Eşim ilişkide çok kötü ve bunu onu nasıl söylerim bilmiyorum

Empati yapalım:KK70: kocası adama benim kadın iyi yapamıyor diye dert yansa
Aman Allahım kaos çıkar püüü rezil ahlaksız adam karısını elaleme anlatıyor yazıklar olsun deriz. Ama bunlar koca anlatıyorlar, sanki ekonomi gündemi kadar doğal sıradan bir şekilde
Vıcık vıcık arkadaşlık ayağına saçma muhabbetler
Kadınların aldatmasida asla normal değil ki olmamalida. Eskiden günlerde konuşulurdu böyle şeyler mahalledeki amcaların santimine kadar bilirdik 🤢🤢 şifreli de konusulsa anlaşılıyordu çocukluk travmam resmen :işsiz:

Empati yapalım:KK70: kocası adama benim kadın iyi yapamıyor diye dert yansa
Aman Allahım kaos çıkar püüü rezil ahlaksız adam karısını elaleme anlatıyor yazıklar olsun deriz. Ama bunlar koca anlatıyorlar, sanki ekonomi gündemi kadar doğal sıradan bir şekilde
Vıcık vıcık arkadaşlık ayağına saçma muhabbetler

Benimde anlamakta çok zorluk çektiğim şey.

Bahane mi? ilişkideki en önemli konu.
Ben mesela her sabah 5 te kalkar Feride’nin kocası yatakta performansı arttırdı mı acaba diye düşünürüm, mesir macunudur, istridyedir bunlarla ilgili piyasa analizi yaparım, süre takibi için başlarında saat tutarım, yapmayanı da kınarım😐

Başlık eşim diyorsun konu arkadaşının eşi fake misin millet ile dalga mı geciyorsun ne hale getiriyorsunuz bu siteyi şaşırdınız iyicene ya
Önceki konusunun görülebileceğini düşünmeden yada bilmeden yazdı sonra çevir kazı yanmasın olayına döndü muhtemelen ama yemedik işte 😂

X