Eşim ve eski eşi

Ne sandınız yok alışveriş yapmasını engelledim falan gormussunuz yine de evlenmissiniz. Çocuğu var o adamın o evde. Çocuklu adamlarla evlenip sonra sadece benimle ilgilensin bana para harcasin diye bekleyemezsiniz. Vicdansız olmayın bu kadar . Aslında hakettiğiniz sizi bosayip yardım etmemesi de çocukla kendini garantilemişsin

Tek mesele çocuk olmayabilir :/ bence açık açık konuşun karşılıklı bi oturun. Bu his şüphe size iyi gelmez daha da yıpratır

Sen de yiyicisin sanırım

Ya anlama kıtlığın mı var çocuğun bütün ihtiyaçlarını alıyo nafakasını veriyo haftanın iki günü bizde zaten ayriyeten gidip kurban kesmesi normal mi anlamadan dinlemeden boş yapma

Sen de yiyicisin sanırım
Maalesef. Gerçekleri söyleyen çocuklu bir herifle evlenip sonra da ağlamayan sıradan bir üyeyim. Benim yememe gerek yok güzelim kendi paramı kendim kazanıyorum.
Fakat senin anlattığın hikayede yiyici başka birisi haberin olsun.

Ya anlama kıtlığın mı var çocuğun bütün ihtiyaçlarını alıyo nafakasını veriyo haftanın iki günü bizde zaten ayriyeten gidip kurban kesmesi normal mi anlamadan dinlemeden boş yapma
Anlama kıtlığım yok çocuğu olan adamla evlenip ona harcadığı parayı kıskanan sensin ben neden -sonuç ilişkisini kurabilen bir insanım

Normal değil ama erkeklerde bir inat var ki Allah yardım etsin, yapma diyince çocuğumun rızkına engel oluyor der, belki yumuşak bir uslupla konuşup yapılacaklara ben de desteğim ama olması gerektiği kadar vs diyebilirsiniz

Şu üslübu gidip kocana kullan, git kocana carla. Şikayet ediyorum seni. Çocuğuna aldığı hiçbir şey seni ilgilendirmez.

Eşiniz sizin evinize daha fazla ilgi gösterir derken ? Tabiki de benim evime ilgi gösterecek ben o kadına kuma olarak gitmedim yanlış yerlerinizden okumayın

Bilerek evlenmişsiniz adamla.
Nasıl ayrıldılar bilmiyorum ama sonuçta düşman değiller ve ortak bi çocukları var.
O çocuğa çoğu zamanlı o kadın bakıyorsa tabiki ona kurbanda keser/ maddi yardımdada bulunur.
Gidip gelmedikçe kadınla gereksiz muhatap olmadıkça tabiki yardım edecek.
Oğlu herşeyden önemli. Ve ona kim bakıyorsa belirli çerçevede gönlünü hoş tutacak.

Kurban olayı gereksiz olmuş. Belli ki eski eşinin hassasiyeti olduğu için aklınca jest yapmış. Oğlu için olay etse, zaten kasaptan da alabilir.

Buradaki sıkıntı, eski eşine kurbanlık alacak kadar hassas ama konu kızına oda yapmaya geldiğinde o hassasiyeti taşımıyor. Bu da size ve eski eşine verdiği değer ile alakalı.

Allah bağışlasın. Sizin de bir çocuğunuz olursa, eşiniz ilk çocuğuna bu kadar düşkün olmaz diye düşünerek mi kısa sürede çocuk sahibi olmayı tercih ettiniz diye sormuştum.

Eşiniz 2 çocuğuna da adaletli bir şekilde bakıp, davranıyor mu ? Onlara ev almış demişsiniz; evi eski eşinin üzerine mi vermiş, oğlunu da hak sahibi yapmış mı ? Eski eşinden aldatma, şiddet vb gibi nedenlerle mi ayrılmış ; o yüzden tazminat olarak ev mi almış ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…