Eşimi denedim ve ...

Ne yaptı arkadaş acaba:uhm:
İçimden bir his eşide buna oyun oynuyor gibime geldi
Yoksa kendi msn şifresinin pc de kayıtlı olduğunu bile bile
Böyle bir şeye hiç bir erkek kalkışmaz
Bunda bir iş var , öyle kolay değil:jeyyar:

arkadaslar şöyle bır konu var ecem34 zaten bosanmak ıstıyormus , açıgını da yakaladı şımdı yani bu yuzden bosanıcak degıl aslında bosanmayı zaten ıstıyormus bu konuda buranın altını cızmek gerek.

Evet kendide bu açtığı konusunda söyledi zaten, buda bahane olur dedi..
Arkadaş gözden çıkarmış zaten kocasını sevmiyor gibime geldi..

canim yarin yaz su gun musaitim goruselim mi diye. aksam saati ver gorusmek icin. evden cikip gitmesi gereken bir saat ver. yani isten cikip gidebilecegi degil.
o gun hazirlanir cikarken soylersin o kadinla bulusmaya gittigini biliyorum, yolun acik olsun. herseyi biliyorum dersin.okudum dersin. kendin oldugunu iddia etme, sanki yazismalarini kaydetmissin gibi soyle. ne sacmaliyorsun derse yazismalarinizi kaydetmis bilgisayar ben de tesadufn okudum. ne olacagini cok merak ediyordum yaziklar olsun dersin.
ne kadar inkar etse de o saatte nereye gidecek baska. daha ne delil olsun ama yazik yazik. uc kurusluk heves icin yuvasini dagitmayi goze alan erkege yaziklar olsun.

evet gayet mantıklı.. hem elinde kayıtlar olacak şu gün su saatte buluşalım yazılı olan hem de kocan o gün aynı saatte dışarı çıkıyo olacak.. hiçbişey yapmamış bile olsa, masum bile olsa bu durum karşısında kesin gümbürtüye giderdi bence..

Son düzenleyen: Moderatör:
evet canim en iyi cözüm bu bencede...
Yarin yazacagim bakalim neler olacak.

yargilamadan Yardimci olan bütün arkadaslara cok tesekkür ederim.

canım öncelikle çok üzüldüm erkek milleti işte bence sen oraya onun tanımadığı bir arkadaşını yolla o zaaman hiç inkar edemez bence

evet gayet mantıklı.. hem elinde kayıtlar olacak şu gün su saatte buluşalım yazılı olan hem de kocan o gün aynı saatte dışarı çıkıyo olacak.. hiçbişey yapmamış bile olsa, masum bile olsa bu durum karşısında kesin gümbürtüye giderdi bence..

hayır kızlar bence hiç mantıklı değil.çünkü adam iş yerinden konuşuyor anladığım kadarıyla.evde karısının yanında msn ye girip de konuşmuyor.zaten konuşamaz konuştuğu kadın yan odadaki eşi :))
bu yüzden evdeki pc de kayıtlı yazışma bulamaz.işyerindeki pc den yazışmaları print edemeyeceğine göre kocası çakar durumu maalesef!!!

ben hep karşıyım bu tür kandırmacalara, çünkü sonuçta üzülen hep kadın oluyor...ama gerçek yüzüde çıkıyor kişinin işte...bilmiyorum ki...ama bence bir gerçek şu ki, kanıtları mutlaka sakla, çünkü sana çok lazım olacak ileride bunlar

Eşinle başka biriymiş gibi bir buluşma ayarlayıp da oraya gidip işte seni yakaladım tavırları bence ilişkinize zarar vermekten öte seni çok yıpratacaktır. Neden direkt eşinle açıkça konuşmayı düşünmüyorsun? Gerçekten bitsin istiyorsan fikirlerini belirt ve ayrılmak istediğini dile getir. Boşu boşuna bu işi bu şekilde kurcalayarak kendine psikolojik olarak zarar vereceksin.

Ayy çok zor bir durum olsagerek...senağlama Allah hakkında ne hayırlıysa onu göstertsinsenağlamasenağlama

sakın randevu veripte karşısına sen çıkma sende beni aldattın falan der sanada iftira eder çoğu zaman duyuyoruz msn olaylarını karı-koca karşılaşıp boşanıyorlar. eğer eşini seviyor ve ayrılmak istemiyorsan onu kendine bağlamaya çalış tekrardan bu olaydan ona bahsetme. yok içime sindiremem diyorsan kesin kanıtın olmadanda bişi yapma ben tam yazzılanları okumadım ama resim iste yollasın.şu an çok kızdım eşine ve aklıma bişi gelmio ahhh bu erkekler..... :mymeka:

inşallah sana ihanet etmiyordur :1no2:

canım bencede ya resım ıste yollasın ya cam acsın sana sonrada bulusmaya falan gerek yok dırek gıt konus cam acması daha garantı daha ınkar edemez ama yukarıda bır arkadasta yazmıs bu ılıskıyı bıtırmek ıstıyosan otur konus dıger turlu bu olay sana psıkolojık sorunlar cıkarabılır zor bır durum

bence oyunculuk yapan bırını ayarla ve eşınle o buluşsun senın yerıne sende bunları kameraya al eger kı boşanacaksan tabııkıde..
ama dılerım kı olay tatlıya baglanır..

