Esim sonunda ailesinin yuzunu gordu

Böyle ana babalar evlatlarını kaybetmeyi göze almalı , alıyorlar ki zaten bu şekilde muamele yapıyorlar evlatlarına. Bir musibet bin nasihattan iyidir , kocanızın gözü açıldıysa ne mutlu.ama sizdeki hata da şu size ne milletin özel hayatından ? Onlar da siz eliniz ayağınız tutarken neden çalışmıyorsunuz diye merak ediyorlar.
Olay saniyesinde nasıl böyle tırmanıvermiş, ilginç.

İster çalışırsın ister çalışmazsın.
Onlardan para pul mu istiyorsun da çalış diye baskı yapıyorlar?

Şu anda tavsiyem; eşin nasılsa kendi görmüş mahcup olmuş.
Daha fazla söylenip itici olma durduk yere.
Aksine para pul istemiyoruz onlar surekli para yok tup alicak para yok kira veremedik su odeyemedik pazara cikamadik diye kendilerini parcaliyordular amac ben calisip para yagdiricaz baslarina

Göz göre gore nasil iftira atabiliyor acaba...hemde hepiniz ayni ortamdayken..pes diyorum...
Hakkinizda hayirlisi olmus diyim...
[/
En duzelmicek es bile boyle rezilligi yediremez kendine cunku cok terbiyesizlestiler ve artik esimde patladi gozumle gormesem yine sana inanmazdim cunku ailemden bunlari beklemiyordum dedi iyiki gozumle gormusum iyiki benim yanimda yaptilar ne olduklarini gordum dedi
üç gün sonra siniri geçince unutur, onlar ne kadar kötü olsalarda anne ve babası, sen görüşme ama eşine karışma , hakkınızda hayırlısı

Esimin bana karsi son yalnisi olur elimden geleni yaptigim icin vicdanim rahat bir sekilde verebilecegim en buyuk zararlari verip yoluma bakarim
Yaşadığınızı siz bilirsiniz tabiki, en doğru kararı kendiniz verirsiniz. Gereksiz ailecilik yapan biriyle zor olur evlilik.

Eşim ailesini silse ne evliliğime güvenebilir ne de kendimi güvende hissedebilirdim.
yanlış anlamayin büyük konuşuyorsunuz çok uç örnekler yaşanabilir bu hayatta eşinizin ailesi size şiddet uygulayabilir, suç teşkil edicek iftirada bulunabilir yada göz gore gore namusunuza dil uzatabilirler bu örnekler çoğaltılabilir eminim ki siz de boyle bir durumda kim olursa olsun silinmesini desteklersiniz

yanlış anlamayin büyük konuşuyorsunuz çok uç örnekler yaşanabilir bu hayatta eşinizin ailesi size şiddet uygulayabilir, suç teşkil edicek iftirada bulunabilir yada göz gore gore namusunuza dil uzatabilirler bu örnekler çoğaltılabilir eminim ki siz de boyle bir durumda kim olursa olsun silinmesini desteklersiniz
Neden yanlış anlayayım aşk olsun. :)
Elbette her şey gelebilir başımıza insanız. Lakin ailesini silen kişinin gözü karalığı korkutur beni. Fikir ayrılıkları elbette olur, olmalı. Aslolan iletişimdir. Birinin anladığı dili bilmiyorsam iletişimi asgari de tutmak en güzeli olur. Hiç gerek kalmaz böyle şeylere, diyelim ki oldu yine de eşimin annesi silmesi benim için gurur duyulacak bir şey değil aksine içinde bulunduğum durumu sorgulatacak bir hal olur.

Elbette her şey gelebilir başımıza insanız. Lakin ailesini silen kişinin gözü karalığı korkutur beni. Fikir ayrılıkları elbette olur, olmalı. Aslolan iletişimdir. Birinin anladığı dili bilmiyorsam iletişimi asgari de tutmak en güzeli olur. Hiç gerek kalmaz böyle şeylere, diyelim ki oldu yine de eşimin annesi silmesi benim için gurur duyulacak bir şey değil aksine içinde bulunduğum durumu sorgulatacak bir hal olur.
Ben kendimi tam olarak ifade edemedim esime ben hep daha az gorusmek istiyorum dedigimde ailesinin yuzunu gormedigi icin sorun oluyordu ama suan ailesinin ne derece kalitesizlesebilecegini son derece terbiyesizlesecegini gordugu icin benim gorusmek istemememi anlayisla karsilayip sorun cikarmaz kendi tabiki gorusebilir ki zaten arayip konusuyor anasiylada babasiylada ben ona zaten dedim anan baban bunlar senin gorus yada gorusme diyemem ama artik ben ne ölülerine ne dirilerine gitmem dedim ki esim artik bu olaydan sonrada zaman gecince goruselim derse mecbur herseyi goze alip bosanirim cunku kendime bi saygim var boyle bi rezillikten sonra kendi anami babamida tanimam hele esimin ailesini ölseler gozum gormez cunku kendileri bu kadar nefret ettirdi

