eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzellik uzmanıyım dediği de 1 ay kuaförde çıraklık yapıp kesilen saçları süpürmüştür
Halk eğitim de 1 aylık kurs,hop güzellik uzmanıyım 😁 Eğitim ne ? İlkokul. Asalak bir yasam,banka kartını bile erkek arkadaşı çıkarmış. Eşim diyor ne eşi..İmam nikahı diye nikah mi var ? Muhafazakar gözüken ama her turlu halti yiyen kesim,zinayi ört pas etmek için adına imam nikâhı diyor. Imam nikahi,RESMİ NİKAH sonrası yapılır.

Resmi nikah olunca mı oluyor eşi 🙄🙄 bende erkek arkadasım ile yasıyorum karı koca gibiyiz. Bir imzayla mı eş olunuyor 🤨 cok sacma .. yurtdısında calısırken imam nikah ile yasayan 3 cocuklu aile vardı resmi nikah yoktu. Herkesin kendi tercih yaşam tarzı
Evet resmi nikahla eş olunuyor
Kendiniz diyorsunuz karı koca GİBİYİZ diye. Gibi sadece işte

Resmi nikah olunca mı oluyor eşi 🙄🙄 bende erkek arkadasım ile yasıyorum karı koca gibiyiz. Bir imzayla mı eş olunuyor 🤨 cok sacma .. yurtdısında calısırken imam nikah ile yasayan 3 cocuklu aile vardı resmi nikah yoktu. Herkesin kendi tercih yaşam tarzı
İmam nikahı ile evli olmayı normalleştirelim o zaman?Bu kanunen de yasak,birlikte yaşamak ve imam nikahlı yasamak apayrı eylemler,konuyu saptirmayin.

Yan hesap?

Öyle birşey yok. Birlikte yaşayabilirsiniz ama kanunlar önünde eş değilsiniz. Ayrilsaniz hiçbir yasal hakkınız yok mesela. Birlikte yaşamaya asla karşı değilim ama bu birlikteliği "karı kocayiz" diye neden yutturmaya çalışıyorsunuz?

Ben de erkek arkadaşımla beraber yaşadım bir süre ama evet resmi nikâhsız karı koca sıfatıyla tanımlanmazsınız. Sonra evlendik karı koca olduk. Burada eleştirilen hayat tarzı değil.

Bende erkek arkadasimla yasamistim, su an resmi nikahli evliyim. Sevgiliyken "Kari koca gibi" olunuyor, evlilik baska sorumluluklar demek. Sizin meseleniz ayri, arada kaynarsiniz.

Isteyen istediği ile yaşar,buna kimsenin bir sey dediği yok. Adına imam nikahlı kocam diyemez. Imam nikahi diye bir nikah yok.

Bu düşünceleriniz gercekten çok sacm herkes resmi nikah yapmak zorunda değil. Bir imza ile eş olunmuyor. Çoğu kişi resmi nikahlı ayrı yatıyor arkadas gibi 🙄🙄
Geceleri rahat uyumak için kendine bunları mı söylüyorsun:d
Sevgili ile birlikte yaşamak ayrı evlenmek ayrı :d ikisi de normal ikisi de taban tabana zıt:d

Öyle birşey yok. Birlikte yaşayabilirsiniz ama kanunlar önünde eş değilsiniz. Ayrilsaniz hiçbir yasal hakkınız yok mesela. Birlikte yaşamaya asla karşı değilim ama bu birlikteliği "karı kocayiz" diye neden yutturmaya çalışıyorsunuz?
resmi nikah yapmak zorunda değilim sonucta resmi nikah olunca bağımlı oluyorsunuz benim tercihim bu sekilde . 7/24 yanyanayız. Bazısı resmi nikahlı fakat evde arkadas gibiler böyle mi eş olunuyor😊 insan nasıl hissediyorsa öyle der sizlerde saygı duymak zorundasınız bence.

kızlar imam nikahlı evliyim eşimi mesleği gereği ayda sadece 1 hafta görebiliyorum çalışmadığım için bir gelirim yok maddi durumumuz çok şükür iyi ama alışveriş yapmayı çok seven biriyim psramı hiç tutamıyorum eşimin hesabıma para attığı an bütün para aynı gece trendyol favorilerimde bitiyo 😂 kredi kartımda hiç olmadı daha önce hiç çıkarttırmamıştım banka kartımıda eşim çıkarttı
bazen almak istediğim şeyleri o an hesabımda para olmadığı için alamıyorum zamanı geçincede fiyatlaro artıyo o yüzden kendime kredi kartı çıkarttırmak istedim bi kaç ay önce teklif ettim aşim asla kabul etmedi gerek yok kredi kartı dertten başa değil falan diye ama ben dayanamadım 3-4 gün önce çok ani bir esereklenmeyle online kredi kartı başvurusu yaptım bugünde onaylandı ve inatla bankadan almak istiyorum dememe rapmen kartınız basılmasan adresi değiştiremeyiz dediler o sebeple ilkten ev adresimi vermek zorunda kaldım bugünde kartım onaylandı basım aşamasında
müşteri hizmetleri aynı şeyi söyledi basılmadan teslim alınacak yeri değiştiremeyiz diye
ve pazartesi günü eşim eve geliyor 9 gün beraberiz 😔 eşim evdeyken kartım eve geldin istemiyorum
nasıl bankadan teslim alacağımı belirtebilirim yani aslında çok uzattım özetle şunu sorucam kartımın basım aşaması bitince mesaj geliyormu ve ben mesajı gördüğüm gibi arasam bankadan teslim alma işini halledebilirmiyim
korkum şu ki kartımın basıldığı gün kuryeye verilme ihtimali varmı 🥲 veya verilirse o kartı geri bankaya bıraktırabilirmiyim
görümcemin kartını bir kal ay önce muhtara bırakmışlardı kayınbabam da muhtarla kanka olduğu için görümcemin haberi yokken kartı almıştı görümcemde bi ton azar yemişti benimkinide vermezler umarım

maalesefki bazılarımzın yok imam nikahı mı kaldı yok kocandan mı korkuyosun vb. şeylerini inanın duymak istemiyorum lütfen beni linçlemeyin bu konularda kimseyi ilgilendirmiyor çünkü 😄 sadece konu hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olursa çok sevinirim ☺️
Beni ilgilendirmeyen nikahın ,birlikte yaşadığın kişi ve gizli çıkartıp sonra burda fikir sorduğun kredi kartı adres bilgiside var.şimdi git aslan sevgiline paranı daha fazla yemek için senden gizli kart çıkartımm diye itiraf et

Valla benim de var tanıdığım, evlenen kız da adamın evli 2 çocuklu olduğunu da biliyordu utanmadan düğün yapıp milleti çağırdılar insanlar da gitti :KK57: Manyak insan çok, evli adamın başka biriyle yaptığı nikaha kim gider yahhuuu

Hem nikaha gidiyorlar, hemde sanki cok normalmis gibi yeni gelini övüyorlar 🤦🏻‍♀️

resmi nikah yapmak zorunda değilim sonucta resmi nikah olunca bağımlı oluyorsunuz benim tercihim bu sekilde . 7/24 yanyanayız. Bazısı resmi nikahlı fakat evde arkadas gibiler böyle mi eş olunuyor😊 insan nasıl hissediyorsa öyle der sizlerde saygı duymak zorundasınız bence.
Sayın suarslan :d güzellik uzmanı misiniz :d

Sen erkek arkadaşın ile yaşıyorsun,o senin kocan değil. Nerde aile cüzdanın? Sevgilim ile yaşıyorum de geç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X