Eşim ve özgürlük anlayışı

Yorumları okuyunca hayretler içerisinde kaldım tasma veya kelepçe almanızda fayda var kardeşim derdi de şaşardım eniştem rahat rahat balığa gidiyor bizim işyerinde gidemeyenler var eşleri salmıyormuş diyordu valla gönlüm çok rahat eşim 2 3 gün kamp yapar balık tutar ben sevmediğim için ona eşlik edemem kendisi arkadaşlarıyla gidebilir geldiğinde eve mutlu döner onun mutlu neşeli olması beni de mutlu eder

Hacı dedeniz mümkünse camiden hemen eve dönsün ninenize de söyleyin salmasın camiye ne demek arkadaşlariyla çay içmek litfen yani

Eşim genel olarak titiz birisidir hatta ev işlerine yardımcı tutalım der her zaman utusu çamaşırı vs her konuda yardımcı olur gocunmaz benim sorunum şu evlendikten sonra hemen o hafta maça gitti sonrasında turnuvaya yazıldı yer hafta pazar gününe maç koydu ben de onu özlediğimi söylediğim de sen de gel dedi ve ben her pazar gittim bu 4 ay sürdü. Ardından aksam yemeği sonrası bilgisayarına çekilmeye oyun oynamaya başladı bazen oyun 1 saat sürdü bazen 3 bazen se 30 dk ben bekledim . Sonra düğünler davetler olunca oralara da katıldık. Evlendikten 5 ay sonra bebek istediğini söyledi ben zaten dünden razıyım hemen de oldu gerçekten ve hamilelik sürecimde o zamanki isyerinde o ekipteki diğer elemanlar isten çıktı ve tek kaldı hafta içi sabah 7 aksam 8 çalıştı cumartesi sabah 9 aksam 6 çalıştı tek pazar günü genelde başkalarının davetleri ile geçti ta ki ben birdenbire erken doğum yapana kadar erken doğum olduktan sonra kızım 35 gün yoğun bakımda kaldı kubezden çıktıktan sonra doktor enfeksiyon riskine karşı bizi çok net uyardı ve eşim işinden ayrıldı işinden ayrılma sebebi bebek değil ekipte tek kalması idi ama sonradan anladikki zaten hastanede çalıştığı için olmazmış yani mikrop açısından tehlikeli olduğu için zaten çıkacakmış herneyse biz evde tam 5 ay boyunca sıkı bir tedbirle karantina uyguladık ben dışarı çıkmadım eşim çıktı yalnızda o da ihtiyaçlar için doktor için kontrol için çıktı sadece . Sonra bahar geldi zaten tatil beldesindeyiz doktor izni ile bizde herkes gibi normalleştik denize havuza tatile gezmeye gittik arkadaşlara gittik vs hepsini beraber yaptık eşimin yaklaşık 3 ay önce obsesif derecede temizlik takıntısı başladı ve terapiye başladı suanda o devam ediyor benden de bireysel alan talep ediyor . İsteği şu şekilde benim ayrı bir alanım olsun ben geçeyim bir film izleyeyim veya istediğim saatte bir çıkayım gezeyim beni kısıtlama diyor bana yapıştın kaldın diyor

eşimin yaklaşık 3 ay önce obsesif derecede temizlik takıntısı başladı ve terapiye başladı suanda o devam ediyor benden de bireysel alan talep ediyor .
Siz de terapiste yanında gittiniz mi terapiye gidince son 10 dk içeri eşi alıyor ve terapist durumu anlatıyor size bir şeyler söylemiş olması gerekirdi terapistin

Benimki göbekten tekila içiyor olabilir, bilemiyorum

Arkadaşlarınla takılacaksan sürekli niye evleneceksin demek istediğim bu.neyse çok değişik mantalitelere sahip insanlar var burda uğraşamayacağım böyleleri affairleri de affediyor malum Bari özentiliği
Konuyu salar mısın ltfen gerçekten

Siz de terapiste yanında gittiniz mi terapiye gidince son 10 dk içeri eşi alıyor ve terapist durumu anlatıyor size bir şeyler söylemiş olması gerekirdi terapistin
Biz beraber seans aldık ama seansta eski konulardan bu konuya gelemedik hatta 2 haftada 1 devam edelim diye sozlestkk terapist bana eşinizin de alana ihtiyacı var dedi

Sorun da bu galiba eşim o kadar özgür ruhlu ki hiç sevgili konularında bir noktaya baglanamamis bizim ilişkimiz uzaktan olduğu için ona süper olmuş ben sayenizde öğrendim
Siz de onun aktif hayatını görmediniz mi ben eşimin balık hobisini biliyordum mesela bunu bilerek evlendim normal bir balık hobisi değil teferruatlı deniz kenarina olta atayım oturayım değil bilerek onunla iliskime devam ettim

Siz nasıl yapıyorsunuz bana örneğin 1 haftanız özetleyebilirseniz neler anlatirsiniz

Sorun da bu galiba eşim o kadar özgür ruhlu ki hiç sevgili konularında bir noktaya baglanamamis bizim ilişkimiz uzaktan olduğu için ona süper olmuş ben sayenizde öğrendim
Ama bu anlattıklarınız çok özgür ruh değil de aktif yaşam gibi sanki. Siz pasif bir hayat yaşamak istiyorsunuz, evimizde oturalım, başbaşa olalım, çıkacaksak da fazla atraksiyonlu olmayan yerlere çıkalım vs. Adam aktif olmak istiyor, turnuvalara katılıyor, spor yapıyor, sosyalleşmek istiyor. Bunun doğrusu ya da yanlışı yok, sadece birbirinize uygun değilmişsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…