EŞİMİN AİLESİ

Bak kuzum benim kayınvalidem de böyle ben muhatap olmuyorum cevapta vermiyorum birileri varken, kimse yokken onun yaptıklarını anlatıyorum başkaları yapmış gibi , ama kendimi de ezdirmiyorum birkaç kez bana öğüt verme girişiminde bulundu eşime söyledim bak annene söyle birşey söylerse kırarım kalbini öğüt alıcak kafada değilim 2 yıldır ne görüşüyorum ne arıyorum bayramlarda kendi oğulları ile görüşsünler ben kıymetsizmiyim üzülecek şeylere davetiye çıkarayım. Evimde eşime karşı iyiyim saygılıyım kendi alanlarımızı bırakıyorum eşimde rahat istediği şekilde hareket ediyor sesini çıkarmıyor benim annesine karşı duruşumdan dolayı . Önce kendi evini çöz eşinle mutlu ol gerisi kolay

Ya ben sizi çok haklı buldum aşırı terbiyesiz bir insan kayınvalideniz tiksindim yani, benim kayınvalidemde garip iftiralar atarak ortamlarda laf sokarak beni ezip ego tatmini yapmaya çalışıyordu bende bir kaç sene sessiz ve pasif kaldım laf söz saygısızlık olmasın diye amaaa, taaa ki bir lafına kadar bana dedi ki:
{{Ben seni istemiyordum istesem aldırtmazdım seni,benim oğlumun evlenecek yaşımıydı sanki(25) (kendisi 19da evlenmiş ama) ha ama nedir oğlum dedi ki anne gidip isteyelim babası dövüyormuş evlerinde şiddet var kurtaralım onu, ondan sonra tamam dedim istedik}}
şimdi bu söylediği herşey iftira ve yalan benim babam aşırı sevecen güler yüzlü pozitif bir insandır birgün fiskesini bile yemedim babamın hep konuşurduk hallederdik öyle bir ailede asla büyümedim tabii benim gözüm döndü ortalığı birbirine kattım oğlunu işten çağırdım ödü koptu öyle demek istemedim çağırma falan diyor valla evi ona dar ettim canavara dönüştürdü beni en son ondan sonra sesi kesildi asla sessiz kalmayın rica ediyorum sizden hastalık, dert sahibi olursunuz böyle bir insanla muhattap ola ola

Eşin tavrını belli felan etmiyor gerizekalı sinirlendim şimdi , eğer yeterli tavır ve mesafe koysa eşimle böyle konuşamazsn diye masaya yumruğu vursa ve annesine gidip gelmeyi kesse o anne kuzu olur.
Eşine çok net rest cek bir daha böyle şeyler duyarsam asla evlerine gitmem de

Ayrıca da kayinvalidenin yanında bir cinnet gecir sonra senden korkar zaten bişey diyemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…