Eşime boşanma davası açtım

Kasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
7
2
31
Herkese merhaba. Size bişey anlatmak istiyorum ve düşüncelerinizi almak istiyorum bu konuda. Ben 50 günlük evliydim ve şuan eşime boşanma davası açtım. 2 aydırda babamın evindeyim . Eşimle severek evlendik. Eşim beni çok seviyordu. Evlenmeden önce yeme içme bir olucak dedi denerim dedim. 5 katlı aile apartmanın 4. Üncü katı benım üsttede kaynananm oturuyordu. Her neyse tanışma oldu nişanoldu sonra sıkıntımız oldu o dönemde eşim cevap veriyorum annesine falan annesi laf sokıyodu bana. Her neyse çeyiz sarıldı burnumdan geldi koltuklarımız çizilmiş kalemle sinir oldum çeyizi zaten almaya geldiklerinde suratlar asık cenaze çıkıyo sanki. Her neyse kaynana saçma sapan konuşuyo akrabalarının yanında koltukların çizimlerini görünce kaynanayla atıştım neden diye sorarsanız sizin çocuklar yapmış dedi iftira attı. Herneyse düğün de kavgalı oldu eşime güvenerek düğünüde yaptım vazgeçmedim ailemle aram kötü oldu. Düğüne kadar eşimle annemin arası o kadar iyidi ki benden çok severdi annem. Nlduysa düğün oldu ailecek benım ailemi suçladılar herşeyde. Dostluğu Sizinkiler bozdu falan. İnanmazsınız ailemle tek fotom yok düğümden kınamdan. Her neyse balayına gittik geldik kaynana sanki kumasıymısım. Gibi davranmaya basladı. Benden hariç 2 gelini daha var. Benımle yarıştılar sürekli. Ne alırsam ucuzundan al dediler ama gelinlerde ev düzmeye başladı benimle. Kaynanam çelik kapın açık kalıcak dedi kapattım diğerlerinin ki açık sonuna kadar. Benım anahtar dısardaydı. Bi gün uyandım tuvaletin kapıaı açık terliklerimi su doldurmuşlar sofra bezi yatağımın üzerine atılmış . Sordum bilmiyoz dediler benım üstüme bıraktılar. Megerse gelinin kızı uyur gezermiş tuvaletlere girip çıkıyomuş gece . Her neyse eşiöe dedim anahtarı gece içeri alalım dedim uyurken gelirse görür cinlenirim dedim tamm dedi bi kaç kere aldım kaynana gördü .bana gelip bağırıp çağırdıni kerede eşimin yanında yaptı hiç bişey demedi eşim . Hiç bişeyde beni savunmuyodu artık bnaa bakayından sonra eşimle hep tartışıyoduk cicim aylarımız olmadı hiç.annesine karsı savunmuyodu beni ailesine tapıyodu resmen. Aileme demediği kalmıyodu kim senın ailen ne bok siz nesiniz. Konuştuklarımızı da babasına anlatıyodu. Ortancı gelinle tartıştı kaynana geline evine indi ağlayarak kayınbabayı öle doldurdu ki görmeniz lazım meğerse kıza köpeğin kızı senın annen seni adam yerine koymuyo ki demiş. Her neyse akşam 5 te kapıyı açtım yukarda büyük gelinle dedikodumuzu yapıyo benım hakkımdada sinan onu aldı geldi canavara döndü bana canavar gibi davranıyo diyo . Duydum eşime mesaj attım gel ananın ağzını kapa yoksa ben gidiyom. Tamm dedi konuscam bekliyom yok bişey demiyo kadına daha diyo ben senın ölene kadar sırtını kaşırım duydum şok oldum. Anahtarı aldım eve kocam bana bağırmaya başladı inadına mı yapıon diye. Ertesi günde doktora gittim randevum vardı . Tartıştık annemlere götür beni dedim götür dü sonra geldi ben gelmiyom dedim. Aileme anlatrım herşeyi babam onu da dinleyelim dedi tamm gereğini yaparım dedi eşim gitti neden bile demedi. Kayın baba geldi akşam ağzına geleni saydı bana terbiyesiz annen sana terbi vermemiş falan diye bağırdı. Herşey karıştı eşimaradı siz serefsizsiniz ailenle dedi. Görümcem arkamdan altınları aldı sevgilisine kaçtı demiş bi de ertesi günü gelmiş benı almaya yüzsüz. Kocam dinen bosol dedi hocaya baktırmıs hoca demiş o sana kız gelmedi zaten plan kurmus gitmiş biri demiş altınları al gel 4 bilezik altında. Arada daha yaşadığım çok sey var ama bunlar birazı boşanma davası açtım siz ne dersiniz fikirlerinizi almak istiyorum.

