Aile Planlaması Eşim çocuk istemiyor

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

123tt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2018
3
3
31
Mayısta 1 senemiz dolucak ben çocuk istiyorum ama eşim istemiyor karı koca ilişkimiz bile yok canı isterse haftada bir yaklaşıyor ondada kendini çekiyor neden bunu yaptığını sorduğumda hakaretler ediyor vebal almak istemiyorum diyo kendimi metres gibi hissediyorum aşalandığımı düşünüyorum napmam gerekiyor bilmiyorum kimseye derdimi anlatamıyorum hergünüm ağlamakla geçiyor bana yardım edin lütfen

Yaşın kaç. Konuş duygularını ona aç. Kendini ifade et ortak nokta bulun.

Canim bi konus derdimi var ney içeriği öğren nedeni oturup ogren .

neyin vebalini almak istemiyor yasak iliski degil ki evlisiniz esim dediginize göre?

bencede ack sekilde konusmak gerekiyor neden istemedigini.
belki o sorumlulugu alabilecegini düsünmüyor suan icin. bilemiyorum.
konusmak gerek.
kac yasindasiniz.

Konuşmaya çalışıyorum kavga boyutuna varıyor daha evliliğimiz oturmadı diyor hep bi boşanma konumuna getiriyor
Alla alla kafam karıştı yani ne alaka ya evlilik oyunmu sanki icine girdinmi oturur da yaslar kacti eger küçük ise boraz bekle kendi istesin varma uzerine kuzum.

Cocuk yapmak hele bir dursun önce aranızdaki sorunları çözmeye bakın... Eşinize göre bir sıkıntı var ki vebal almak istemiyorum diyor haklı da... sorunu çözmeden cocuk olsa bu sefer sorunlar daha cikmaza gider derken olan cocuga olacak...

Vebal almam cok ince ve önemli bir nokta.
Mutlaka bunun üstüne gidin ve mümkünse sorunlarınızı çözmeden de çocuk fikrini aklinizdan çıkarın daha büyük sorunlara sebep olabilir.

Konuşmaya çalışıyorum kavga boyutuna varıyor daha evliliğimiz oturmadı diyor hep bi boşanma konumuna getiriyor
Kizma ama vebalini almak istemiorm demek sorumluluk almak istemior bosanmayi ikidebir acan bu konuyu demek ki boyle dusunuor bosanmak aklinda vsr gibi.oyuzden cocuk istemior gibi.eger öyleyse başını dik tur bence sen ona kalmadin hakaret ediyormus ona katlanmak zprunda deilsin bence birde istwmiorsa uzatmasin bence one oylee hakarret etmeler geri cekmeler bosancm demeler seveb insan bosancm dermi ya bilmiorm yanlissan beni duzelt ama olayi bilmememe ragmen cok kizdm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…