Esim telefon almiyor ne yapmam lazim

Nayn. Niye küçümsedin ki şimdi Bimde çalışanlar senden iyi yaşıyor 😂😂 Telefonunu da alıyorlardır
En azından market çalışanları öyle veya böyle kariyer planı yapmış oluyor. Mağazacılık da bir sektör.
Ve 30'una gelip de hiç çalışmamış ev hanımlarından daha öndeler.
Bazı acı gerçekler bunlar da işte.

Allah daha çok versin

Nerde bimde falan mı çalışıyorsun:)
Pardon da sen hangi hadle markette onuruyla çalışıp alın teriyle çocuguna ekmek götüren kadınları aşağılıyorsun? Elin ayağın tutarken üç kuruş için ya babana ya kocana yalvaran birisin alt tarafı, markette çalışan emekçiyi küçük görmek senin neyine? Ne haddine ? Sen kimsin Tugba? Sen kim-sin?

Son düzenleme:
Telefon parası için ya babam ya kocam verecek diye elini açıp bekliyorsun bir de bimde çalışanları hor görmeye çalışıyorsun. İkisi de sana dirsek gösterse muhtemelen ilk başvuracağın yer bim olacak. 😄 Sanırsın astronotluk falan mesleğinde ev hanımı olmayı tercih etmişsin. Cahillik ve görmemişlik çok zor.

Pardon da sen hangi hadle markette onuruyla çalışıp alın teriyle çocuguna ekmek götüren kadınları aşağılıyorsun? Üç kuruş için ya babasına ya kocasına yalvaran insansın, markette çalışan emekçiyi hor görmek senin neyine? Ne haddine ? Sen kimsin Tugba? Sen kim-sin?
Nazar etme seninde olurrrr. (Allah korusun.)

İnşallah kocan da fıtık olmaz. O zaman o da çalışamaz ikiniz evde koltukları kemirirsiniz.

*geçmiş olsun ama kimin fıtığı yok ki?
Hamileyken işyerinde bacağımı sürükleyerek yürümeye başlamıştım :) ne kıymetli canları var insanların.
5 yaş çocuk anaokuluna başlayacak yaşta zaten. Hani 2 dese yine bi bahane olurdu da. Kocaman çocuğu çalışmamaya bahane etmek de ne bileyim

Telefonum şarj tutmuyor alalı ekimde 4 sene olacak bazende kapanıyor ve sürekli reklam. Eşim yaptırmami teklif etti ben yenisini istiyorum 8 bin TL çok para değil çok gönlüm kırıldı oysaki. Onunla konuşmuyorum zoruma gitti geçen hastaneye gittim yanlış otobüse binmisim telefon kapandı yani ne zaman dışarı çıksam hemen. Bitiyor . Kendi arabasına olunca harcıyor . Kendi babamdan mi istesem lütfen kırıcı olmayın duygusalim zaten
Elinizdekı telefonu kırın

X