Eşimi evden kovdum,ama aslında terkedildim

Kaç yaşındasınız? Seviyorum ama evlilik bana göre değil yalanına ya çok aşık olduğunuz için inanıyorsunuz yada olgun düşünemiyorsunuz. Boşanıp sevgililiğe devam edemeyeceğinize göre, hayatından çıkacaksınız değil mi? Adam başka kadınlarla birlikte olmayı özlemiş, geri gelse ne olur, alıp ne yapacaksınız adamı?

Boşanın, pişman etmeye çalışmayın. Hem haksızlık yaşadığınız, hemde çok gurur kırıcı.
34 yaşındayım .haklısınız

Ciddiye almadım derken aklıma aldatılmak gelmedi,aile terapisti ne gidelim dedim kabul etti,ilk seferinde işte evlilik bana göre değil naraları,bidaha evlense benle evlenir mi s falan,ikinci randevu iki hafta sonraydi,el ele gittik gene aynı şeyi söyleyince bu sefer benim telefon karistirmalarim başladı ve sonuç bu işte :KK43:
O anda onu kapinin onune koysaydiniz belki kaybetmekten korkardi pisman olurdu, aldatilmaya kadR gitmezdi siz ustune dusuncede iyi niyeti su istimal etmis. Ve tren kacmis, bu yasananlardan sonra kabul edermisiniz once bunu sorun kendinize

15 yil emek ver fedakarlik yap sonra bu hayat bana gore degil deyip daldan dala konmaya calis.
ben sizin yerinizde olsam aynen sunu soylerim;
-evet haklisin bu hayat bana gorede degil bosanalim. der cocuk yapmadigima sukreder
sadaka verio önüme bakardim.
ve asla pisman olup olmamasiyla ilgilenmezdim.
oldu gez toz eglen o bar senin bu bar benim o kiz senin bu kiz benim sonra ben pisman oldum beni affet :)

Senle sorunum yok ama evlilik bana göre değil diye bi cemaat türedi. Sessizce başınızı yiyip yok olursunuz inşallah..

Önünüze bakın arkadaşım bi cacık olmaz bu şahsiyetsizden.

Valla kaybeden eşiniz olur
rahat batmış ona acık acık
hiç düşünmeyin zor belki ama önünüze bakım bunları yapan bence pişman olup dönsede yine yapar aynı şeyleri
zor tabi 15 yıl ama yaptıkları ağır bence

Uzun süreli birliktelikten dolayı kadın olsun erkek olsun “ee bu kadar süre birlikteyiz uyumluyuz da sevmesem de evleneyim artık” kafasına giriyor insanlar. Acaba eşinizde öyle mi evlendi sizinle. Çünkü ben ortada bir aşk göremedim. Beni istemeyeni ben sittin sene istemem. Yol verin gitsin.

Aldım aldım,işe yarar mı bilmiyorum ama sevgilisi duymuş korkmuş,aradı,ses kaydı var, var da adamın ne parası var ne malı
En azından nafaka alırsın bir de tazminatı ödemek zorunda yoksa hapis yatar

Boşa ve nafaka da talep et
Neyi var ki diyorsun ama olsun sen yine de talep et
Ona zırnık koklatma
Bakalım asgari ücretli maaşıyla nereye kadar gönül eğlendirecek.
Sonrasında ayaklarına bile kapansa affetme
Sana sadakat gösteremeyen birine 15yılını adadın 1 gününü bile israf etme artık.

Boşanmada nafakada işsiz olsa dahi eşek gibiiş bulup nafakayı ve tazmınatı vermek zorunda. Mahkeme bunun verecek gücü yok deyip es geçmiyor bilginiz olsun.

Uzun süreli birliktelikten dolayı kadın olsun erkek olsun “ee bu kadar süre birlikteyiz uyumluyuz da sevmesem de evleneyim artık” kafasına giriyor insanlar. Acaba eşinizde öyle mi evlendi sizinle. Çünkü ben ortada bir aşk göremedim. Beni istemeyeni ben sittin sene istemem. Yol verin gitsin.
Face hesapla arkadaş bulma sitesinde konuştum.severek evlenmiş de artık çocuk istemiyormuş ,öyle dedi

esinizi örnek alin ve önünüze bakin. esiniz 15 senelik emegi, rahati (para kazanan sizsiniz), sicak yemegi, ütülü kiyafeti, 7/24 elinen altinda olan karisini birakip yeni limanlara yelken aciyor ama siz KKde geri dönermi konusunda kendinizi buluyorsunuz.
yahu--- esinizdeki özgüvenden kopya cekin. baldiriciplak bile sevgili yapmis- acin davayi atin basinizdan gereksiz elemani.

