Eşime nasıl söyleyeceğim 😖

Bakin ezilip buzulurseniz kendisinden bulaştığını bilse bile size kötü davranacak. Başınızı dik tutun, madem böyle düşünüyorsun imzala bitsin deyip önüne koyun protokolu. Muhtemelen boşanmak istemeyecek.

E boşanın o zaman? Keşke meşke diyosunuz ama çocuk yapma çabasından da geri kalmıyosunuz!

Genellikle cinsel yolla bulaşıyormuş hpv yok bakir değildi
Yorum yapmayacaktım ama elim ayağım titredi şu yorumu okuyunca.

Banlansam bile yazacam, sen akılsız mısın? Bakir olmayan bir angut, sen bakire değilsin diye kavga kıyamet mi çıkarıyor?
Ağzına s.çılır o adamın, senin gram aklın yok hala bu adamdan çocuk yapma düşüncesindesin.
Kendisine serbest olan şeyi kadın yapınca niye öldürülmeye gidiyor iş.

Ben inançlı bir insanım evlilik öncesi cinsellik yaşamadık ben de eşim de.

Burda mevzu cinsellik değil mevzu pislik bir herifin kendi yaptığı şeyi basitleştirip, sen yaptın diye öldürmeyi düşünmesi.

Yazıklar olsun sana da o kocaya da. Umarım Allahım masum bir çocuğu bu saçma sapan evliliğe bırakmasın, evlat isteyen herkese dua ederim. Ama lütfen sizin gibi insanlar anne baba olmasın. Ayrımcılık, canilik,cehalet. Yazık ya,kendini nasıl bu kadar ezdiriyosun, ona hayret ettim.

Ne güzel öneriler ama maalesef hiçbirini yapmayacak. Çünkü asla boşanma gibi bir niyeti yok.
Olacakları ben yazayım. Adamın karşısına süklüm püklüm çıkacak, adam da bir güzel paralayacak konu sahibini. Tüm o lafları, gerekirse dayağı yiyecek, adam sakinleşene kadar bekleyecek. Müthiş bir atalet örneği sergileyecek. Her gün psikolojik şiddete maruz kalacak, adam yatırıp kaldırıp kimlerle yattıysan hastalık bulaştırdın deyip duracak. Dünyadaki cehennemi gün be gün tadacak ama yine de asla boşanmayacak. Değil mi konu sahibi? Aynen böyle olur herhalde?

Şu an çok şaşkınım. Yorumlar aldatıcı olabiliyormuş demek. Diyecek pek bir şey bulamıyorum. Hiçbir şey söylemeden senle artık mutlu değilim mi deseniz size yakisacagi şekilde?
Valla çok şaşırdım ya yok artık falan diyip duruyorum icimden bunu yazarken bile.

Ağzına sağlık

Sorun bence sizde sebebi de şu bunu sorun yapan adamla evlenilmez kafa yapısı bellidir sizi bile suçlu hissettirmiş
Mafya mı kocanız ne öldürmesi ya öküzle mi evlisiniz
Bir insanla öküzün çocuğu bilimsel olarak olmaz zaten

Hayır neden evlendiniz anlamıyorum her hastalıkta aklına cinsellik gelecekse o da sıkıntı.
Böyle kafalardan tiksiniyorum
Tamam sizde bile bile lades demişsiniz ay bu adsm kızına nasıl davranır bilemiyorum hiç

Siz bu adamla yaşayın tamam siz bu hayatı seçmişsiniz de çocuk bu adamı seçmezdi

Bence şu tarz evlilikler harbi zorlama evlilikler

Şok oldum ya, pisliğe bak ya bu nasil bir zihniyet. Kendi yapmış, kendi dikkat eden bekarete önem veren biri olsa kendisi de yapmazdi zaten, kadın yapınca o*****u muamelesi yap, erkek yapınca oh elinin kiri. Oldu paşam, bu kadınlar da bu erkekleri baba yapmaya çalısıyor ya yazık çok yazık.

Gerçekten son günlerim korku filmi kabus gibi evet kendimi niye bu kadar ezdiriyorum ben de bilmiyorum gerçekten

Gel de bunu eşime anlat
O sen anlar mısın diye uğraşıyor mu? Anlat. İnanmak istemeyeni inandıramazsın. Allah bir desen reddeden insanlar var. O, onun sorunu. Sen hala esas problemi anlamıyorsun.

Virüsü hiç bilmiyorum,neden olur nerden olur.
Fakat bakireliği sık sık size hatırlatan, başınıza kakan adama bir gün de dönüp "ulan beğenmiyorsan almasaydın zorla mı evlendik" demeniz icap ederdi.
Ben olsam derdim valla.
Ayrıca bakireliği ben de önemserdim, hak veririm. Lakin ben de öyle olmalıyım değil mi
Kendinde olmayanı karşındakinde ararsan düpedüz adilik yapmış olursun.

10 senedir evliysenız hpv yi başkasından kapmış olamazsınız. Kocanız sizi aldatıyor olmasın

Aynen. Ben hpv 16 cıktı diyince sandım ki kocam benı aldattı diye dert yanıyor. Nasıl bir kafa bu yaa. Ben olsam direkt benı aldattın mı diye yakasına yapışırdım

Ben tecavüze ugrayan bir kadinin sonra esi tarafindan "geldiginde bakire degildin" diye suclandigina sahit olduktan sonra artik hic sasirmiyorum. Tek sasirdigim sizin böyle bir adamla cocuk düsünmeniz.

Çocuğunuz olunca mı öldürsün yavru annesiz mi kalsın ısrar kıyamet çocuk istemek ne allahım akıl fikir ver bu ne ya

Merhabalar, tam okuyamadım konu ve yorumları ama bildirimi gördüm cevap vereyim, hpv nin maligniteye sebep olabilen suşlarının başında 16,18 geliyor. Bunlar da uzun seneler belirti vermeden veya çok ama çok yavaş ilerleyerek vücutta latent kalabiliyorlar maalesef…

Yani konu sahibine eşinden de bulaşmış olabilir, önceki partnerinden de

Akrabamîn birisi 40-50 yaslari arasinda esinden yillar once virus bulasmis simdi ortaya cikti biz sok yavas ilerliyor bazi virusler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…