eşimden gizli kredi kartı çıkarttırdım eve gitmesini istemiyorum dertsiz başıma dert aldım 🥲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Resmi nikah yapmak zorundasınız mi dedik? Resmi olarak kanunlar önünde evli değilsiniz dedik. Asla birlikte yaşayanlara saygısızlık yapmam, zira zamanında ben de yaşadım ama eşim diye dolasmadim ortalıkta.

SİZ SEVGİLİSİNİZ, KARI- KOCA DEGİLSİNİZ.
Ben zaten eşim demiyorum. Karı koca gibiyiz dedim . Eşim diyen kişiye de resmi nikah yok diye eşiniz değil diyemezsiniz.
Herkesin kendi tercih istediği gibi hitap edebilir😊😊 kadını metres , kapama gibi sözleri hakketmiyor . Çok saygısız yorumlar var

Resmi nikah olunca mı oluyor eşi 🙄🙄 bende erkek arkadasım ile yasıyorum karı koca gibiyiz. Bir imzayla mı eş olunuyor 🤨 cok sacma .. yurtdısında calısırken imam nikah ile yasayan 3 cocuklu aile vardı resmi nikah yoktu. Herkesin kendi tercih yaşam tarzı
Konu sahibinin erkek arkadaşı da geldi

Yoo kadını linclemişsiniz. İnsanları belli kalıplara sokmaktan vazgecin sadece . Herkesin yaşam tarzı , tercihi farklı.

Konuda da cok alakasız yorumlar lincler var baska bişey sormus . Tercihini sorgulayamazsınız
Sadece kredi kartim evime gelsin istemiyorum, ne yapmaliyim diye sorsaydi o zaman bu bir.

Dugun yapip, imam nikahi kiyiyorsa resmi nikahta yapabilir.

Ben zaten eşim demiyorum. Karı koca gibiyiz dedim . Eşim diyen kişiye de resmi nikah yok diye eşiniz değil diyemezsiniz.
Herkesin kendi tercih istediği gibi hitap edebilir😊😊 kadını metres , kapama gibi sözleri hakketmiyor . Çok saygısız yorumlar var
Eşi değil ama 🤣🤣

annemin 2 dairesi bi miktar toprağı ve 50 küsür büyükbaş hayvanı var yalnız emekli maaşıda alıyor sigortasını babam ödediği için 😂
sanırım anneniz de kuma .yoksa neden neden evlenmesin babanızla?çocukları da olmuş.sebep?neden evli değiller?

Ordaki metres bir hakaret kelimesi değil. Gerçekten metresse ne diyelim başka, metres değilsin, kocanın biricik tek eşisin mi diyelim?

maalesefki bazılarımzın yok imam nikahı mı kaldı yok kocandan mı korkuyosun vb. şeylerini inanın duymak istemiyorum lütfen beni linçlemeyin bu konularda kimseyi ilgilendirmiyor çünkü 😄 sadece konu hakkında bilgi sahibi olan yardımcı olursa çok sevinirim ☺️
Kocan, görümcen, kayın baban falan yok. Bir sevgilin var, gelirin yok. Kart borcunu kim ödeyecek? Neyi kimden gizliyorsun?

Halk eğitim de 1 aylık kurs,hop güzellik uzmanıyım 😁 Eğitim ne ? İlkokul. Asalak bir yasam,banka kartını bile erkek arkadaşı çıkarmış. Eşim diyor ne eşi..İmam nikahı diye nikah mi var ? Muhafazakar gözüken ama her turlu halti yiyen kesim,zinayi ört pas etmek için adına imam nikâhı diyor. Imam nikahi,RESMİ NİKAH sonrası yapılır.
Resmi nikaha gerek yok diyor yarın bir gün adam ölünce ağlar artık niye mirastan pay alamadım hani karısıydım diye 😂 doğan çocuk bile gayrimeşru olacak baba hukuken tanımazsa çocuk ortada kalacak öyle

Çok değişik kafalar yaşıyolar

Eşim diyen kişiye de resmi nikah yok diye eşiniz değil diyemezsiniz.
Gayette deriz diyoruz. Nikahı olmayan insanlar eş değildir arkadaşım neyini diretiyorsunuz. Dünyanın her yerinde bu böyledir. Aksini iddia edeni bul getir senden başka hadi.

Resmi nikaha gerek yok diyor yarın bir gün adam ölünce ağlar artık niye mirastan pay alamadım hani karısıydım diye 😂 doğan çocuk bile gayrimeşru olacak baba hukuken tanımazsa çocuk ortada kalacak öyle

Çok değişik kafalar yaşıyolar
Maddi olarak görmeye devam kocalarınızı😊😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X