Eşim sigara konusunda sözünü tutmuyor. Ne yapmalıyım?

Şu yaptıgınızı annesi yapsa ayrı eve cıkardı net...Ben eslerın böyle konularda bırbırlerıne karısmalarını dogru bulmuyorum..

Siz resmen psikolojık şiddet uyguluyorsunuz esınıze...Benım esımde nargıle kullanıyor..Hamıleyken ıctıgı ortamda bulunmamaya calıstım ama sen içme şöyle böyle demedim...

Hatta eşimin annesi sen ona izin verme evde ıcmesıne dedı..Ne münasebet burası ikimizin evi istiyorsa içecek karışmam ben demiştim..

Sigarayı bırakmak o kadar basit birşey olsaydı devlet bırakma kurumu açıp buna bütçe ayırmazdı bence...Kişi bunu kendi hür iradesiyle bırakır ancak keza bıraksa dahi ebediyen beynınde onun yoksunlugunun kaldıgı hakkında bir yazı okumustum..

Sigaradan daha zararlı birşey varsa bu hayatta o da strestir diyor bazı doktorlarda...

Üzmeyin birbirinizi...

Sigara içmek spermleri azalttığını bozduğunu da söyle bırakır belki :) çocuğumuzun dumanda kalmasını bırak olmasını engeller de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…