Eşimin ailesiyle basim dertte ne yapacagimi bilmiyorum artik lutfen bi akil verin

Bayramda falan esim hala yanlarina gitmek istio ailesi biliyorum vazgecemez ama ben bana yaptiklarini dugunde oncesinde olanlari bana solenenleri gectim hamile kaldigimda dogum yaptigimda boyle olmasini kaldiramiyorum nasil yuzyuze bakcaz bilmiyorum acikcasi gitmekte istemiyorum suan ama gitsemmi iyi gitmesemmi bilmiyorum

Aynısını biz yaşadık hadi siz konusmuyodunuz bizimkiler küs olmadıgı halde hic bir sey yapmadılar
Ben insanlari anlamiyorum canim en basitinden esim is degisikligi yapti diplomasi onlarda kalmis kargoyla gondermelerini istedi onunkini gonderdi benimde laptopum orda kalmisti benimkini zorla gonderdi benim die karsi odemeli yollamis onuda bu kadar basit bi konuda bole ayirio yani

eşiniz size destek daha ne istiyosunuzki...
o gitsin konuşsun siz konuşmayın boşverin
Haklisin canimda esimde bayramda falan gitmek istiyo bende su durumda ben dogum yapmisim adamlar o kadar vicdansizlarki ben cocugjmu kaybettim daha yeni bi kere aramadilar simdi karsilasmak yuzlesmek istemiyorum arada kaldim

Haklisin canimda esimde bayramda falan gitmek istiyo bende su durumda ben dogum yapmisim adamlar o kadar vicdansizlarki ben cocugjmu kaybettim daha yeni bi kere aramadilar simdi karsilasmak yuzlesmek istemiyorum arada kaldim
eşine karşı konuşcak cok şeyin var. farkındamısın bilmem.
bayramda gitmek gibi zorunluluğunda yok. eşin gitsin. ailesidir. öpsün ellerini bayramlaşsın.

gitme kardeşim neyi sorguluyorsun dertsiz başına dert mi arıyorsun senin ailen değil ki onlar eşinin ailesi gidecekse o gitsin onlarla ortak bir bağın yok ki senin kocanda ortak paydanız değil zaten...sen kendi ailene git eşin kendi ailesine ileride çocuğun olursa onuda eşinle gönderirsin olur biter..para harcamamak için küslük yapıp bebek olacak diye oğullarına küsen insanların fıtratından şüphe ederim ben.

Iste agirima gidenlerde bunlar iste ama esim gitse biliyorumki yuzyuze gelince cok cabuk etkileniyo hali tavri bana karsi herseyi degisio tamamen huzurumuz bozuluo onun icin cok zor drumdayim esimin ailesi oldugu icin herseyi o kadar cabuk unutuoki dugunde yaptiklarini birak bebegimiz oldugundaki tavirlarini bile unuttu simdi gayet normal hic bisey olmamis gibi konusuolar

Tam bi basitlik bende anlamıyorum nasıl davranıcagımızı sasırdık

sende tavrını sert koyacaksın..oraya gittin mi hamur gibi şekillenmeyeceksin git anandır babandır bana dolup geleceksen bir daha gittiğinde gelme diyeceksin en ciddiyetli tavrınla görecek gözlerindeki kararlılığı yemişim öyle aileyi

Bebegini aldirmis olamaz... 6. Aydan sonra zaten yasaktir bu.
Bebeginizi karninizda kaybetmissiniz... basiniz sagolsun!
Yaninizda olmayanlar utansin (kv vsvsvs)

Bence kesinlikle konusmayin. Evinizin huzuru Kacar....

Dugun zmaani hic biseye yaramadilar kredi cekip esim herseyi yapti ustune takilari bile vermediler hala borc oduyoruz

sizinle gorusmeyen konusmayan insanlar takilari nasil aldilar, yada siz nasil verdiniz dogrusu anlamadim.
konusmayip konusmayip o gun takilarimi istediler zide verdinizmi yani.
hadi dugun dernek masraftan kacmislar bi terbiyesizlik yapmislar. ama siz bebeginizi kaybetmissiniz ve arayip sormamislar gecmis olsun dememisler, daha gorusup ne yapacaksiniz.
anne baba diyebilecekmisiniz. bence hic ustelemeyin ayni hatayiniza devam edin. Allah bi bebek daha nasip etsin gunleriniz gecer gider onunla.
esiniz bayramdir seyrandir gider el oper, ama daha fazlasi bence onun icinde sacma ve gereksiz. bu kadar duygusuz vefa bilmez insanlarla samimi olmaya hic gerek yok.
yarin yine ayni seyleri yapip sizi uzebilirler.
hic ustelemeyin kotu biseyde soylemeyin ama yokmus gibi davranin.

eger durum gercekten boyleyse esim benim her zmn yanimdadir kismi biraz gecersiz oluyor bence..
esiniz her an size doldurusa gelip yine ayni seylere meydan verebilir. bunu dusunun bence herseyden once.

merhaba ,
eden bulur bunu unutma elbet sana yaptıkları haksızlıkların acısı çıkacak onlardan .. 2 günlük dünya niye böylee eziyet ediyor insanlar anlamak çok zor .. kızım düğünde yardımcı olamıycaz deseler tmm dersin geçersin ne gerek var alicengiz oyunlarına ... inş . en kısa zamanda hamile kalırsın saglıkl alırsın bebgini kucagına ... konuşma sende onlarla eşinle mutlu olmaya bak ...

Bu kadar vicdansiz insanlarla konussaniz ne yapacaksiniz birakin boyle gitsin
Bebeginiz icin uzuldum Allah sabir versin
Eşiniz yaninizdaysa sıkıntı yok bence

Canim anlattim yukardada karti dagitirkan millete takilari onlara takmayin bana verin demis biz taki merasimine ciktik kimse bize takmadi takicak olanlarada takmayin dedi kendi aldi vermedide bogazina yapisamazdimki illa takilarimzi ver die yokmus gibi davransakta bi yerden hayatimiza karismaya calisiolar esim bu konuda saf biraz yapilan herseyi cok cabuk hnutuo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…