Eşimin alkol problemi boşanıyorum

Ay tabiki bahane, bilimsel arastirmalar en yuksek alkol aliminda dahi bilincin gitmedigini ortaya koyuyor zaten.
Yani bilmiyorum. Şahsen bizim içince tek yaptığımız şey sevişmek, daha çok öpüp sarılmak. İnsanlar nasıl kıyabilir birbirine aklım almıyor. Nasıl vurabilir ve bunu nasıl hakettiğini düşünebilir.

Katiliyorum ya libidoya yansir ya da uykun gelir, gerisi hep yalan dolan.

Bu arada aşkınız bol olsun suraya nazar boncugu bırakayım biz uyuyakalan taraftaydik

Fiziksel siddeti de psikolojik siddeti de "seviyorum" dedigin insana nasil layık gorebilirsin ki zaten, bu sevgi değil bu delilik.

Sonrası uyku zaten. Bilemiyorum. Bana tuhaf geliyor ve bunu nasıl normal gibi anlatırlar. Kocam bana bağırsa bile benim ağlayasım geliyor nasıl dayak yemek normal gelebilir

Siz aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz. Diceklerim bu kadar.

Evet üzülmen normal ne olursa olsun. Ben seni çok iyi anlıyorum. Boşanmış bir ailenin kızısin ben de öyleyim. Düzelir mi diye bomboş bir ümit içinde var görüyorum. Bir abla olarak söyleyim aynı rezilliklerin alasını altı yıl yaşadım. Çok şükür o gücü kendimde buldum boşanma sürecine girdim. Düzelmeyecek o ümidini bitir. Elbet karşına düzgün biri çıkar korkma. Şu devirde dul damgası mi kaldı saçmalamayi bırak. Canını kurtardın şükret.

Teşekkürler bu gibi insanlar asla düzelmez çok haklısnız ama dediğiniz gibi dünyanın en kötü insanı da olsa bitirirken insanız sonuçta hislerimiz duygularımız kafamız karışıyor insan yaşamadan anlayamıyor bunun için de zaman gerekiyor

Hissettiklerin normal değil, hala bir adım atmadı diye hayiflaniyorsun. Yediginiz dayakları küfürleri hakaretleri mi özleyeceksiniz. Adamin sizi dövdüğü yetmezmiş gibi babaniza bile saldırmış, karakolluk olmuşsunuz. Kendinize acimiyorsunuz bari babaniza acıyın, sizin yüzünüzden, koca adam kendini bilmezin ağız kokusunu çekiyor sürekli. Evlilik bu değil, huzur ve mutluluk yok, özleyeceğin hiçbir şey yok. Kurtulacağın için mutlu olmalısın. Kendini böyle bir adama reva görme, emin ol sen sana değer verecek daha iyi bir eşi hakediyorsun.

Sana çok iyi oluyor böyle devam et tüylerim ürperdi yaaa

Siz anlattıklarınızı sineye çekip evinizde oturursunuz da bu saatten sonra babanız oturur mu diye düşünmüyor musunuz? Siz bu gidişle yazık babanızın elini kana bularsınız. Muhtemelen barışırsınız siz, babanızı biraz olsun düşünüyorsanız da adamdan uzak durun bari. Hala aramadı etmedi diye üzülüyorsunuz nasıl kafalar cidden bunlar ya, siz bu kocanızı başınıza tebelleş etmeden boşayabilirseniz yatın kalkın şükür namazı kılın.

Bilmeden konuşma yarın bir gün başına gelirse görürüm seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…