Eşimin ailesiyle basim dertte ne yapacagimi bilmiyorum artik lutfen bi akil verin

clashik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
259
77
Evleneli 1 yil oldu 1 yildir konusmuyoruz esimin ailesiyle nisanliyken basta hersey cok guzeldi aileler anlasiyodu bana yakin davraniyodu dugun yanastikca uzak durmaya basladilar daha sonrada hic olmadik seylerden kavga cikarip bir daha ne ailemle ne benimle konusmadilar ailem defalarca aradi cocuklar evlencek bole yapmayalim onemli olan onlarin mutlulugu dediler ama olmadi sirf dugun yapmamak para harcamamak takilari almak icin konusmadilar istedikleri de oldu jyi olmaya calistim olmadi surekli azarladi bagirarak konusuodu en sonunda kocama beni kotulemeye calistigini duydum ve bir daha konusmadim hamile kaldim esim hamile oldugumu soledi bunu duyunca esimede kustuler 6 ay boyunca konusmadilar 6 ay sonunda hamileligim sonlandirilmak zorunda kaldim canimdan can gittti bir kere arayip gecmis olsun demediler simdi tekrar esimle konusmaya basladilar ben ne yapcam ne etcem bilmiyorum esim benim yanimda hep destek ama bu hep boylemi gidecek lutfen yardim edin akil verin bana

Bebegini mi aldırdın yani

Canım ne istiyorsun ki?

Ailesi ile iyi olmak mı? Böyle insanlar güvenip sokulabilir misin?

Eşin ise atsa atamaz, satsa satamaz. Ailesi sonuçta. Onların lafıyla da dolduruşa gelmemesi lazım. Seni tanıyor .

Sen hiç ailesi ile ilgili kötü söz söyleme, ama içlerine girmene de gerek yok bence.

Düğün de masraf yapmamak icin sizinle konusmamıslar bu acık ve net ama bunun icin bebeginizi aldırmanız cok acı

Esin yanindaysa ve karışmıyorsa yüreğin ne diyorsa onu yap. İçin nasıl rahat edecekse. Kendini bişey için zorlama. Konussanda bu saatten sonra yine bir yerden patlak verecektir.

nekadar ayıp yaptıkları...elinden gelen herşeyi yapmışsınız ailecek...
hiç kafana takma..demekki böyle olması gerekiyormuş..konuşmasınlar sende konuşma..

Eşin yanında imiş geri kalanını çok da tınlama

Ne olacak kv ile kp ile görüşünce kuş mu kondurcaklar senin hayatına

Beklentiye girme; nasıl benim sana geçmiş olsun dememi yahut bayramda gelmemi beklemiyorsan (beni tanımıyorsun çünkü) onları da bekleme

Evinde huzurlu ve mutlu en önemlisi de onlardan uzakkk olll

Gorusme, gorusup de ne yapacaksin, anladigim kadariyla sorunlu insanlarmia zaten, ne kadar uzak olurlarsa o kadar iyi.

Allah aşkına tavrını koru taviz verme şimdiye kadar yanında olmayan insanların şu saatten sonra olmasına gerek yok zaten bide anlamadığım takıları da onlara mı verdin verdiysen yuh ben olsam selam bile vermem Hee eşinle konuş dolduruşa gelip de mutluluğunuzu bozacaksa sınırını başta göstersin bencee

Yok esimden Allah razi olsun hic doldurusa gelmio ama boyle olmasinada uzuluo o canimi sikio ayri sehirlerde yasiyoruz ama hic bi zaman yanimizda olmadilar

Ben vermedim canim bunlar kartlari dagitirken millete solemisler takilari bize verin takmayin orda die taki takma merasiminde kimse cikip bize taki takmadi herkes kv kp verdi onlarda aldilar bize vermediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…