Eşim sohbet sitelerini indirmiş

papatya 22

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2023
11
-1
24
Merhaba arkadaşlar 2 yılık evliyim eşimle severek evlendik 10 aylık bebeğim var bugün eşimin play store geçmişinden sohbet sitelerini indirip daha sonra sildigini öğrendim ona sorduğumda inkar eti yemin eti ama geçmişinde gözüküyordu indirdiği çok büyük tartıştım onunla sonra ailemin evine geldim kendimi aldatılmış hisediyorum çok üzgünüm ne yapacağımı hiç bilmiyorum lütfen düzgün yorumlar yapın

Merhaba arkadaşlar 2 yılık evliyim eşimle severek evlendik 10 aylık bebeğim var bugün eşimin play store geçmişinden sohbet sitelerini indirip daha sonra sildigini öğrendim ona sorduğumda inkar eti yemin eti ama geçmişinde gözüküyordu indirdiği çok büyük tartıştım onunla sonra ailemin evine geldim kendimi aldatılmış hisediyorum çok üzgünüm ne yapacağımı hiç bilmiyorum lütfen düzgün yorumlar yapın

Boşanacak mısın, yani boşanırım ümidiyle mi gittin babanın evine.

Tepkinizi net koyun. Alttan almayın asla. Burnu surtsun anlasın ne yaptığını.

Boşanmayı düşünmüyorsanız bile biraz burnu sürtünsün acı çeksin aynı hatasında boşanacağınızı bilsin o yüzden net olun taviz vermeyin. Kendini iyice kanıtlasın hemen dönmeyin eve.

Sizin için üzüldüm, ne yapacağınızı iyi düşünüp öyle adım atın ama fevri davranıp evden çıkıp sonra bi şey olmamış gibi geri dönerseniz eşiniz "nasıl olsa affediyor" diye düşünerek yüz bulabilir..

Hiç dalga geçilecek bir durum değil kuzum ne yapmayı düşünüyorsun ailen biliyor mu?
Hayır henüz kimseye söylemedim eşim neden indirdi siteleri hiç bilmiyorum birileriyle konustumu yoksa sadece merakindan indirip hemen sildimi hiç bişe bilmediğim için ne yapacağımı da bilmiyorum inkar eti sadece bı aCiklama yapmadi

Telefon yeni mi alındı ki belki siz tanışmadan önce indirmiştir, 5 6 yıl evvel, hatta bildiğim kadarıyla iphone aktarım yapıyoruz ya yeni telefonda bile indirilmiş gibi gözküyor

Benim bir de anlamadığım atıyorum x sohbet sitesi diye arama yptınız da o şekilde mi anladınız, google play’i bilmediğimden sordum, indirilmiş ve silinmişleri mi listeliyor yoksa

Telefon yeni mi alındı ki belki siz tanışmadan önce indirmiştir, 5 6 yıl evvel, hatta bildiğim kadarıyla iphone aktarım yapıyoruz ya yeni telefonda bile indirilmiş gibi gözküyor
3 yıl önce aldı biz 5 yıl sevgili kaldik 2 yıl önce evlendik ben hayatindayken telefonu aldı iPhone değil

Eşiniz kağıt üstünde eşiniz olmuş artık...İnsanlar sadece b*ka dokunduklarında kirlendiklerini zannediyorlar oysa ki ruhlarıyla dokundukları ondan daha kirli...

Boşanmayacaksanız bile burnunu sürttürün iyice. Sakın o aramadı ben arayayım demeyin. Ya da evinize o çaba göstermeden dönmeyin yoksa iyice yüz göz olunur, göstere göstere yapar yapacağını. Madem evden çıktınız o yalvarsın yakarsın pişman olsun iyice

X