Eşime nasıl söyleyeceğim 😖

Eşinizin çok rezil bir zihniyeti var, tıpkı bizim erkeklerin yüzde 99’u gibi. Ben istediğimle cinsel ilişki yaşayayım ama karım bakire olsun. Hadi ordan hadiiii. 🤬 HPV tuvaletlerden bile bulaşabiliyor sürekli benzinliklerde WC kullanmak zorunda kalan, cinsel ilişkisi olmayan bi kurye arkadaşım kaptı mesela o gün bugündür dışarda hele de benzinliklerde WC’ye giremiyorum korkumdan.

Yok bence oyle pis insanlar varki Vallah hersey olabilir
yani bunu ancak konu sahibi bilir ancak o dediginiz temasin gerceklesmesi icin bile hemen arka arkaya traş olmalaeri gerekiyor .cunku deri olmayan yerde yani cansiz cisimlerin ustunde hpv virusu hemen ölüyor.
hamamdan bulasti , jiletten bulasti falan genelde evli insanlarin aldatmadiklarini kanitlamak icin uydurduklari bir yalan

yani bunu ancak konu sahibi bilir ancak o dediginiz temasin gerceklesmesi icin bile hemen arka arkaya traş olmalaeri gerekiyor .cunku deri olmayan yerde yani cansiz cisimlerin ustunde hpv virusu hemen ölüyor.
hamamdan bulasti , jiletten bulasti falan genelde evli insanlarin aldatmadiklarini kanitlamak icin uydurduklari bir yalan
Bilemiyorum Valla artik herseyi bekler oldum

Mesleğiniz var mı
Aynı durum bende de var bakirelik kısmı eşim sürekli bunu dillendirip bana hakaretler ediyor kavga ettiğimizde beni bunu çevreme söylemekle tehdit ediyor boşanamıyorum aileme söylerse iki bebeğimle sokakta naparım

Genellikle cinsel yolla bulaşıyormuş hpv yok bakir değildi

“Bu haltı yerken düşünecektin” demek mi?!
Hanımefendi, neden kadın olmaktan bu kadar utanıp kendinizi erkekle eşit görmüyorsunuz?Ne kadar saçma bir kafa yapınız var sizin..
Üstelik eşiniz de bakir değilmiş, neden bakire olmadığınız için size laf söylemesine müsade ettiniz ki siz?ya da neden evlendiniz onunla?şaka gibi...

Kan yoluyla bulaşır ve kalıcıdır, en iyi ihtimalle hasta değil taşıyıcı olunur.
hpv kan yoluyla değil temas yoluyla bulaşır viremi yapmaz yani kana geçmez açılımı insan siğil virüsüdür aslında bir deri viürüsü cinsel yolla bulaşır ortak kullanımdan bulaşımı da söz konusu değildir insanları yanlış bilgilendirmeyin ayrıca kalıcı değil eğer kronik bağışıklığını baskılayan bi hastalığı yoksa sigara içmiyo sağlıklı besleniyorsa vücut 1 2 yıl içinde bunu temizliyor dünya sağlık örgütü bunu kanıtladı biraz araştırın öyle yorum yapın !

Merhaba kızlar biz eşimle 10-11 yıldır beraberiz bunun 6 senesi evlik ben eşimle tanıştığımda bakire değildim ve biz bununla ilgili çok kavgalar ettik eşim bu durumu kabullenmekte zorluk yaşıyor(onu yadırgamıyorum Türkiye gerçeğinde herhalde sorun yapmayacak az erkek vardır)ama sevgimiz ağır bastı evlendik evlendikten sonra bu durumla ilgili en fazla 2-3 defa sorun yaşamışızdır geçen sene bebek düşünmeye karar verdik ama düşükle sonuçlandı ardından smear testi yaptırdım ve HPV16 pozitif çıktı😩 Neyse kolposkopi yaptılar temiz çıktı ama şimdi eşim olayı tam anlamadı ve HPV nin nasıl bulaştığını bilmiyor benim ona söylemem lazım biliyorum onun da gidip baktırması lazım tekrar bebek düşünüyoruz içim içimi yiyor ama korkumdan ağzımı açamıyorum direk beni suçlayacak boşanmak da değil beni öldürebileceğinden bile korkuyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bu haltı yemeden önce düşünecektin demeyin bunu ben de kendime sürekli söyleyip duruyorum yapıcı yorumlara ihtiyacım var desem bile her türlü yorum gelecek şimdiden teşekkürler 🙏
1. Adam beni öldürebilir diyorsun seni öldüreceğini düşündüğün adamdan bebek yapma ısrarı neden ?