En duzelmicek es bile boyle rezilligi yediremez kendine cunku cok terbiyesizlestiler ve artik esimde patladi gozumle gormesem yine sana inanmazdim cunku ailemden bunlari beklemiyordum dedi iyiki gozumle gormusum iyiki benim yanimda yaptilar ne olduklarini gordum dedi

Çok güvenme bence, şuan herşey çok sıcak çok Yeni.. olay soğudukça eşinde yumuşayabilir.. onlar et tırnak illa ki barışırlar unuturlar .. o yüzden bekle ve gör derim ben..

Çok güvenme bence, şuan herşey çok sıcak çok Yeni.. olay soğudukça eşinde yumuşayabilir.. onlar et tırnak illa ki barışırlar unuturlar .. o yüzden bekle ve gör derim ben..
Bu konuda haklisiniz ben zaten ailesiyle kotu olsun istemem ama beni gorusturemez su dakikadan sonra artik gidip gelme olmicak esim bu konuda beni zorlamaz cunku biliyor son damlasi olucagini

kesinlikle gurur duyulacak birşey değil hatta o evlilikte hep aci bir tecrübe olarak varlığını sürdürür asgari iletişim en güzeli ama burdaki iletişimi dengeleyecek olan erkekler olmalı aileleriyle yuz göz olma noktasına getirmemeli maalesef bunu son noktaya gelmeden düşünemiyorlar

Bu konuda haklisiniz ben zaten ailesiyle kotu olsun istemem ama beni gorusturemez su dakikadan sonra artik gidip gelme olmicak esim bu konuda beni zorlamaz cunku biliyor son damlasi olucagini

En mantıklısı .. sen tabiikide gidip gelme, tavrını koy ama eşine de müdahale etme böylelikle eşinde senin üstünde bir baskı kurmaya yüz bulamaz ..

Ay canım bence erken sevinme. Bu kadar diyeyim ben sana
Zaten boyle bir duruma sevinilmez bende sevinmiyorum keske hic bunlar yasanmasaydi kv ve kp iyi insan olsalardi iyi gecinseydik ama suan sadece rahatladim cunku esim bana hadi gidelim derse bu evlilik o an biter cok iyi biliyor annem babamda gitsem beni silerler cunku kimse evladini bu yasina kadar baskalari sinir hastasi edip kufredip dovmeye kalksin diye buyutmuyor onlarinda sabri tasti artik

Ben nedense siz bir sey soylemeden kendini yerden yere atip kufreden kv olayina inanmadim. Hatta annenizin calismasi veya sizin calismamanizla ilgili oncesinde neden kvye cikistiginiz da pek garip geldi. Anlattiklarinizda eksikler var sanki

Bu arada kendinizi gelistirip meslek sahibi nasil olacaksiniz? Hadi oldunuz diyelim calismak istemedikten sonra o meslek ne naneye yarayacak size ne kazandiracak?

Ben nedense siz bir sey soylemeden kendini yerden yere atip kufreden kv olayina inanmadim. Hatta annenizin calismasi veya sizin calismamanizla ilgili oncesinde neden kvye cikistiginiz da pek garip geldi. Anlattiklarinizda eksikler var sanki

Bu arada kendinizi gelistirip meslek sahibi nasil olacaksiniz? Hadi oldunuz diyelim calismak istemedikten sonra o meslek ne naneye yarayacak size ne kazandiracak?
Ya iste inanamiyor insanlar o derece buyuk bi rezillik bide bu olaylarin oncesi var isin kotu yanıda oyle buyuk rezillik yapmislarki insanlar inanmiyor bu kadarida olur mu diye

Açıkçası onu ben de merak ettim. Hatta çalışma şartlarına dayanamayıp komalık olduğu işin de ne olduğunu sordum ama özellikle cevap vermedi konu sahibi.

Açıkçası onu ben de merak ettim. Hatta çalışma şartlarına dayanamayıp komalık olduğu işin de ne olduğunu sordum ama özellikle cevap vermedi biliyormusunuz suan size su durumu inandirmak benim tek amacim inansaniz ne yazar inanmasaniz ne yazar ben sizi tanimam siz beni boyle bi yalani niye soyliyim arkadaslar he deyin bakem

Açıkçası onu ben de merak ettim. Hatta çalışma şartlarına dayanamayıp komalık olduğu işin de ne olduğunu sordum ama özellikle cevap vermedi konu sahibi.
Kesinlikle
Meslegi ne yapacak evde oturan bir insan? Hani calisinca komalik oluyordun? Calismak istememek ayri bir sey calismamak icin bahaneler turetmek ayri bir sey bence.

X