Eşim kiyafetlerime çok karişiyo:((

önce kendinizi siz değerlendirin gerçekten giyim tarzınız göze batıyormu.cvp evetse biraz daha derli toplu giyinin.cvp hayırsa gereksiz kıskançlıklara prim vermeyin sonra iyice ipleri kaptırısınız.ama evliyken bekarlıktaki gibi özgür olamıyorsunuz sadece kıyafet de değil üstelik.birçok özgürlüklere veda etmek zorundasınız.sorun bu kısıtlamaların ne kadarını gönül rızasıyla yapıyoruz ne kadarı bizi mutsuz ediyor.bunuda dengelemek çok önemli:kahve:

önce kendinizi siz değerlendirin gerçekten giyim tarzınız göze batıyormu.cvp evetse biraz daha derli toplu giyinin.cvp hayırsa gereksiz kıskançlıklara prim vermeyin sonra iyice ipleri kaptırısınız.ama evliyken bekarlıktaki gibi özgür olamıyorsunuz sadece kıyafet de değil üstelik.birçok özgürlüklere veda etmek zorundasınız.sorun bu kısıtlamaların ne kadarını gönül rızasıyla yapıyoruz ne kadarı bizi mutsuz ediyor.bunuda dengelemek çok önemli:kahve:
teşekür ediyorum arkadaşima:1hug:,bir tek eklemek istiyorum bulunduğu ortamı da çok önemli:kahve:,benim eşim bazen uyarıyor beni,biraz daha dikkatli giy diye,olsun ben de ona şaka olsun diye sen kendine bak diyorum:roflol:,elbette yuvanın huzuru da çok önemliŞeniz ,ama kadın her zaman kendini de bakmalı,bunların ortası bulması lazım:uhm:,çok şükür ben buldum,herkeze başarılar,bir de kızlar kulaklarında ''küpe''olsun,benim en iyi kurnazlık şu:eğer eşim biraz daha dikkatli giy dedi,ben ona bir şeyim giyecek yok diyorum:eek: ve bir şey almya gidiyoruz çoğu zamanda,beyendimi alıyorum ve onun ayrıca bana yakıştırdığı varsa onları da:jeyyar:,hem eşim mutlu bana ''söz''geçirdi diye hem ben mutluyum yeni bir şey aldım diye:asigim::nazar:

Son düzenleme:
X