Ay canim nasil hayatlar bunlar. Hoca da az degil vermis gazi dolandirici ilan etmis seni. Tovbe estagfurullah.

Sen akli basinda cumleler kurmussun sakin kocam kocam deyip donme geri. O sekilde asla bagimsiz bir yuvan kararlarin mutlulugun olmaz. Omur dedigin bir tane. Memleketten bir halayik baksinlar ogullarina.

Bu arada sen terbiyesiz degilsin. Kendi istegi dogrultusunda bir yasam kurmak isteyen ozgur bir bireysin. Terbiyesizlik seni gudumu altina almaya calisan insanlarda.[
ben ne hayallerle gittim yuvam olsun dedim ama eşim ve ailesi burnundan getirdi

Son düzenleme:

Her seyde bir hayir vardir. Uzulme.Daha cok gencsin bu sana iyi bir tecrube oldu. Dilerim gonlunce guzel bir yuva kurarsin kendin gibi guclu cesur akli basinda cocuklar yetistirirsin.

Yok her seyi sineye cekip doneceksen de o evde yasama daha cok konu actirir oyle kapilar acik yasamak.

sadaka ver kurtulduğuna, evin kapısının açık kalması bile fecaat. başka bişey anlatmana gerek yoktu. Kvni Allah ıslah etsin.

Canım bunun değişik bir modeliyle 2,5 sene idare ettim yuvam yıkılmasın diye...
Şimdiki aklım olsa 2 dakika dayanmazdım.
Helal olsun sana, boşa bu pislik herifi ve ailesini...
hiç bir şey iyiye gitmiyor, sen toplamaya çalıştıkça daha da daha da dağılıyor ve her seferinde kendinden gidiyor.
Hiç gerek yok, yol yakınken koy postayı önüne bak...

neler yaşamışsin.1 yaptılar , 2 yaptılar .3. ye kimseye şans verme bir daha .
Zararın neresinden dönersen kardir. En azından çabuk karar vermişsin.
Ne insanlar var ya Allah yardim etsin. Ve bence böyle durumlarda artık mahkeme ,boşanan çiftlerin ailesinede psikologa yollasin. Tedavi olsun herkes.

Kapısını bile kapatamadiginiz , mahremiyetinize saygı duyulmayan bir evlilik asla olamaz. Ve bütün bunları sadece izleyen beş para etmez bir koca ile ömür geçmez.

Köpekler bile ağaç diplerine kokularını bırakıp " burası benim mekanım " mesajı veriyor.

Eşiniz bu kadar bile olamamış..

Sen de söyle laf et yüzlerine tamam mı. Oh oğlunuz bu yaşında dul kalacak. Sizin gibilerin yanına da kimse gelin olarak gelmez. Alın oğlunuzu bebek gibi siz büyütün deyin. Size ne laflar etmişler öyle çok üzüldüm. Ne biçim bir kadın o kaynana

Hoca mı demiş o zaten sana kız gelmedi diye
Ayrıca bosol demeyi biliyorsa o bileziklerin kadının hakkı olduğunu da bilmesi gerekir. Verme sakın.
İyi yapmışsın dava açmakla.
Ne iğrenç bir aile

Kararınızı takdir ettim. Zira bu evliliğin elle tutulur yani kalmamış. O hoca bozuntusu sizin namusunuza nasıl dil uzatabiliyor? Gerçi üfürükçü sarlatanlardan biri herhalde. Mutlu olursunuz umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…