bence oyunculuk yapan bırını ayarla ve eşınle o buluşsun senın yerıne sende bunları kameraya al eger kı boşanacaksan tabııkıde..
ama dılerım kı olay tatlıya baglanır..

o anda kadın adama gercegı caktırmadan söyler daha co fazla para talep ederse iş yanar, guvenılcek bırı olmalı öyle satın alınabılcek bırı olmaaz.

oyhh zor bir durum madem bitirmeyi kafana koymuşsun devam et bi arkadaşını ayarla buluşsun bi kaç bluşma daha gerçekleştir sonra evde yazışmasına imkan ver erken yat msnde arkadaşın yazışsın sonra bi daha görüşmeye gideceği zaman ona gideceğini biliyorum bi daha geri gelme burada bitti de.aynısı bende yaptım işlettm ama ıp numarasını işe katmadım son anda anladı olan bana oldu ve hala devam ediyoruz çocuğumuz yok hala şüpheliyim ama bu sadece benim şüphem düzeldi sanki ama biz kadınlardaki şüphe yok mu bütün çorapları ördürüyor başımıza :eek:

eğer gerçekle yüzleşebileceksen ve bunun ağılığını kaldırabileceksen bir kaç kere eşinin tanımadığı bir arkadaşın ile buluşmasını sağla ve sonra kendin buluşma yerine o arkadaşınla git inkar edemeyecektir. ilk buluşmada karşısına çıkarsan inkar eder bulur birşeyler erkek değilmi hazırlar kılıfını. allah çooook yardımcın olsun canım

erkeklerin beyni akmış bacaklarının arasından sallanıyor :kızgın:

Öncelikle kararını ver. Gerçekten boşanmak istiyosan bence böyle oyunlarada gerek yok kocanı tanıdın sonuç itibariyle seni aldatabileceğini gördün. Bu konuyu uzatırsan kendını üzersin. Kaç yıllık evlisin çocuğun varmı? Bir çok şey var düşünmen gereken hepsini gözden geçir. Yok boşanmayacaksan sadece yüzüne vurmak içinse bu konuyu hiç belli etme evliliğini kurtarmaya çalış. Çünkü bu olayı bıldığın halde onu affedersen durumun hiç hoş olmaz eşinin gözünde ve bu olaydan derste almaz yıne affedecegını duşunur. Bence evliliğini kurtarmaya bak eşini seviyosan bu işler kolay değil malesef. Üzülen taraf ve emek vermesi gereken taraf herzaman bayanlar oluyo biliyosun. Öfkeyle kalkan zararla oturur sakın unutma ve ayrıca erkeklerın genelı aldatıyo bı kaçımız farkında oluyo bi kaçımız olmuyo olay bundan ıbaret. Bu konuda ınşallah yol gösterıcı olmuşumdur. Bu sıteye sızın yazınıza yorum yapmak için uye oldum. Sormak danışmak ıstedıgınız şeyler varsa yardımcı olabılırım. ınşallah duzelır.

İnanamıyorum, aklında olmayanı eşinin aklına sen sokmuşsun diyenlere,inanamıyorum.......
Yani adamın böyle birşeyle hayatında bir defa bile karşılaşması durumunda ne yapacağı belli olmuş olan bir durumda kadını suçluyorsunuz.
İnaanmıyorum... İnanamıyorum.................

canim mumkunse esinle bu konusmayi yaparken telefonun ile kaydet. full sarji olsun ve video kimini ac kenara koy tam esinle konusmaya baslamadan once. ya bakarsin lazim olur daha sonra kayitlar. hatta kendini kayit et iceride once' simdi ben boyle bir pl;an yaptim, esim de yazisti onla bulusmaya gidiyor, ben de boyle boyle diyecegim, neler olacak gorecegiz diye.

hani ne bileyim insanlar bosansin istemiyorum ama salak yerine de konmasin ya. madem oyle beraber yasamak istemiyorsun ceker gidersin bosanmasan da. seni sevmiyorum dersin heyecan ariyorum dersin. o zaman durust davranmis olursun karsi tarafa da hayatini kurma sansi verirsin. am ne guzel ben istedigim gibi yasayim karim evde hizmetci. cocugumu buyutsun yemegiomi yapsin camasir bulasik evi temiz tutsun ben keyif yapayim. olurrrrrrrrrr...

X