Eşim boşanmak istiyor, lohusayım sağlıklı düşünemiyorum:(

kader455

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
85
10
26
Herkese slm esimle kaçarak evlendim sonrasinda oğlunuz oldu ikimizin de yasi küçüktü ben 17 o 20 askere gitti kayinvalidem ile yaşadım sonra döndü ise girdi ve 5 ay fln aldattı affettim 1 sene sonra uzman cavus oldu gitti ben ailesi ile kaldim 8 senedir de beraber yaşıyoruz annesi babası ile kendi ile sadece 9 ay aynı evde yaşadık bu kadar yıl içinde 1 yılda 30 gün izini var zaten ve bu sene içinde bebeğimiz oldu esim izne geldi geldiğinde bi değişikti cani sıkkın ve agresif di mesleği gereği sanırım bende dogum korkusu fln heycan vardı ve hormaonlar tavandi tabi 15 gün izin ile geldi ve ilk geldiği gün evdeydi sonraki günler dışarı cafeye arkadaslari ile çıktı 2.3 gün boyle devam etti bende suratımı astim hayliyle beni de çıkar bi kahve fln içeriz dedim tartıştık sonraki gün doğum yaptım hersey tepe taklak oldu dogum yaptığım 1 gün sonra dışarı çıktı haliyle lohusa psikolojisindeym trip attım gece 12 de geldi 2.gun de çıktı yine geç oldu 3 gün ise bebegim kolik oldugunu öğrendim saatlerce agladi tabi bu süreçte çok yıprandım halim yoktu uykusuzluk ve büyük çocuğumla ilgileniyorum onunla bile ilgilenmedi esim bu süreçte suratım asikti ve yorgundum tabi bu sırada cafelere gitme arttı 2 de 3 te geldi gece ben daha çok stres oldum ve sütüm gelmedi bebek hep agliyor surekli doktor işi sonra aileme söyledim ve devreye ablam ve annemgil girdi esimle konuştular ama daha da ters tepti aramız açıldı izini bitti gitti ve beni 1 hafta aradi ama soğuk soğuk bende ona öyleydim bebegim 1 aya girdi beni bebeğimi aramadi annesine arayıp sordu ondan haber aldı ve tam 2 ay konuşmadık bu süreçte konuştuysam da kavga ettik bosanmak istediğini söyle di bu süreçte annesi ve babası psikolojik şiddet uyguladı ne yaptıysam gözlerine battı 7 yıldır beraber oturuyoz kayinvalidem de eşimi bu süreçte doldurdu tabi sonra yapmaya çalışıyorum aranızı moduna girdi en sonunda ben dayanamadim ve esime bende istemiyorum cocuklar için seni çekemem gibi kelimeler söyledim baya birsey saydım oda bana tabi sonra araya yine 1 ay daha girdi konuşmadık bi gün dayanamadim gideceğim diye ailesine dedim onlar göndermedi ağladılar ben adım attım guzelce aradim mesajlar attım yuvam yıkılmasın diye ama yok kini sarmış heryerini istediğini söyledi engelledin beni ve akşamına ailemi arayıp bağırıp kızınızı alın götürün diye aradı ailem aldı beni şuan yanlarindayim ve yaptığı hiç birsey den pişman değil gibi aramiyor bebegi sormuyor numarami bile kapattirmis ve kimse de çaba yok ailesinde ve bosanmak istediğini söylüyor halen istemediğini söylüyor ailesi psikolojisi bozulmuş onun diyorlar iyi değil diyorlar kafam çok karışık çok üzülüyorum çok benden af ve özür dilememi bekliyormuş aileme söyledim diye çok kızmış ve 2 aydır ailemdeym dava da açmıyor bende iyi değildim lihusa psikolojisi bebek kolikligi bunun dışarı çıkması kafamda bir sürü şey kurdum ne yapsam ne etsem üzülüyorum bebegim bu arada emmiyor sütüm gitti ne yapmam lazım düşünemiyorum saglikli

