Eşime boşanma davası açtım

Hocayı da kocana kaynanan bulmuş olmasın ne cesaret namusa iftira atmak bunlarda ahiret inancı yok muhtemelen üzülme iftira atanlar zor ölüyor

Nasıl bir kafa yaşıyor insanlar anlamak zor böylelerinin yanına sakinleştirici alıp ya da kafayı bulup gitmek lazım insanın beyni yanar valla akıllara zarar tipler. Üzme kendini ayrıl gitsin takılarını da verme avcunu yalasın kanunende hakkın zaten alamazlar. Arabayı çek toplat eşyalarını ayrıl gitsin. manyaklar ayol

50 gunde iyi kurtulmusun iyki hamile kalmamissin ne bicim.insanlarmis ya bunlar elin kizini alip kndine kole yapmaya calisiyorlar...sakin barismayinn allah korusun bide hamile kalirsin vok ugrasirsin..

50 gun evlilikte ne cok sey yasamissin. En dogru karar. Kararindan vazgecme.

Böyle dolandırıcilar hocayim deyip ortalarda gezip milletin hayatını karartıyor iste

Konu sahibi inşallah kurtulursun bu rezil ileden

Böyle dolandırıcilar hocayim deyip ortalarda gezip milletin hayatını karartıyor iste

Konu sahibi inşallah kurtulursun bu rezil ileden
Hoca yalanina inanmadım, bu ülkede bosanmak isteyen her kadına es ailesi tarafindan atılan klasik iftiradir bu...kız gelmedi, oğlumuzu aldattı vs vs...

Maddi ve manevi tazminat davası eşliğinde boşanin.

Kamu hizmeti olmalı mahkemeler boylr agir kusurlu eş ve aileleri desifre etmeli.

Kimsenin başını yakamasinlar.

Coook geçmiş olsun ve en güzel mutluluklar nasip olur inşallah size de.

Bazı şeyleri ağzım açık okuyorum. Allah sabır versin. Sağsalim atlatırsınız bu süreci inşallah. Ne kdr çabuk kurtulursanız okdr az çirkefe bulaşırsınız.

Haklısın konunda.güçlü ol. var iştr böyle insanlar.Allah yardımcın olsun.çabucak sylatırsın inşallah.

Canım benim şu kaynanalardan ne çekiyor insanlar burayı okudukça şok oluyorum. Terbiyesiz, ahlaksız, cahil, bencil, sevgisiz, vicdansız ailelere kimse denk gelmesin yaRabbim. Sen koru.

Canım boşan hemen. Ne demek senin ailene hakaret etmek? Ay inanılmaz sinirliyim şu an elime versen 1 kaşık suya hepsini sığdırıp boğacam o derece.

Benim annemle gelinimiz de aynı apartmanda. Gelinimiz bizden çok memnun .Annemler rahatsız etmezler asla kardeşimle gelin gelirler anneme her gün. Annemler hoş muhabbettir. Hatta gelinimiz hep der sizi çok seviyorum harika bir ailesiniz, çok şanslıyım.Çocuğunu bırakır rahat rahat işini yapar. Espriler havada uçuşur gelinimiz in kahkasına ailecek bayılırız.Ve bizde gelinimizi çok severiz kardeş gibi ... Bunları okuyunca şok oldum kapı üstünde anahtar bırakmak ne , ağızları çok bozuk. Keşke aynı apartmanda oturmasaydınız diyeceğim ama kayınvalidenizin ayarı o kadar düşük ki boşanmak en doğrusu gibi. Ya da siz eşinizi eşiniz sizi seviyorsa başka yereme taşınsanız bilemedim. Ben yapı olarak çok affedici bir şeyleri düzeltmek için çok direnen biri olduğum için belki böyle bir öneride bulundum. 14 yıl boyunca evliliğinde yaşamadığım şey kalmadı ve iki çocuğum var artık boşanıyorum olmadı. Başka yerde olsanızda bu muhteşem aile hep kıytırık eşinizi fitler gibi geliyor...

Sen şu adamdan be illet ailesinden kurtulabilirsen kurban kes sadaka dağıt

altın senin hakkın, verme sakın. en kısa sürede boşanırsın umarım.

Ne diyelim ki bosan da kurtul.

Ben dedim ayrı eve gidelim diye ben gelmem dedi babamın gölgesi anamın duası yeter diyo adam. Ben çok yapıcı oldum ama anlamadı.

Tanrım, ne okudum ben!
O nasıl bir ortam öyle!
Cehalet, basitlik diz boyu.
Komple bina tedavi altına alınmalı. Eşinizle evlenmeden önce ne kadar süre sevgiliydiniz bilemiyorum ama böyle hastalıklı bir ortamdan geldiğini anlayamadıysanız sizin de tedaviye ihtiyacınız var.
Yazık

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…