Eşime çok kırıldım.

Desibel

Okeyin dörtlüsü...
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
3.919
12
Merhabalar, dün anneler günü dolayısıyla eşim cumartesi gününden annesine gitti. Dün tüm gün beni arayıp ta anneler gününü kutlamadı.:çok üzgünüm: Çok kırıldım çook. Nasıl davranmalıyım sizce???senağlamasenağlama

valla bende eşimle kayınvalideme hediye aldık kutladık anneler gününü ama eşim benim anneler gününü kutlamadı dalgınlıktan herhalde bu hafta sonu full çalıştı ondan galiba hala ona kırgınlığım var içimde ama bu ona ters davranmamı gerektirmiyo

böyle günler bana ticari amaçlı geldiği için problem etmezdim ben, bence hergün anneler günü hergün babalar günü neden sadece bir güne sığdırıyorla anlamıyorum annemi düşündüğüm zaman gidip hediye alabilirim a.s.ona gider yanağına bir öpücük kondurabilirim her zaman :1hug:anne olmadığım için şimdilik böyle düşünüyorum ama anne olunca belki bende beklerm böyle şeyler

bende bekledim eşimden benimde anneler günümü kutlamadı dıye kayınvalideminde annemin kinide kutladık ama benimkini kutlaması bekledim kutlamadı ben biraz buruk oldum doğrusu

Peki sen neden gitmedin?
sen gitmeyince sana tavır almıştır belkide.

Benim küslüğüm falan yok ailesiyle. Burada bizim cafemiz olduğundan mecburen ben kalmak zorundaydım. Ama bir telefon edebilirdi.Maddi bi şey beklemiyordum ben. Çünkü ben de onun çocuklarının annesiyim diye düşünüyorum. Çok mu şey istiyorum???(

ne desen haklısın canımmm..
senin gibi banada yapılmış olsaaa bende kırılırdımm gerçektennn ve bunuda belli ederdimmm...
sonuçta onlara dünya güzelii çocuklar veriyoruzz senede bir gün annesininki kutluyorsa ve unutmuyorsa seninkinide kutlamak zorunda diye düşünüyorummm...

üzülme canım ya kendisine kızmadan bağırmadan neden böyle yaptığını en azından güzel bir söz ile seninde anneler gününü kutlamanı beklediğini söyle onun mutlaka vereceği mantıklı bir açıklaması vardır...

eşim doğumgünleri dışında böyle özel günlere hiç önem vermez bende vermezdim bu seneye kadar ama çevremdeki herkes eşim sevgililer günümde şunu aldı anneler gnünde bunu aldı senin eşin sana ne aldı aa ne ayıp böyle günler önemsenmez mi gibi sözlerine mahrum kaldıkça bende birşeyler bekler oldum hep ama eşim tabiki kutlamadı yani beklememde saçmaydı zaten ama ben kırılmadım sadece etraftan dolayı bir mecburiyet kaplıyor içimi hem gerek varki bir güne sığdırıyoruz herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…