Eşimi işten çıkardılar....

gxoxnxuxl çelen

gel artık melek yüzlüm...
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
260
0
40
moralim çok bozuk arkadaşlar ya eşimi işten çıkardılar eşim bi otelde güvenlik görevlisiydi
ekonomik kriz var demişler ve çıkarmışlar:çok üzgünüm:üwf ya nolcak şimdi bi sürü taksitlerimiz var iş bulana kadar bisürü zaman daha geçecek
kocacım çok üzgündü ya ama elimdende bişe gelmedi ki ne yapabilirimki ben manevi destek oldum ama o yine bitik bi haldeydi...tam bebek için tedaviye başlıyalım demişken olurmu ya nese arkadaşlar işte böle moralim sıfır anlıcanız...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım benim yaa cok üzüldüm.insallah eşin en kısa zamanda iş bulur hayırlısıyla.dua et canım.olumsuz düşünme.

çok zor işsizlik ve mersinde cok alışveriş merkezi var sansını denesin hemen ...inş.çözersiniz bi de kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş hemşehrim...inş.hallolur sorununuz.

Rabbim bir kapıyı kapatırsa binbir kapıyı açar kullarına.Yeter ki ümidinizi yitirmeyin.Kulum beni nasıl biliyorsa öyle muamele ederim diyor.Siz onu Rezzak ismiyle anın.Eşinizi de yeni iş bulabileceği yeter ki aramayı bırakmaması yönünde motive edin.Hayırlı rızk kapısı tez zamanda açılır inşallah.Amin.

çok üzüldüm canım inşallah biran önce iş bulur
allah cümlemize yardım etsin inşallah

ablacim antalyada olsaydiniz elimden geldigi kadar yardim etmeye calisirdim ama mersinde bir otel bilmiyorum malesef cok üzgünüm :çok üzgünüm: umarim en kisa zamanda bir is bulur, üzülme diyemem üzülmemek elde degil :çok üzgünüm:Şeniz

canım saol düşünmen yeter ya insan hiç olumsuzluk olmucak gibi alımlarına dewam ediyo taksit yapıyor böyle kötü durumlardada aha böle sıkışıyor işte ne yapalım kısmet..

canım istanbuldaysan enişte beye hemen iş teklifi yapıcam.özel güvenlik firmasında yönetici asistanı olarak çalışıyorm ve Ö.G.G.kimlik kartılysa iş teklifi edicem :)

canısı küçükte olsa bi iş bulup ona yardım edebilrsin
eşinede acilen iş bulmak için arastrma yapın akrabalardan eşten dostan yardım isteyin
şimdilik yapılabilcek en güzel şey bu

canım istanbuldaysan enişte beye hemen iş teklifi yapıcam.özel güvenlik firmasında yönetici asistanı olarak çalışıyorm ve Ö.G.G.kimlik kartılysa iş teklifi edicem :)

belinay mervecim çok teşekkür ederim tatlım benim Ö.G.G silahlıda orda değiliz mersin tarsustayız be canım şimdi ben onu oralara bensiz nasıl gönderim :çok üzgünüm:

anlıyorum canım eğer burda olsaydınız çok ciddiyim iş ayağınıza gelmişti... çünkü eleman alımları var şuan

canısı küçükte olsa bi iş bulup ona yardım edebilrsin
eşinede acilen iş bulmak için arastrma yapın akrabalardan eşten dostan yardım isteyin
şimdilik yapılabilcek en güzel şey bu

canım iyide eşim çalışmama izin vermiyo rahatsızlanıyom diye bide lise mezunlarına pek uygun iş yok yani bana göre yok 8 saat değilki işler sabahtan 10lara kadar memurluk sonuçlarını bekliyom inşallah ondan bişe çıkar bi ona izin var

canım sana yapabileceğimiz en güzel şey dua etmek.Rabbim darda olan bütün kullarına yardım etsin içindede sana etsin...Sen üzme canını belki daha iyi bir fırsat geçer eline...

öneclikle çokm üzüldüm eşin adına ama malesef orrtam çok bozuk ve her işyeri kapanmıoyr ciddi b,ir boyutta kriz var devlet büyükleri hamdolsun desede kriz büyük. erşin mne kadrdor çalşıyordu orda tazminat aldımı toplam prim gün sayısı ne kadr 3 yıl içinde 600 iş günü primi ödenddi i,se işsilik maaşı alabilir sorun olursa özelden mesaj atabilirsin bilgiverrim

Geriye dönük son üç yıl için primleri eksiksiz yatmışsa ve son işyerinde 3 yıldır çalışıyor ise önümüzdeki 6 ay süre ile işsizlik sigortasından para alabilir.Bunun için hemen bulunduğunuz şehrin SSK Müdürlüğüne başvurun. Çok geçmiş olsun...Allah yardımcınız olsun.

kesinlikle ben böle düşünüyorum.herseyde bi hayır vardır. Allah kuluna kapı açar:1closedeyes:

Allah yardımcınız olsun arkadaşım inşallah en kısa zamanda daha iyi bir iş bulur eşiniz bol bol dua et canım rabbim kulunu sıkıntıda koymaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…