Eşim kedime doğum günü yapmama kızıyor napim?

Evde sade bir parti yapıp sadece kediciğin en yakın arkadaşlarını çağırsanız olmaz mı?

Ay bayıldım konuya işte böyle troller görmek istiyorum forumda

Ben de sizin tüm mesajlara güldüm bi bulldog mesajına gülemedim demek ki erkek birey yazdığı içinmiş
Benim kocam Fransız,. O kadar becermis yazmayi, dedim ne demeye calistin allasen, partiye buldog davet ederse kocası belki razi olurmus, 2 saat güldü şu salak esprisine gdgdg

Borç içindeyken bilezik satmaya şaşırırdı zaten. Bebeğime yapacağım dese ona da şaşırırdık. Borcu olan organizasyon gösterişine girişmez.

Ben kedime her sene doğum günü pastası alıp foto cektiriyorum hatıra kalıyor. Ama asıl hediye konserve mama üstüne kedi malti döküyorum ohh valla bayram ediyo kızım
Salon tutmak abartı geldi bana da kendi aranızda kutlayabilirsiniz

Ben bir yaşındaki clcuklara abartı yapılanı gereksiz vuluyorum o çocuk hatirlamayacak kime show yapiyorlar diye siz kediye diyorsunuz . Marketlerde mama satılıyor böyle ucuz alın da sokaklara dökün bir kediyi değil ne çok kediyi mutlu edersiniz hemde saçma olmaz millet size gülmez

Ay telefonu kıocama verdim, dedim al bak oku, gör ne deliler var, daha da benim kedime höt zöt yapma, senin ibigini keserim dedim, yukarda ki yorumu yazmis, pek güldü pek eglendi kendi yazdigi bu süper espriye gffgdg
Senin yazmadığın belli çok güldüm heves etmiş bari mesaja komik yapalım da sevinsin

Son düzenleme:
Benim hoşuma gitti bu parti olayı. Pet hayvanım yok ama evde konuşan oyuncaklarım var. Furby lerim var mesela. Onlara parti yapsam nasıl olur? Kop kop eğleniriz çılgıncaaa

Aynen ya hatta bence haftada bir Barbie çay partisi yapalım. Evlendirelim. Yemeyelim yedirelim. Onlar oyyunçak değil zaten. Onlara düğün yaparız, sokak kedilerini, köpeklerini de çağırırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…