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu daha önce açmadın mı? Dün yada bu sabah
Dün açtım ama gitmedi sanirim
Başında elinizde kalan bir ilişkiden niye çocuk? Adam sizi aldatmış zaten o zaman ayrılmanız gerekmiyor muydu sizce? Tabi ki boşayın geçin. Ailenizin yanına dönmekle en doğru şeyi yapmışsınız.
Evet bebeğin doğuşu ile hayatim değişti sanirim buda benim şansım

Bebekle alakası yok yaşadıklarınızın zaten hatalı kararlar alınmış ve çocuk yaşta evlenilmiş, aldatılmış affetmişsiniz niye bebeğin doğuşu değiştirsin ki hayatınız zaten felaket yanınızda eş olmadan bilmem kaç yıl ailesi ile yaşamışsınız daha ne olacaktı

Yaşadıklarınız ne bebeğin suçu ne de sizin şanssızlığınız, maalesef.

Başta kaçarak yanlış bir evlilik yapmışsınız. Yetmemiş kayınvalide ile yaşamışsınız. Aldatmış affetmişsiniz. Sonra da senede bir gördüğünüz adamla tekrar çocuk sahibi olmuşsunuz.

Siz neden eşinizin görev yerine gitmediniz anlamadım. Bu nasıl bir evlilik aklım almadı cidden.

Ben anlamadım 1 çocuk mu var 2 çocuk mu ama konu başlığı baştan yanlış. Sizin zaten bir evliliğiniz yokmuş ki. Bebeğin ne suçu var? Balık baştan kokmuş zaten.

sizi suçlayan minvalde şeyler yazmayacağım çok küçük ve cahilmişsiniz 17 yaşında kaçtığınızda keşke aileniz polis zoruyla sizi geri alsaymış sizi orada bırakmışlar onların da hatası var şu an destek veriyolar mı boşanma konusunda onlar ne diyor
? bence ailenzin yanına dönün işe başlayın okudunuz mu bilmiyorum ama açık öğretimden direkt okumaya başlayın belki yıllarınız alacak yeni bir düzen kurmak ama sonunda kendi hayatınızı kurarsınız o adamdan da kuvvetli bi nafaka almaya bakın zaten 2 küçük çocuk varmışonlara bakmak zorunda devlet onun maaşındanbelli kısmı direkt size verir diye düşünüyorum. boşanmayı istemesi bir nimet bence hem seni ailesine hizmetçi gibi o eve tıkıp hem de kendisi dışarlarda sürtüp boşanmıcam diye tutturmasından iyidir. geçmiş olsun .

Kocanızın başka sevgilisi var hem de en başından beri. Büyük ihtimalle ona ev açmış, senede 30 gün izin ne ya? Sizi iyi keklemiş. Böyle evliliğe de 2 çocuk!. Git davayı aç görsün ebesinin nikahını! Donuna kadar al mesleğinden de olsun pislik!
2 çocuk mu varmış? Ben tek çocuk var gibi anlamıştım. Senede 30 gün izin,aynı evde toplam 9 ay evde kalmayla 2 çocuk iyiymiş he. Adam her izne geldiğinde araya çocuk sıkıştırmış. İyi daha fazla beraber kalmamışlar aynı evde 😂

Ne alaka Suriye de mi olsa bile illa gelmişti uzman çavuş olsun bu kadar az neden evde kalsın çok saçma geldi tm az evde kalabilir ama bu kadarı bunca yıl ya sizi kandırmış başka biri ile yaşıyor ya da olayı anlamadım bordo bereli mi

2 çocuk mu varmış? Ben tek çocuk var gibi anlamıştım. Senede 30 gün izin,aynı evde toplam 9 ay evde kalmayla 2 çocuk iyiymiş he. Adam her izne geldiğinde araya çocuk sıkıştırmış. İyi daha fazla beraber kalmamışlar aynı evde 😂

Harbi ya adam eve gelir gelmez depremmmm

Demek düzenli evde dursa Suriyelilerlerle tek başlarına mücadele ederlerdi.

X