Esim telefon almiyor ne yapmam lazim

Hamileyken işyerinde bacağımı sürükleyerek yürümeye başlamıştım :) ne kıymetli canları va insanların.
5 yaş çocuk anaokuluna başlayacak yaşta zaten. Hani 2 dese yine bi bahane olurdu da. Kocaman çocuğu çalışmamaya bahane etmek de ne bileyim
Çocuğu subyana gidiyordu. Kreş parası öder mi hiç bu kadın ya :) sarı öküz alacak o parayla hshs
Kreş ücretleri için 15-20 milyar diyerek paradan atılan sıfırdan bi haber yazan kadını kucumsedigi markete bile sokmazlar

Çocuğu subyana gidiyordu. Kreş parası öder mi hiç bu kadın ya :) sarı öküz alacak o parayla hshs
Kreş ücretleri için 15-20 milyar diyerek paradan atılan sıfırdan bi haber yazan kadını kucumsedigi markete bile sokmazlar
3 milyar 750 milyon, milyar sen bu parayı sen ne yaptın

Ülkede fıtığı olmayan kişi sayısı 2. Kolposkopi odalarının önünde ekmek kuyruğu gibi sıra var. Sanki bi tek siz yaşıyorsunuz şu sorunları abuuuu. Sizle uğraşmak zor, sürekli böyle drama queenlik yapıyorsanız adam bıkmış demek ki.
Hem fitigim var hem diz kireclemem.
Üstelik hormonlarim halay çekiyor bu aralar

Yorgunluktan ölüyorum kimi zaman.
İsim masa başı olsa da belimin agrisindan duramam ama bir gün şu kadar nazlanmak aklıma gelmedi.
11 yıldır çalışıyorum.

Telefonu bir tasın içine koyuyorsun.Eşinin başının üstüne bir örtü örtüyorsun.Tel 8 "milyar" olduğu için 8 milyar adım atıyorsun.Bu arada arabada 5 evde 15 şarkısını da söyleyebilirsin.Ertesi gün telefon geliyor.

Ben telimi çaldırdım.Bir hafta olmadan bu yöntem sayesinde eşim üst modelini alıp getirdi.Dene bence🤣

Bi de babama mı söylesem demişsin de nasıl isteyeceksin? Telimin şarjı hemen bitiyor kocam almıyor bana 8 milyarlık tel al baba derken utanmayacak mısın ?

Bence kocası bi tane telefon almalı ama ya
Madem çalışmıyor ev hanımı
E kocası karşılayacak bu ihtiyacı öyle değil mi
8 binlik bişeymiş zaten 80 bin de değil

Bu arada üyeyi biliyorum boğaza yemeklere gidip para harcamak isteyen üyeydi heralde :) ama olayı bundan bağımsız düşününce insan kocasına telefonum bozuldu al bunu sat da şunu alalım bana diyebilmeli ve eşi de almalı bence ya

X