2. Bu sadece cinsel yolla bulaşmıyor. Belki eşin sana bulaştırdı. Onun dışarıyla ilgisi olmadığı ne malum ?

3. Kendisi evlenirken bakir miydi ?
Eğer öyleyse kendi gibi birini istemiş olması tamam da değilse ne hakla istiyor ?

4. Bakire mevzusunu yüzünüze vuran adamla neden bu kadar sene evli kaldınız ?
Cok yerinde tespitler harikasiniz.

Konuyu niye hoplattınız ki okuyunca sinirlerim bozuldu. Beyfendi kabul etmekle zorlanmış bak sen

Esinizle 6 senedir evli, 10 11 senedir birlikteymissiniz. Sanirim 10 11 senedir esinizden baskasiyla cinsellik yasamiyorsunuz.
Yani tamam hpv gec belirti verebiliyormua ama 10 yil sonra da ortaya cikmaz heralde.
Bu konuda genelde erkekler tasiyici oluyor ve belirti vermiyor, kadinlarda sigil ve yara olarak kendini gosteriyor. Yani siz degil de esiniz size bulastirmis olmasin?
Aldatma ihtimali olabilir mi? Ya da bu kadar eski iliskiden bile olabiliyorsa belki onun sizden onceki iliskisinden bulasti, olamaz mi?
Cikabiliyor 10 yil da olsa

Bu ne bilimsizliktir. Eşiniz de bakir evlenmemişken kendinizi suçlatmaya izin vermeniz de çok garipmiş. Belki gercekten cinsel yolla bulaştı ve bunu bulaştıran sizin bakir olmayan eşinizdi? Bu arada ben de bakire değildim ama eşim bakirdi. Hiç de bana bir kez olsun lafını etmedi. Böyle kocayla evli kalma konusunu düşünün derim

Benim şansıma takılan denk gelmiş belki de o yüzden böyle zannediyor olabilirim durumu abartıyor olabilirim psikolojim pek iyi değil bu aralar
Böyle bir ayıdan neden çocuk sahibi olmak istiyorsun ?

Merhaba kızlar biz eşimle 10-11 yıldır beraberiz bunun 6 senesi evlik ben eşimle tanıştığımda bakire değildim ve biz bununla ilgili çok kavgalar ettik eşim bu durumu kabullenmekte zorluk yaşıyor(onu yadırgamıyorum Türkiye gerçeğinde herhalde sorun yapmayacak az erkek vardır)ama sevgimiz ağır bastı evlendik evlendikten sonra bu durumla ilgili en fazla 2-3 defa sorun yaşamışızdır geçen sene bebek düşünmeye karar verdik ama düşükle sonuçlandı ardından smear testi yaptırdım ve HPV16 pozitif çıktı😩 Neyse kolposkopi yaptılar temiz çıktı ama şimdi eşim olayı tam anlamadı ve HPV nin nasıl bulaştığını bilmiyor benim ona söylemem lazım biliyorum onun da gidip baktırması lazım tekrar bebek düşünüyoruz içim içimi yiyor ama korkumdan ağzımı açamıyorum direk beni suçlayacak boşanmak da değil beni öldürebileceğinden bile korkuyorum ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bu haltı yemeden önce düşünecektin demeyin bunu ben de kendime sürekli söyleyip duruyorum yapıcı yorumlara ihtiyacım var desem bile her türlü yorum gelecek şimdiden teşekkürler 🙏

6 senelik evlilikte hala hpv icin baskalarindan kapmis olabileceginizi soyleyecek bir adamla mi evlisiniz, ben mi yanlis yorumluyorum?

Evlendikten sonra başkası olmadıysa korkmayın.

Benm hiç ilişkim olmamıstı ama sacma sapan masturbasyn aletleriyle ,dısarı tuvaletleriyle (dinlenme tesisivs vs) kuafor ağda aletleri.... bekarken olmustu tabi ben saf anneme dedim ya anne popomda minik kabarcıklar var sivilcemi acaba ve ön kısımda da ip gibi et var demiştim annem de cildiyeye falan gideriz demişti gittik adam tak cinsel yolla bulasan bir virus ama baska temaslarda olabilir dedi(tuvalet vs.) Gel de anneme acıkla ahshfjw esiniz de yani kendisi bekarken agac kovuguna mı affedersin girmiş bos durmamıstır sizi yargılama hakkı yok ki yukarda da dendigi gibi belki ondan sana gecti bilemezsin

X