Eşim şimdiden başladı kız babası korkusu mu bu nedir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım ben açık giyinen ve şort elbise giyinen birisiyim benim kocam kızının kısa giyinmesini istemiyor fıldır fıldır seni şimdi yaparım hayırdır lan size bana göre baskı ama o güzel dille diyor anlatılır düzgün yerli yerlinde giyinmesini onum tribinde korkuyor her kız babası gibi adam kızı dövcrk demiyorum zaten haddinizi bilin asabımı bozmayın !
Bu mantığa göre sen de düzgün yerli yerinde giyinmiyorsun yani açık giyiniyormuşsun ya? Sizin gibi saçma sapan insanların üremesi yüzünden ülke ne hale geldi batırdınız memleketi ya

İğrenç bir zihniyet birde gülerek anlatmışsınız. Bu adam eminim öncedende böyleydi. Neden çocuk yaptınız ki ?
Demekki kendisi küçük kız demeden şort giyen çocuklara bile bakan bir tip. Nefret ederim böyle insanlardan.
Daha dün kızımla ikimiz şort giyip üstüne crop giydik kızım koşarak babasına gitti annemle aynı olduk dedi eşimde çok gğzel olmuşsunuz dedi. 2.5yaşında kızım bu arada.
Bizim bu yaptığımız kombini siz ilerde yapsanız eminim kıyamet kopar evinizde. Hiç normal bir davranış değil eşinizin yaptığı.

Görme eşim böyle biri olmadığı için değişik değişik konuşmaları tuhafıma gitti sen gül gülme ben eşimi biliyorum değişik moda girdi kız babası olmak kolay değildir illaki kendine göre bir düşüncesi vardır.
Aaa öyle mi çok mu zormuş. Benim babam mesela beni büyütürken böyle embesilce kısıtlamadı da konuşmadı da. Eeee kişi kendinden bilir işi demişler. Bence siz kocanıza bir göz kulak olun çocuğunuzdan önce. Ayrıca sizi de nasıl yetiştirdilerse uslubunuz fln çok çirkin

Bu mantığa göre sen de düzgün yerli yerinde giyinmiyorsun yani açık giyiniyormuşsun ya? Sizin gibi saçma sapan insanların üremesi yüzünden ülke ne hale geldi batırdınız memleketi ya

1 adam 7 sinde neyse 70 sindende öyledir. Evlenirkende böyledir de sen görmezden gelmişsindir. Iyyy tam eski kafalılık oğlu olsa paşa gibi davranıp kızı kısıtlayacak haspam. Ama kötü bir haberim var ilerde kızının sevgilileri olacak ve cinsellikte yaşayacak ohhh o zaman ayılsın bayılsın.
Bu arada bal kız sağlıkla gelsin 🧿💙
Sendede genişlik söz konusu var biraz

Aaa öyle mi çok mu zormuş. Benim babam mesela beni büyütürken böyle embesilce kısıtlamadı da konuşmadı da. Eeee kişi kendinden bilir işi demişler. Bence siz kocanıza bir göz kulak olun çocuğunuzdan önce. Ayrıca sizi de nasıl yetiştirdilerse uslubunuz fln çok çirk

Ayrıca kız babası olmak kolay değilse eşinin zihniyetindeki erkek mahluklar yüzünden değil
Yav he he

İğrenç bir zihniyet birde gülerek anlatmışsınız. Bu adam eminim öncedende böyleydi. Neden çocuk yaptınız ki ?
Demekki kendisi küçük kız demeden şort giyen çocuklara bile bakan bir tip. Nefret ederim böyle insanlardan.
Daha dün kızımla ikimiz şort giyip üstüne crop giydik kızım koşarak babasına gitti annemle aynı olduk dedi eşimde çok gğzel olmuşsunuz dedi. 2.5yaşında kızım bu arada.
Bizim bu yaptığımız kombini siz ilerde yapsanız eminim kıyamet kopar evinizde. Hiç normal bir davranış değil eşinizin yaptığı.
Lan sen kıt mısın Kari adam büyünce diyor

Hahahaha ben açık birisiyim canım zaten bu zamana kadar baskı görmedim valla kocamda kocam benden başkasına da bakmaz emin ol fıstık gibiyim dalga 😂

Her şeyin bir ilki vardır. Bak şimdi başlamış baskilamaya.

