluluklar, babaniza da gecmis olsun.

Ayrıldım zaten
Yeterince fedakarlık yapmıssın için rahat olsun yasında daha genç bundan sonraki hayatın daha güzel geçer inşallah temiz düzgün birisiyle yeniden düşünürsün biraz kafanı dinle hayatta herşey ders almaktan ibaret sende bunlardan ders çıkardın tecrube kazandın hiçbişi kaybetmedin daha güzel hayatın olsun mutlu olmanı dilerim

Kusura bakmayın kırdıysam ama beynim allak bullak şu ara yaşadıklarım normal değil boşanıyorum bazen birşeyleri zorlamamak lazımmış bunu da anladım ama insanın canı sıkılıyor aklına herşey geliyor sizede huzurlu mutlu günler

Teşekkür ederim inşallah

Kanma o zaman yazma daha fazla sağolun.

Sen bence artık üzülmeyi bırak, resmi boşanmadan sonra kurban falan kes o seviye bir dertten kurtulmuş olacaksın.

Çok güzel bi yaştasın
Aklına biseylerin gelmesi normal ama öyle şeyler yaşamışsın ki aklına geldiği an çok şükür bitti demelisin
Kendi vaktini kendin doldur şimdi
Kitap oku, yürüyüşe çık, farklı kurslara katıl, kendini geliştirmeye bak...
Hazır olduğunda da belki bi işe girersin
Evlilik bu değil inan
Canınızı zor kurtarmışsınız siz
Kendine zaman ver normal düşünebilmek için
Ve bu süreçte fevri kararlar almaktan uzak dur

Evet yazıldım zaten hemen insan inanamıyor ben evlenmeden önce şiddet gören kadınlara nasıl izin verir nasıl katlanır derdim böyle birşey yaşayacağım aklımın ucundan geçmezdi hayat işte Allah kimseye böyle birşey vermesin

Uzun bir terapi süreci alıp cocuklukmu genclikmi nerede varsa sorun travma cozmenizi öneririm.Bundan sonraki ilişki yada evlilik dediğiniz şeyin sağlıklı olacağını düşünmüyorum sizin için psikolojik olarak.Kendinize yaptiklariniz kabul ettikleriniz anlamak mümkün değil hiç günah keçisi aramayın o onu demiş bu bunu demiş.Yarin biride iki ay içinde beni sevsen evlenirsin dese ve onun başka problemleri olsa yapıp yapıp annesi alıp özür dilerse ve devam etse aynısını yaparsınız .Önce bunu düzeltin siz hiç yoksunuz hep o bunu dedi o özür diledi onun annesi geldi vs vs vs.Yani aslında mantıklı karar alma yeriniz yok bunu çözmek zorundasınız yoksa kötüye gider ama iyi bir hayat duruşu sergileyemezsiniz

Yaşın küçük, çok gençsin. Psikolojik destek alın. Sorunlu adamla bile bile evlenmişsin. Tedavi olun ki aynı tip biri ile birlikte olmayın yeniden. Evlilik böyle bir şey değil...

Tüm yazı okunamıyor. Kısaltın...

Ben de bastan beri sorunlu, psikolojisi bozuk birini iyilestirmeye calisan birinin hikayesini okudum diye düşündüm yani siz bu kisiyi "adam ederim " ya da "evlenince duzelir" diyerek kabul etmissiniz hala uzgunsunuz demek ki desteğe ihtiyaciniz var ayrica ben de hepsini okumadim bir yerden sonra gozler yoruluyor herhangi bir imla kurali olmadigi icin. Neyse sonuc olarak kurtuluyorsunuz gozunuz aydin buna sevinin

Dayanamadığım için boşanmayı açmış olabilirmiyim 1 yıllık evliliği
Bu adamla bir saat evli kalınmaz sen hala normal mi diye sorup laf yetiştiriyorsun he evet çok normal. Mesela eşim benim saçlarımı yolmadan uyumaz saolsun. Hala gel dese barışacaksıj belli. İnşallah çocuğun olmaz bu adamdan

Kendimi kötü hissetmem neden bunu soruyorum neden oluyor
Kotu de olsa evliligi guvenli alan olarak düşünmüşsunuz ve o duzeni bozmak zor geliyor burada tabii degersizlik duygunuz agir basiyor kotu de olsa kocam var bakis acisina sahipsiniz maalesef bunu kendi icinizde duzeltmelisiniz bakin cok net yaziyorum uzman bir psikolog destegi almaniz lazim

Evet tam olarak bu evlenip boşanmak ağır geldi sanırım elalem ne der gibi gideceğim zaten psikoloğa teşekkürler

Kendimi kötü hissetmem neden bunu soruyorum neden oluyor
Hepsini okumadım ama okuduğum kadarı bile yetti. Böyle bi adamla ayrıldığın için kötü hissettiğine göre ciddi problemlerin var senin de. Babama bıçak çekti diyorsun evden kovma alkol problemi bir sürü şey ne sevgisi bu anlamıyorum ki. Celladına aşık oluyor bazı kadınlar, aşk da değil de tuhaf bi bağlanma şekli herhalde. Eşim bana sesini yükseltse soğuyorum ben, bu adamın neyini özlüyorsun hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…