Eşimi denedim ve ...

sonuç nedir nereye vardı bilmiyorum ama buluşma olayı olursa sakın sen gitme.arkadaşın artık kim giderse gitsin bence sen ortaya çıkma.ALLAH muhafaza birşey yapar birde:1shok:

basitde olsa insan dayanamıyor bu tip çarelere başvuruyor.kolay değil tabii.eğer gerçekten ayrılmayı düşünüyorsan sürdür ama düşünmüyorsan kurcalama bencede.dozunda bırak ve eşinle konuş.mevlam yardımcın olsun.

anında sen olduğunu anladım ondan devam ettim dicek. test edildi milyon kere onaylandı. o yüzden elinizde daha sağlam kanıtınız yoksa boşuna kurcalamayın bu açıdan.

canım arkadaşa aynen katılıyorum tecrübeyle sabittir bu benim arkadaşımında başına geldi ve sonuç böyle oldu........

insAllah cok ileri gitmeden, esi yaptigi seyin yanlis oldugunu anlayip, "seninle" yazismayi keser canim.
Rabbim islah etsin..

dier yorumları okumadım arkadaşlar neler demiş bilemiycem,bir kere ewli bir insan neden facebook fln gibi sitelere üye olur bu yaşımda hala anlamış değilim kimse k.bakmasın!olan arkadaşlara saygım var,bu tercih meselesi fakat çok gereksiz buluyorum bnm kişisel görüşüm kimse alınmasın.bence başta hata burda!istediğine istediği zmn ulaşma şansı var.aldatmaların yüzde 80i bu şekilde oluyo ne yazıkki.yaşadığın olay gerçekten can yakıcı.göz göre göre eşinin iğrençliğini kabul ediyosun şu anda!kesinlikle inkar edicek,anladım senin olduğunu diyicek ben o kdr safmıyım beni tanımadınmı vs..sakın İNANMA!eğer bile bile lades diyiceksen bu şekilde yürüt evliliğini ama bu oyunu çookk fena bitirkötükedihüsoinkar edemesin.otelde buluşmayı fln teklif et.ateşli msjlar yaz cinsel içerikli ve hepsini kaydet.inkar ederse inanmış gibi görünür evliliğine devam edersin,bunun affı olamaz ama ne insanlar tanıyoruz herşeyi yalayıp yutuyo.ayrılmıycam diyosan onu karşında yalvart o zmn inkar edemesin ama böyle bir erkek ztn eşini kaybetmeyi göze almış demektir pişkinlik yapar üste çıkar birde sen suçlu olursun söyliyim...ama kesinlikel eşin güvenilmez biri..sende lütfen kendini üzme.böyle bi adamdan kurtulman senin için hayırlı olur ilerde daha çok üzülmessin!yapıcı msj yazamadım.k.bakma ama gerçekten çok sinirlendim.allah akıl fikir versin bu erkeklere sevgiyle kala.s.

Canim hem benim hem esimin facebook'a uyeyiz ve ben bunda hicbir sakinca gormuyorum. kusura bakma ama senin bu yaklasimini da cok bagnaz buldum. anneannem de tv izlemezdi kotu seyler var diye. iyi seyler izlersen iyi olur, kotu seyler izlersen kotudur.

internet ve facebook da oyle. ne amacla kullanirsan o sekilde isine yarar. ben facebook;u cok seviyorum. arkadaslarimla video alisverisi albunlerim vs paylasma imkani veriyor. bazen arkadaslik talipleri gelmiyor mu geliyor? ama secenek var degil mi reddetmek gibi,. o kisiyi engelliyorsun oluyor bitiyor.

esim de kullansin cocugum da. ben o site sayesinde senelerdir aradigim arkadaslarimi buldum.

sen bu mantikla cep telefonu da kullanma, internete de girme. onlar da kotu, kaka.

teknolojiyi kullanmak eşittir neden potansiyel aldatmak oluyor?
neden bazı şeyleri kısıtlıyoruz aldatmamak ya da aldatılmamak için?
o zaman denize gitmeyelim; bikinili kadınlar var adamın aklına karpuz kabuğu düşer..
dışarı çıkmayalım, etek giyer kızlar var bacaklarına bakar.
işe gitmesin orada kadınlar var, belki onlarla aldatır...

miğdem bulandı valla bu erkekler ne yapmaya çalışıyo kadın yapsa O....damgası yer erkek yapınca hata yaptım pişmanın affet senidenedim bu benzeri bir sürü safsata arkadaşlara katılıyom devam et sonu nereye varıcak bence buluşmaya gidince arkadaş çıksın karşısına sen çıkma bi bak bakalım ne yapıyo sora çık ve bitsin bu ikiyüzlülük
allahım kimseye yaşatmasın ama yaşayınca da ayakta durmak ve kendini ezdirmemek lazımm allah kolaylık versin canım işin zor valla

canim aslinda karisi dahil kimin ne yi ne amacla yaptigini biliyor. insan kararli olunca istedigi kadar seni denedim desin, vazgecer mi ? gecmez.

ama orada esimize inanmak istiyoruz. o da bizi salak yerine koymaya devam ediyor. ispat edemez gerzek diye. ispat mi lazim?

canım göze alıyorsan buluşma ayarla ama sonucunda boşanmıyacaksan yapma bence laçkalaştırma izin verdigini düşünür ve aldatır

ya boşanın her şey size göre bittiyse.amacınız onu alt edip tekrar evliliğe devamsa hiç yapmayın intikamı acı olur.bu olay sonrası devam etmek buluşma olayı falan olursa sizide yenik duruma düşürür her şeyi kabullenen kadın konumuna düşersiniz.başka türlü intikam alım.kendinizi baştan yaratın yenilikler yapın.ona olan ilginizi iice azaltın o sizin peşinizden koşsun.faaliyetlere katılın.köklü görüntünüzde yenilikler yapım.çıldırtın onu.

Konuyla ilgili varsa yorumumuz buyrun, yorumlara yorum yapilmasin lütfen. Sonrasi karsilikli tartismaya dönüyor olanda konu sahibine oluyor. Lütfen daha dikkat yerimseniben

neden böyle oyunlar oynuyosunkii. gereksiz bence .

üzülen yine sen olacaksın...

bence tarıh zaman wer bulusmak ıcın.aksamdan aynı saatte bır ıs uydur yarın o saatte kocanla gorusme talep et.tabı ısım war dıycektır o saatte.ozaman al bılgısayara gotur butun yazısmalarınızı okut.daha fazla uzatma uzadıkca daha cok kırılacaksın sevgını kaybedeceksın mıden bulanacak.haddını bıldır sonra sen bılırsın.

canım çocuğunuz varmı bilmiyorum ama boşanma konusunda kararlıysa üzerine git ama kararlı değilsen daha fazla ilerletme çünkü yazdığı her cümle yüreğine kazınır buluşmaya gittiğinde de eşyalarını toplayıp o evden gidecek kadar emin olmalısın kendinden eğer kararlı değilsen konuyu şimdiden söyle bir kaç günlüğüne veden ayrıl ve özrünü bekle biraz süründür umarım mutlu olursun yüzün solmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…