İkinci tespit, senin gibi "beniìiiim kiciiiiiim bakmazzzzz" diyenler genelde boynuzlanmalara doyamiyorlar.

Neyse, dikkat et hamilelikte fazla kilo alma oran buran catlar patlar kocişko başka fıstiği tuzlar :)

eşinizle bir olup kızınızı baskılayacaksınız gibi bir izlenim aldım. baban kızar bak tarzıyla büyüteceksiniz gibi duruyor... çok yazık. size de artık uzun giy falan hayırdır? hoşuna gitmiyorsa baştan evlenmeseymiş bunlar hangi kafalar ya bir de gülüyorsunuz! genelde kısıtlayan erkekler diğer kadınlara ağzı açık baktığı için kısıtlıyor. kişi kendinden bilir işi.

Uzak vadeye ecel gülmüş derler. Eşinizin tavrı hoş değil umarım geçici bir durumdur bu.
Buradakiler anlamıyor ki eşim benim giyinmeme karışmayan biri ben nerde ne giyineceğim bildiğim için gerek duymaz etekte giyerim kısa elbiselerde adam sadece ortalık kötü diye kızımın kıc yamaklarınına kadar kısa şort giyinmesini istemediğini diyor büyüyünce burdakilerde gelmiş boş beleş yok sapık o bu şu benim eşim zaten öyle yapıda değil sadece kız babası olmak kızını korumak istiyor her baba gibi hangi baba ister kızı kıcını açsın ben giyiniyordum öyle şortlar eşim ona dayanarak diyor !

Her şeyin bir ilki vardır. Bak şimdi başlamış baskilamaya.

İkinci tespit, senin gibi "beniìiiim kiciiiiiim bakmazzzzz" diyenler genelde boynuzlanmalara doyamiyorlar.

Neyse, dikkat et hamilelikte fazla kilo alma oran buran catlar patlar kocişko başka fıstiği tuzlar :)
Olmadım kuşum sen kendi sallanan etine bak

eşinizle bir olup kızınızı baskılayacaksınız gibi bir izlenim aldım. baban kızar bak tarzıyla büyüteceksiniz gibi duruyor... çok yazık. size de artık uzun giy falan hayırdır? hoşuna gitmiyorsa baştan evlenmeseymiş bunlar hangi kafalar ya bir de gülüyorsunuz! genelde kısıtlayan erkekler diğer kadınlara ağzı açık baktığı için kısıtlıyor. kişi kendinden bilir işi.
Benim eşim benim kısıtlamıyor ki götümü açtığım için gençken ben oda kızımın o kadar kısa şort giyinmesini istemediğini dile getirdi

Buradakiler anlamıyor ki eşim benim giyinmeme karışmayan biri ben nerde ne giyineceğim bildiğim için gerek duymaz etekte giyerim kısa elbiselerde adam sadece ortalık kötü diye kızımın kıc yamaklarınına kadar kısa şort giyinmesini istemediğini diyor büyüyünce burdakilerde gelmiş boş beleş yok sapık o bu şu benim eşim zaten öyle yapıda değil sadece kız babası olmak kızını korumak istiyor her baba gibi hangi baba ister kızı kıcını açsın ben giyiniyordum öyle şortlar eşim ona dayanarak diyor !
Küçücük çocuk icin kıç yanağından mi bahsediyorsunuz şu an. Ne sapık sapık laflar bunlar ya. Terbiyenizi takının karı koca sapık misiniz ya ne biçim konuşuyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X