Eşim ve ailem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz hatalısınız eşinizin yakınlarında ağlayıp mesajları eşinize istemeyerekte olsa göstererek maaşesef fitili ateşlenişsiniz. Üstüne teyzeniz kocanıza msj atmış size ayağını denk al demiş. Siz teyzenizin işine burnunu sokmuşsunuz o da gereksiz eski evliliğinize burnunu sokmuş kocanıza msj atarak ona da karını sustur demek istemiş. O anda tavrınızı koymalıydınız. Bir de sen üstüne pollyannacılık oynamak istemii doğum gününe gitmişsin. Üstüne eşin bu duruma kızıp dayıyı aramış ve teyzeni şikayet etmiş ki ona ne size yani karısına laf geçirsin. Sonra haklı olarak teyze gelip sayıp sövmüş ve hızını alamamış size iftira atmış. Sonuç anneniz kardeşidir hakkı bulmuştur ama affetmiştir, sende kızısın haklı bulmuştur ama affetmiştir. Abin ise niye karışsın kız kardeşi densiz, kocası hadsiz ( haddini aştı anlamında) herkes saçmalamış o niy bu kaosa girsin. Kendiniz yaptınız kendiniz çıkın işin içinden. Ki ben kesinlikle ya teyzenizi ya eşinizi tutup sonuna kadar direnin derim. En azından biri elinizde kalır: Yoksa ikisini de kaybedeceksiniz.

Bacım şu zamana kadar aşırı aileciktim birden atamadım niyetini anlayamadım evet keşke ataydım yaptığı serefsizlikten sonra hatam yok demiyorum ki pasif kaldım doğru.
Ve şuan bir buçuk sene oldu allaha şükür iyikide silmişim hayatımdan
Tşk ederim yorumunuz için

Çok şükür hayatımdan önce çıkarmam gerekenleri geç de olsa çıkarttım ve şuan hamileyim ve allaha şükür huzurum daha çok yerinde
Arada anlatamadığım çok şey de oldu
Annem ile abim özür de dilediler çünkü artık kendileri de o şahıstan yamuk gördüler
Kısmen yazdıklarınıza katılıyorum
Tşk ederim yorumunuz için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…