Eşim ne yapmak istiyor

Bütün bunları beklerken sizin ömrünüz, gençliğiniz, hevesleriniz geçecek.. Eğer boşanmak gibi bi düşünceniz varsa erteleyip daha fazla yıpranmayın bence..

İşe gir, maddi anlamda ufak da olsa birikim yap, altınların duruyorsa kendin onları kendi adına olan kasaya götür koy. Çocuğun yaşı çok önemli değil aklı eriyor ve sürekli sizin gerginliğinizi didişmenizi görüyordur. Esas o zaman huzursuz oluyordur. Bir çocuk psikoloğuna götürün süreçten kararınızdan uzmana bahsedin. Hazır olduğunda kontrollü şekilde durumu Çocuğa açın. Gerçekten çocuklar yetişkinlerden daha olgun. Emin olun babasından daha olgun tepki verecektir

Siz neden böyle bir kişiyi adam etmeye çalışıyorsunuz? 43 yaşında adam eli ekmek tutması gerekirdi 6 yaşında kızı var.. çok afedersin ama ne seni ne kızını hiç bir yerine takmıyor! Geçim dediğin zaten tek kişinin çalışmasıyla olmuyor ama bazen de tek çalışmak zorunda kalabiliyor insan bu insan değişmez bence ayrılın çaba yok gençlık aşısı yaptırabiliyor ama kızının ve eşinin ihtiyaçlarını karşılayamıyor bencilin teki. İstediğini yapabiliyor işine gelmeyeni yapmıyor adam senin çalışmanı bekliyor resmen. Çalış ama bir kuruş yedirme derim bu arada ayrılıp çocuğuna hem anne hemde baba olabilirsin karı koca arasındaki olayları değil anneye hiç kimseye anlatmaması gerekir. Ağzı gevşek insandan nefret ederim Allah kurtarsın

Ya kari koca munasebetimizde yok neredeyse
Bu sene ise baslamayi dusunuyorum. Eylulde kizim okula baslayinca.
Karı koca munasebetinizin yok derecesinde olmasina guvenip, korunmayi ihmal etmeyin.
Ayrılmayı düşünüp, boşanma arefesinde ikinci cocuk sürpriziyle başbaşa kalip,
İşe başlama planiniz da, ayrılma planınız da sekteye uğramasın

43 yaşına kadar bir baltaya sap olamamış sürekli iş değiştirmiş SGK yok ev yok bark yok çalışma azmi desen hiç yok kafasına göre at koşturmuş eşini çocuğunu yuvası ı seven insanın hedefleri hayalleri olur. Bunda hiç birşey yok. Çalışsanda sana guvenıp iyice yatacak sen işteyken dahada rahata kavuşacak aldatmıyorsa bile sanaldan yazacak çizecek oynayacak besleyip duracan ömür boyu sırtına kambur. At yükünü sırtından at hafifle hayat akıyor.şunlar koca olsa ne olur!

Eşinizin çalışmaya gönlü yok , ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin üzgünüm, bence boşuna katlanıyorsun def et gitsin derim ...

Uyuyan adamdan nefret

Boşuna bekliyorsun, çocuklar halihazırdaki şartla daha çabuk alışır böyle yaparak işleri daha da zorlaştirirsin, asıl çocuklar küçükken bitirilmeli bu daha az hasarlı olur...

Böyle bir adam öyle güzel terkedilir kiii, keyfine doyulmaz. Erkek dediğin çalışır evde yatmaz nefret ederim tembel adamdan.
parasızlığa asla gelemem yaa herkes bolluk içinde yaşarken ben bi ayının keyfini asla bekleyemem girer çalışır kendim yer onu da takır takır boşarım.

Bdv de konu okumam yasaklanmalı. Böyle kımıl zararlısı adamları okuyup okuyup sırf aynı cinsten, yarın birgün belki de aynı aksiyonları alacak diye suçsuz kocama kurulup adama saldırıyorum durduk yere. Yok, ı-ıhhhh okumamalıyım dedikçe de okuyorum

ağzınıza sağlıkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…