Esim telefon almiyor ne yapmam lazim

Telefonum şarj tutmuyor alalı ekimde 4 sene olacak bazende kapanıyor ve sürekli reklam. Eşim yaptırmami teklif etti ben yenisini istiyorum 8 bin TL çok para değil çok gönlüm kırıldı oysaki. Onunla konuşmuyorum zoruma gitti geçen hastaneye gittim yanlış otobüse binmisim telefon kapandı yani ne zaman dışarı çıksam hemen. Bitiyor . Kendi arabasına olunca harcıyor . Kendi babamdan mi istesem lütfen kırıcı olmayın duygusalim zaten

Duygusal olmak yerine beynini kullan.
Kendini bu duruma sokan kadınlara okadar sinir oluyorumki.
Gönlüm kırıldı diyip hala o adamın yemeğini çamaşırını yapıp yatağını paylaşıyorsun.
Baban alacaksa ne diye evlendin?

Çalisin yada calismayin bu sizin karariniz ama burda yorum yapan uyelere bile cemkiriyosunuz belli ki gecimsizsiniz once bunu halledin. Çalismayan bir kadin olarak eşim yaptigim masrafa laf etse aninda ise girerdim. Zaten yillarca calistim bana farketmez.Ama eşim asla laf etmez sakasini bile yapmaz çünkü bilir bir tek lafi yeter bi daha asla tenezzul etmem...

yazmayın uyuycam ne ya..
saat kaçta kalkarsınız o saatte yazalım çakma prenses hanım?
kocan almıyorsa babandan iste tabi senin bel fıtığın 5 yaşında çocuğun var bütün çalışan kadınlar çocuksuz ve sapasağlamken sen çalışmamayı kocan olmazsa baban tarafından bakılıp beslenilmeyi hakeden bir kadınsın.
dünya üzerindeki en görülmedik hastalığa yakalanmışsın üstünede 5 yaşında çocuğun var nadide bir varlıksın🧿

Her şey bi yana da insanın çalışmayıp kocasının ona bakmasını beklemesi bi bana mı garip geliyor. Bana şunu al bunu al demek yahut ihtiyacını birinden beklemek sadece çocuklara özgü geliyor bana. O nedenle ev hanımlığı kurumunu anlayamıyorum açıkçası

Telefonum şarj tutmuyor alalı ekimde 4 sene olacak bazende kapanıyor ve sürekli reklam. Eşim yaptırmami teklif etti ben yenisini istiyorum 8 bin TL çok para değil çok gönlüm kırıldı oysaki. Onunla konuşmuyorum zoruma gitti geçen hastaneye gittim yanlış otobüse binmisim telefon kapandı yani ne zaman dışarı çıksam hemen. Bitiyor . Kendi arabasına olunca harcıyor . Kendi babamdan mi istesem lütfen kırıcı olmayın duygusalim zaten
Madem almıyor verdiği paralardan biriktir ve sürekli para iste. Arabasına harcıyor madem yırtık ol biraz.

Vay be,bizimde çocuklarımız bizden başkasında durmazken bakıcılara kreşlere vererek eve katkı sağlamak zorunda kaldık.
Zaten okul yaşı gelmiş.
Hem lüks yaşayayım hem evde durayım diyorsunuz siz.
Ablam emes hastası 3 çocuklu, eşinden boşanma aşamasında hala çalışıyor.Bel fıtığı için çalışmamak bahane yanlız

Babanıza aldırmak demek, onun para harcamaması demek. Başınıza kakmanız telefon almaktan kurtulduğu gerçeğini değiştirmez. Ki bence adamın asıl amacı bu.

5 yaşındaki çocuğun iyiliği için anaokula kreşe bi yere gönder Allah aşkına. Kimsede durmuyor yazmışsın bende kucak bebesi sandım. Sal da bi okula gitsin ya.
Cocugu zaten dini bir kreşe gidiyordu. Sibyan okulu mu ne garip bir adi vardi. Su an tatil diye triplerde herhalde.

Nerde bimde falan mı çalışıyorsun:)
Siz gerçekten çok kötü birisiniz.

Küçümsemeye çalışıyorsunuz ama kendi paralarını kendileri kazanıyor evde yatıp eşlerinden para beklemiyorlar. Ha buarada çoğu üniversite mezunu, siz ne okumuştunuz?
İnsanları küçümsuyorsunuz ama eşinizin eline bakıyorsunuz 8 bin tl lik telefon alsın diye.

Son düzenleme:
X