Merhaba,34 yaşındayım.15 yıldır birlikteliğim var 4 senedir de evliyim.. birbirimize çok uyumlu bir çiftlik. esim biraz şanssızlıklar dan dolayı evliliğimiz süresince işsiz kaldı, ama ekonomik sıkıntı cekmedik. ben de çalışıyorum. esim kafasını kaldırıp kızlara bakan bir tip değildi, bir kaç ay önce ayrılmak istediğini evliligin ona göre olmadığını söyledi, özgür olmak istiyormuş, ben pek ciddiye almadım. ama bir ay önce telefonunda kız mesajı falan gördüm. igrenc konuşmalar, neyse iki kişi imiş, bende bunu evden gönderdim. bir aydır ayriyiz, ortada boşanmak istiyorum diye geziyor, çeşitli kız bulma sitelerinde dolanıyor, benle hiç bir problemi yokmus mus, ama evlilik ona göre değilmiş,,, ne istesem verecekmiş, sanki nesi varsa, arkadaslarinda kalıyor, nerede akşam orda sabah geziyor,Ben verdiğim emeklerle aciyorum. bide tabi 15 yilima, beraber büyüdük sonuçta,Size sorum, pişman olur mu, olursa ne zaman. babası boşandıktan sonra bu evde kalamayacağını söylemiş, bir planı da yok, erkek psikolojisi nasil birşey, ben bir anlam veremedim
Ne olacak pişman olsa affedecek mısınız 4 yıldır sizin sırtınızdan geçinen ve hala utanmadan sizi başkasıyla aldatan birini.

Ne kadar gereksiz bir adam. Hem çalışmıyor hem de karısını bırakıp sevgili peşine mi kosuyor. Hangi kadın bakar öyle baldırıçıplak işsiz adama ? Herkes karısı değil ki kahrını çeksin. Eve alma , ailesi de 5 kuruş koklatmasın aç kalınca aklı başına gelir.
Baldırı çıplak miii hahahahhahah Allah sana ne diyim koptum

35 yasina kadar hicbirseyin sahibi olamamış adam yeteneksiz de ayni zamanda . Bir arabasi da mi yok ??
Hem sizi istemiyor . Bunca sene aklı neredeymis beyefendinin? Universite mezunusunuz orda tanışmışsınız mezun degilmi? Şaşırdım yani yanlış anlama benim esimin yaşı ondan küçük bir arabasi var yaza dogru da ev alcaz galiba. Tabi bu isler kısmet te böyle adamlara şaşıyorum.
Delilleri kaybetmeyin.
Bir de 4 senedir evlisiniz neden cocuk yok?
Istemediniz mi? Yoksa olmadi mi
Konu mesajlari okurken,cocuk istemedigini yazmissiniz galiba
Ne hali varsa görsün ac kabadayı.

35 yasina kadar hicbirseyin sahibi olamamış adam yeteneksiz de ayni zamanda . Bir arabasi da mi yok ??
Hem sizi istemiyor . Bunca sene aklı neredeymis beyefendinin? Universite mezunusunuz orda tanışmışsınız mezun degilmi? Şaşırdım yani yanlış anlama benim esimin yaşı ondan küçük bir arabasi var yaza dogru da ev alcaz galiba. Tabi bu isler kısmet te böyle adamlara şaşıyorum.
Delilleri kaybetmeyin.
Bir de 4 senedir evlisiniz neden cocuk yok?
Istemediniz mi? Yoksa olmadi mi
Konu mesajlari okurken,cocuk istemedigini yazmissiniz galiba
Ne hali varsa görsün ac kabadayı.
Mezun evet birçok işe girip çıktı,4 senede ona yakın iş değiştirdi,7 aylık işsizlik dönemi oldu,ben çalıştığım için çocuk cesaretim olmadı,araba var evet üstüne,ama babası aldı,oturduğumuz evde annesinin.faturalar yeme içme benden,pek sorumluk alamadı,buna rağmen sorumluluktan bıkmış ,hayır ilk kez aldatildigimdanmidir nedir yakıştırayakıştıramiyorum.cok iyi tanıdığımi sanıyordum.

X