Esim telefon almiyor ne yapmam lazim

Bunlar çalışmaya engel şeyler değil senin çalışmakta gönlün yok. Ayrıca,
Ee hani çok para harcıyodun, 425 tl ye boğazda kahvaltıya gidiyodun?
Ben senin konularına hiç inanmıyorum sorry
Ohaaaa bu kişi o kişi mi? Ben de garibim yine masum masum yorumumu yazdım :)

Babamdan para isteyeceğime gerekirse geceleri çalışır kazanırdım paramı valla. Tüm boyun omurlarımda fıtık var ve ileri derece düzleşme var, ama çalışıyorum sürekli hem de masa başı iş.

Kocanızda da iş yok ben cimri pinti beni babamın eline düşürecek adamı istemezdim. Kendi paramı ne olursa olsun kendim kzanırım ama allah korusun yarın hastalanırım kanser olurum param biter babamdan para almak istemem. Ömür boyu bekar kalmayı tercih ederim bunun yerine.

Telefonum şarj tutmuyor alalı ekimde 4 sene olacak bazende kapanıyor ve sürekli reklam. Eşim yaptırmami teklif etti ben yenisini istiyorum 8 bin TL çok para değil çok gönlüm kırıldı oysaki. Onunla konuşmuyorum zoruma gitti geçen hastaneye gittim yanlış otobüse binmisim telefon kapandı yani ne zaman dışarı çıksam hemen. Bitiyor . Kendi arabasına olunca harcıyor . Kendi babamdan mi istesem lütfen kırıcı olmayın duygusalim zaten
Bence emin olmadığın otobüse binme

Neyini kıskanacak tam olarak? Sana HPV bulaştıran, üzerine tedavi olmaya gittiğin doktor erkek diye “şeyini vermeye gitmekle” itham eden bağırıp çağırıp hakaret edip aşağılayan kocanı mı? Evde oturup hizmet edip çocuk bakan , işi gücü mesleği olmadığından bu adamdan kendine baksın diye boşanmaktan aciz olan seni mi?
Öldü işte senin yüzünden tek seferde

X