Eşimden boşanmalı mıyım?

valla sen iyi misin bak cocuk 1 yasina gelmis git calis boyle adamlara medet ummayin bosan gitsin ya. sen tek basina nasl dogum yaptin nasl bu kadt dayandin. ve herseyi gectim bu adamdan es dost baba olur mu inat diyecem degil inat gurur diyrcem hic degil o adamda adamligin a si yok

En zor zamanlarinda yaninda olmamis arti barismak icin caba sarf etmemis. Hep sen aramis sormussun. Ne bu adam bulunmaz hint kumasi mi. Cekecegim cile bitmedi diyorsan git baris. Ama cocugunu dusun biraz da. Yazik ona

Cevaplarınız için hepinize çok teşekkürler, iyiki yazmışşım derdimi, inanın şu an kendimi daha iyi hissediyorum, keşke daha önce yazsaydım. Benim icimdeki tek özlemim bebeğimin analı babalı büyüme algisiydi. Dışarda güzel bir aile gördüğüm zaman hep özenirim, tabi bide cevre baskısı...... bazen tanidiklarımın ayrılığı başıma kalktığį bile oldu, malesef insanlar çok acımasız olabiliyor.

Insan 7sinde neyse 70indede odur yazmışşınız gerçektende öyle. Insanlar değişmiyor. Kayınvalidem olacak cadoloz "ayağıma gelsin bizden özür dilesin diyormuş". Allah'a havale ediyorum.

Birleşme olmadı sadece bir düşünceydi. Zaten avukatada gittim. Onun bile agzi açık kaldı. Mis gibi bir işim ve arkamda duran ailem arkadaşlarım var. Yorumlarıniz beni cesaretlendirdi hepinize çok teşekkür ederim.

Süpersin ardına bakmadan yola devam

vallah suan yazdiklarin benimutlu etti. o dogumda seni yanliz birakmasinisa. soyle onlara eve gelmedigini falan aman millete bakma sen ben babasiz buyudum iyikide buyumusum

Kayınvalidem olacak cadoloz "ayağıma gelsin bizden özür dilesin diyormuş"
Başka isteği var mıymış kraliyet ailesinin
Barışmak için herhangi bir adım atmayın ayrıca böyle kibri dağlardan büyük insanlardan kurtulduğunuza şükredin. He bir de ilerde olur da barışmak isterlerse; sizin ayaklarınıza kapansalar dahi geri dönmeyin. İnsanlıktan nasibini almamış kişiler için ömür tüketmeye değmez.

Doğuma bile gelmeyen bir adamın ayağına gidip cocugunuzu göstermeniz olmamış keşke gitmeseydiniz... Bu kadar sorumsuzluga pes diyorum... Herseyi sineye cekip sessiz kalmissiniz bu nedenle ne yaparsam yapayim bana geri dönecek hissi oluşmuş esinizde... Umarım hayatınız bundan sonra cok güzel gider... Size tavsiyem bu saatten sonra duygularinizla değil mantiginizla hareket edin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…