Eşime nasıl söyleyeceğim 😖

Şu yazdıklarınıza keşke siz de inanıyor olsanız ve gerçek olsa.
Korkarım ki dünkü panik haliniz çok çirkin gerçeklerin aynasıydı. Yani esas gerçek olan dündü, bugün değil.
Savunma mekanizması işte ne diyeyim, direkt inkara başlamışsınız bile.
Kız bebeğe hamile kaldım, kocam yüzünden ona sevinememiştim diyen sizle, yukarıda bana yazdığınız tuğla gibi paragraftaki siz ve hayatınız asla aynı değil.

Okurken imdat diye çığlık atıcaktım. Ama sizin için değil eşiniz adına.
Yıl 2022 olmuş bekaret de bekaret. Eşinize şunu sorar mısınız lütfen? Vajinal yolla değilde anal ilişkiye girseydiniz ama bakire olarak evlenseydiniz "işte benim bakire karım helal olsun ulan be" mi diyecekti?
Kendisinin ilişkisi olmuş ilk taşı günahsız olanınız atsın diye bir tabir var ya yani eşiniz saçmalıyor.
HPV erkeklerde belirtisiz olabiliyor. Belki size o bulaştırdı. Test yapıldı mı eşinize?

Problem benim kendimde değil eşimin beni direk suçlayacak olması bu konuyu saklamak istemiyorum vicdanım el vermiyor böyle içim içimi yiyor
E eşiniz sizi suçlayacak sizde diyin ki "sen de bakir değildin. Sorun 5 gramlık et parçası mı? Neyin kavgasını ediyorsun. Ha çok bekaret meraklısıysan evlenmeseydin. Sal şu konuları da hastalığımıza çare bulalım. Azıcık tıp, bilim konuşalım."
Kendinizi ezik hissettirmiş size ezdikçe de eziyor. Kendinizi ezdirmeyin ya.
Zamanında istemişsiniz yaşamışsınız. Sizin kararınız. Buna saygı duyması gerekir.

Şöyle de bir şey var. Bu virüs senin için tehlikeli. Yanılmıyorsam Erkeklerde ölümcül bir hastalığa neden olmuyor. Eğer olacaksa da çok çok düşük bir ihtimaldir ama yok diye biliyorum. Olan sana oldu yani. Sen kendi sağlığını düşün lütfen. Bu düşüncede birini de baba yapmak için acele etme. Seni öldürecek adam bakire olmadığını bile bile de evlenmemeliydi.

Ben de böyle yapacağım zaten ezdirmeyeceğim bu sefer kendimi sonu nereye varacaksa varsın artık kendimi bunca gündür üzdüğüme değer mi değmez tabi

Ben sadece hastalık konusuna değineceğim yazınız cidden çok bilgisizce ben yaklaşık 3 sene önceydi teşhis koyuldu bu mikrobu taşıdığım ama değerleri düşük olduğu için dokunmayalim siz kesinlikle sigara kullanmayın dumani dahi gelmesin size ve dengeli beslenme hazır ve paket gıdalar yasak dedi Dr sonra 1 saat konuştuk nereden bulaştı diye bütün saydiklarindan hiçbiri olamazdı en son avm wc sini kullandınızmi dediğinde ben çok gittiğimi söylediğimde çıktı ortaya oradan bulastigi

Aynen öyle bana zarar ona bir etkisi yok gibi bir şey binde blr ihtimal yani dediğiniz gibi ölüm mevzusu biraz uç nokta oldu zaten tabi bunu bile bile evlendi neticede sanırım hep benim eziklik psikolojisinde olmamdan

Ben de doktorumla haftaya ayrıntılı bir görüşme yapacağım bakalım o ne diyecek büyük ihtimal tekrar test yaparlar 6 ay geçti diye inşallah sizin bağışıklığınız bunu vücudunuzdan atmıştır atmadıysa da bir an önce atar

Ayrıntılı görüşmede didik didik arıyor soruyor buluyor 6 ay değil yılda birkere yapıliyor devlet destekli ama siz özelde yaptırabilirsiniz ben bu yıl attım vücuttan cok şükür çok aşırı dikkat ettim ve aşıları yaptırdım simdi 2 yılda bir yapılacakmış test ınsalh sizde mikrobu biran önce atar sağlığınıza kavusursunuz evliliginizde yoluna girer ınsalh

Bana aşı söylemediler üni Hastanesinde yaptırdım ben de 1 sene sonra gel dediler pek de ilgilenmediler açıkçası bu sefer özele gideceğim o yüzden düşük yaptıktan 1.5 ay sonra yaptırmıştım testi belki de bağışıklık düşük olduğu için çıkmış olabilir bakalım aşıyı da sorayım

10 senedir bakirelik mevzusu yapan adamla evlenmek hatanız olmuş. Çocuk fln da yapmayın ayrılın.
Her erkek de böyle değil. 10 yıldır eşimle beraberim 7 yıldır evliyim. Bekaretin b si geçmedi, ne o sordu sorguladı ne ben. İkimizin de buna hakkı yoktu çünkü

Genellikle cinsel yolla bulaşıyormuş hpv yok bakir değildi
O da bakir değil niye başınıza kakıyor. Bunca zaman cinsel hayatınız varsa onda da olabilir şöyle desem ortalık karışır söyleme desem bulaş riski var.Onun da birlikteliği olmuş geçmişte ondan bulaşmış olamaz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…