Eşimin ailesini sevmemekle haksızmıyım ?

Boşver sen he de geç istediğini konuşsun.Oglunu da neyim diyip severse sevsin sonuçta senin oğlun.Sen de kv gibi dalga geçer şekilde gülüp bak yüzüne.Takilma böyle şeylere eşinle şen şakrak ol yanlarında kv ona gıcık olsun.

Tam empati yapacaktım yorunları okuyunca otizm li çocuğa yılan dediğini okudum. Birincisi otizmli olsun olmasın çocuktur çikolata gördümü yer. İkincisi otizmli çocuk neden olur nasıl olur bir araştır. Belliki bunu oluyacak bilecek kadar eğitim hayatın olmamış. Senin çocuğunun otizimli olmayacağını bile bilemezken özel bir çocuğa yılan demen… üstelik çikolata yedi diye. Ben senin aile yaşantında özellikle baba faktörünün olmadığını bu yüzden gidip 20 yaşında senden yaşça çok büyük adamın ikinci karısı olduğunu düşünüyorum . Ama o adam babanın eksikliğini kapatmaz. Öncelikle psikolojik destek almanı sonra evlide olsan okumanı cehaletten kurtulmano öneriyorum

Eşin ve oğlun hatırına sabret.Surekli gelmiyorlarsa bilerek canını sıkıyor.Takmiyormus gibi davran birakir.

Eger dogru egitim aldiysa otizmli dediği çocuk adım gibi eminim kendini bu hanimefendiden daha güzel ifade eder.cok kötüsünüz sizin cocugunuzun otizm olmama gibi Bi garantisi yok haberiniz olsun.

Bi insanın kalbi nasıl bu kadar kötü olabilir?
Şu yazdıklarınızı başkası yazmış gibi bir okuyun...
Hele ki otizmli bir çocuk için sarf ettiğiniz o çirkin cümleler...
Siz herşeyi hak ediyorsunuz...

Ne nokta var ne virgül. Şaşı oldum. Ama azimle de okudum
Bilemedim. İlk evliliği de kayınvalide yüzünden mi bitmiş acaba?
Aceleyle yazdım kusura bakmayın. Hayır söylediklerine göre kızın yüzünden bitmiş sorumsuz aksama kadar sadece sigara içiyormuş çalışmamış calısıcam deyip o yüzden bulunduğum şehire gelmişler zaten burda da inceldiği yerden kopmuş

Çocuk otizimli falan değil siz yanlış Anlamışsınız , sizde haklısınız o kelime çok basit geliyor ben öyle arsız utanmaz daha 2. Kez geldiği evin yatak odasına dalabilme cesareti gösteren çocuk görmedim yanımda argo konuşan pis terbiyesiz aklıma geldikçe sinir oluyorum koltuklarıma ben ayaklarımı koymıtorım gözümün önünde takla attı durdu dedesi nenesi falan normal görüyor Allahtan eşim ben gibi düşünüyor o çocuk hakkında çünkü normal değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…