Eşim ne yapmak istiyor

Siz neden böyle bir kişiyi adam etmeye çalışıyorsunuz? 43 yaşında adam eli ekmek tutması gerekirdi 6 yaşında kızı var.. çok afedersin ama ne seni ne kızını hiç bir yerine takmıyor! Geçim dediğin zaten tek kişinin çalışmasıyla olmuyor ama bazen de tek çalışmak zorunda kalabiliyor insan bu insan değişmez bence ayrılın çaba yok gençlık aşısı yaptırabiliyor ama kızının ve eşinin ihtiyaçlarını karşılayamıyor bencilin teki. İstediğini yapabiliyor işine gelmeyeni yapmıyor adam senin çalışmanı bekliyor resmen. Çalış ama bir kuruş yedirme derim bu arada ayrılıp çocuğuna hem anne hemde baba olabilirsin karı koca arasındaki olayları değil anneye hiç kimseye anlatmaması gerekir. Ağzı gevşek insandan nefret ederim Allah kurtarsın
:KK52: :KK50:

Merhabalar ilk kez bir paylasim yapiyorum. Kusurum olursa affola. 9 yillik evliyim. Esim 43 ben 35 yasindayim 6 yasinda bir kizim var. Kizim olana kadar calistim. Kizim dogunca ara verdim. Esim calisiyordu ama su isin erbabi diyemem. Hali yikamasi vardi bir kac yil kapatti. Sonra guvenlik kursuna yolladim bir otelde ozel guvenlik olarak calisti. Sonra ayni otelin butiklerinin finans islerine bakti. Para toplama bankaya yatirma filan. O donem o kadar yogundu ki iste yatacak hale gelirdi. Tabi mobinge maruz kaldi cok yogun evliligimiz zarar gorecek hale gelince aytildi. Film orda koptu. Bir sure is aradi kendine gore is bulamadi. Sonra bir otelde yer kiralayip motor kiralama isi yapmaya basladi. Bu is sene de 3 ay oluyo sonra sonrasi yok. Sonra evde. Kartla borcla harcla kisi gecirip yaza kendimizi atiyoruz. Tekrar ayni silsile sigortasi yok filan. E bu durum da beni cok sinirlendiriyor. Zaten evimiz kira. Herseyi gectim onu oyle gunduz evde uyurken gorunce cinlerjm tepeme cikiyor. Bi de butun bunlarin ustune ben annemlere gitmistim. Oraya geldi. Disariya ciktik disarida bahane ariyor kiziyor filan derken eve geldik bi kavga ettik. Anneme yukleniyo. Ne kadar kari koca konustugumuz sir varsa hepsini anlatti boyle boyle diye. Kizim var diye sustum. Geldik eve. Pisman oldu yaptiklarindan ne istiyosan yapicam soz dedj filan. Iyi dedim anlastik. Ama degisen bisey yok adam gunde 3 pk s*gara iciyo. Guya birakmak icin tedaviye gitti. Gecen sene 6 binlira verdi. Meger begendi bi de 2 doz genclik asisi yaptirmis. Delircem. Bu sene ise baslamayi dusunuyorum. Eylulde kizim okula baslayinca. Yine kis gelecek yine sıkıntilar baslayacak. Bana yine dikkat et harcamalarina filan diyecek. Zaten hisey harcadigim yok. Kemer sıkmaktan kemer kopacak. Ailesine dedim. Guya konustular hicbisey degismedi. Dile kolay 9 sene. Ya kari koca munasebetimizde yok neredeyse. Aldatiyor mj derseniz yok aldatmiyo biliyorum. Ama ne yapacagimi bilmiyorum artik yazinca iyi geldi biraz. Derdimj diyebilecegim hic kimse yok cunku. Git calis diye yuzune soyleyince benim isim var diyor. Bu ismi ? Iste sen hep soyleniyorsun sen boyle yapinca benim hevesim kiriliyor bisey yapamiyorum diyor.
Madem evde biraksaydin çocuğu calissaydin. Daha mantıklı olan böyle sorumsuz adamı boşamak ama senin öyle bir dusuncen yok.

Çocuğunuz okul çağında işe de başlamayı düşünüyorsunuz. Siz işe gideceksiniz kocanız evde yatıp kızınıza bakacak. Yani roller tamamen değişiyor. Böyle bi evlilik istemiyorsanız şayet boşayın gitsin

X