Eşime her şeyi anlattım

Bu kocadan olmaz o ayrı bir konu da siz neden kayınvalideye ve kayınpedere karşı susuyorsunuz ki? Yapıştırın cevapları. Eski eşi mi övüyorlar geçmişte söyledikleri lafları hatırlatın, çocuğunu bile görmüyor ne mükemmel bir eşmiş yaa diye sokun lafları. Çocuğa kilo mu aldırdığınızı söylüyorlar "ee siz 12 yıl boyunca yeni mi farkına varıyorsunuz torununuzun kilosunun, ne güzel yedirip içirmişsiniz maşallah" deyin ama susmayın. O koca size sahip çıkmaz siz kendiniz çözün bari durumu.

Cevap veriyorum zaten kendini savunuyorum ama hala aynılar değişmez bunlar

Ayrılsam bırakmıyor da ne demek oluyor? Siz ayrılmak istemiyorsunuz o halde bunlar sizin iyi günleriniz. Babaanne öldüğünde çocuğun bütün sorumluğu size kalacak. Çocuğun bütün sorumluluğunu alırım diyorsanız siz bilirsiniz. Çocuk hep 12 yaşında da kalmayacak bu arada. Büyüdükçe dertleri de büyüyecek.
Ayrıca neden bir yığın sorunu olan ve bütün sorunları kadınların yükü olan bir adam seçtiniz?

Ölmez o kdın değişik bir cinsler kendisi 66 yaşında annesi 95 yaşında hayatta çokta sağlıklı teyzesi 105 yaşında yeni vefat etti ama tabi ölüm bir nefes kadar yakınımızda ve çocuğun sorumluluğu çok sıkıntı eğitmeye çalışıyorum izin vermiyorlar sonra çocukta onlara benzemiş bakıyorum aynı onlar beni sevmesi bile bilmiyorum belki de bilerek öyle yapıyor ben ona hep şefkatle yaklaşıyorum ama babası bana bir çekirdek alsa alıp gizlice odasına koyuyor benim diyor yastık aldı eşim bana boynum ağrıyor diye gitmiş dün gece yüzünü çıkarıp onu da almış benim ayaklarım 36 çocuk 38,39 giyiyor terlik aldı eşim onu da almış ayağna olmuyor bunlar benim oldu artık diyor sabah kalkıp gusül abdestş alıyorum sen banyo yapıyorsan benim fe yapmam lazım diyor makyaj yapıyorum arkamdan 2 katı makyaj yapıyor hadi çocuk anladım da tehlikeli halleri de var söylemediğim lafları eşimin ailesine eşime bir zaman söyledi diyerek beni zan altında bıraktı tabi normalde söz konusu kendileri olsa çocuk lafına mı inanılır diyorlar ama ben olunca aaaa bak bunu demiş etmiş

Siz çok aşık olup mu evlendiniz? Ben de bekarım da yakın zamanda çok beğendiğim iki çocuklu bir beyefendiden evlenme teklifi aldım, çocuklar Amerika’da anneleriyle yaşıyor yine de cesaret edemedim ama sonradan da acaba olur muydu diye düşündüm, merak ettiğim şey motivasyonunuz aşk mıydı

Pardon son kullanma tarihleri geçmiş olabilir mi?

O zaman siz de ağızlarının payını verin gitsin, madem eşinize dedikodunuzu yapmıyorlar, eşiniz ne bilsin sizin hakkınızda ne dediklerini. Eşiniz durduk yere niye ailemle kötü olayım diyordur içinden. Kv ve ailesi mal ötesi insanlar, kadın öz annesinden daha çok sahip çıkmış çocuğa, şükredeceklerine hala huzur bozmaya devam ediyorlar. Eşinize madem anlatmışsınız, bundan sonra eve koymayın hiçbirini. Eşiniz kendisi görüşsün.

Fazla iyilik nankörlük getirir diye boşuna dememişler. Tam tersi torunlarına bebek gibi baktığınız, çocuğun size anne diyebileceği kadar yakın Bi bağ kurduğunuz için sizi el üstünde tutmalılar ama tabi bizim toplumda nerdeee. Eşinizi son kez karşınıza alıp sakin ve ciddi bi şekilde konuşun, eğer düzelmezse boşanacaşınızı söyleyin ve hala aynı devam ederse gerçekten boşayın.

Asla yaranamayacaksın, 2. Evliliğini yapan çocuklu adamlarla evlenmeyin evlenirseniz böyle olur ...

Bizim kadınlarımızdaki bu evlenme merakı olduktan sonra 10 çocukluyla bile evlenen bulunur.
Evet ya kadınlarımız hep bi koca meraklısı, eşi kendisini aldatan yakın akrabama boşan dediğim için suanda ben kötü oldum resmen küstü...

Evet baş belası aşk

Bu konuşmayı bugün yaptım zaten her şeyi de anlattım evet normalde öyle olmaları gerekirken üstelik irdelenip hor görülen ben oluyorum

Eşinizin sizi korumasına ihtiyacınız neden var ki? Verin ağızlarının payını. Bir cinnet her şeyi çözer.

Ay aka bunlar çok leş insanlar ya ! Siz Allah rızası için çoçuğun üzerinden vicdanınızı ve merhametinizi çekmeyin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…