Eşime dua istiyorum lütfen

benım babamda akcıger kanserı,
3yıldır çabalıyoruz,
kullanmadıgı bitki vs kalmadı .. ama bence onlar ıle zaman kaybetmeyın, kullanın ama hani çok aman aman bir mucize beklemeyin bizde kullandık aynı zamanda kemo. radyoterapı aldı..
belkı bırlıkte kullanımı fayda etmıstır, hastane ile birlite deneyebilirsiniz.
babam ıkı akcıgerde ve lenflerde varken ogrendı.
kemo aldı,radyoterapı gordu 20kür falan..
sonra lenften parça alındı,
pet raporunda bır ara temızdı, sonrakı 3 ay tek cıgernde tekrar nuks etmıstı ..
bunun sonucunda akıllı ılaca basvudu.. kucuk hucrelı akcıger kanserı oldugu ıcın devlet ılacını karslıyor.
yanı ıkı kürü biz aldık 20-25 bın tl falandı .
sonra mahkeme açıldı avukat tuttuk vs 3-4 ayda o parayı aldık. sımdı akıllı ilaç kullanıyor 1 senedir..
çok buyuk gecmıs olsun canım

Allah sizin babanizada allah şifa versin.inşallah bu son olur cok yorucu her tedavide yanindayim görüyorum ne hale geldigini cok üzülüyorum elimden hic birsey gelmiyor haftada bir kere kemo terabi haftanin beş günü radyoterabi aldi yumuşak huylumuş cabuk yayilan ce cabuk büyüyen hucre degilmiş .artik ufacik birseylerden ümit bagliyoruz allahin bir sinavi iste bize bu .akıllı ilac cok iyimiş ama faydaliymiş benim eniştemde yaklaşik 3 sene tedavi oldu onun heryerine sicramiş 4 cu evreymiş tedaviyi kestiler akilli ilaci verdiler o cok iyi gelmiş iyimiş şimdi .insallah babanizda cok iyi olur

amiiinnnnn,
iyi huylu olması cok ıyı,
benım babamınkı ıyı huylu degıl..
sukurler olsun sımdı daha ıyı ınsallaahh daha da yayılmaz..
cok zor bır surec Rabbım şifa versın tum hastalara,
amiinnn

amiiinnnnn,
iyi huylu olması cok ıyı,
benım babamınkı ıyı huylu degıl..
sukurler olsun sımdı daha ıyı ınsallaahh daha da yayılmaz..
cok zor bır surec Rabbım şifa versın tum hastalara,
amiinnn
Evet bütün hastalarimiza tedavi görenlere şifa versin allahim

Ayy çok sevindim ilerlememis olmasına. Birebir görüşün hatta görüntülü görüşme talep edersiniz . Doktorla görüştüğünuze emin olursunuz . Arkadaşımın amcasına, onkoloji doktoru demiş ki ekstra olarak ne yapıyorsanız devam edin. Vok iyi gidiyie tedavi .

Allah acil şifalar versin evladına sana bağışlasın inşallah. Sağlıklı uzin omürleriniz olsun.

Maşallah allah şifa versin amcayada .bakalim pazartesi bir gidelim doktorumuza .cok doktor gezdik eşime söylerim orayada gideriz yeterki iyi olsun

Allah eşinize şifa versin, tez zamanda sizi feraha çıkarsın inşallah..

Rabbim su mübarek günün yüzü suyu hürmetine kardeşimize sağlık sıhhat versin.

Bu aksam izin esinizede dua ettim Rabbim tez vakitte şifasını versin hiç olmamisa dönsün sizlere bağışlasın ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…