Eşim birlikte olmak istemiyor

Bence daha fazla beklemeden ve birbirinizi de kırmadan bir an önce ikiniz birlikte tıbbi bir tavsiye almaya çalışın.

Ama sanki suç eşinizde gibi hissediyorsunuz sanırım, ama eğer anlattığınız gibi sizi severek evlendiyse, eğer cinsellik canınızı acıtıyorsa bu konuyu problem yapması, canınızı yakmamak için sizden uzak durması çok da kötü bir şey gibi gelmedi bana, sonuçta sizin canınızı yaktığında eminim o da çok kötü hissediyordur. O da böyle bir evlilik düşünmemiştir.

Bir de şu var, belki önce arkadaşlar da söylemişlerdir ama siz de bu meseleyi kafanızda büyütüp neden olmuyor diye taktıkça ilişkiye girmek daha da zorlaşacaktır, çünkü biliyorsunuz acıtmaması için en başta gerekli olan şey sizin mental ve fiziksel olarak ilişkiye hazır olmanız (çok açık yazamadım ama siz anlamışsınızdır eminim)

Yani ikiniz için de sorunun çözümünün daha da zorlaşmaması için bir an önce doktora gitmelisiniz. Ama erkekler bu konuda yardım almayı biraz gururlarına yediremiyorlar sanırım :KK43:

Allah ikinizin de yardımcısı olsun.

Merhaba, mesajınız için teşekkür ederim. Suç demeyelim ama gereken çabayı göstermiyor diyelim. Çünkü bu bir suç olamaz hatta bence eksiklik olarak da nitelendirilemez. Eminim (eğer tabii çok uç bir sebebi yoksa) o da evliliğin ilk zamanlarında böyle bir şey yaşayacağını düşünmezdi. Evlenmeden önce de konuşmuştuk bu konularla ilgili ve inanın hiçbir korkum olmadı hiçbir zaman. Ve anlatmaya çalıştığım şey şu ki; benim şu anda hiç canım yanmıyor. Yani o en başlardaydı. Dolayısıyla evet hadi 1-2 ay bi çekincesi oldu diyelim, peki geri kalan zamanda bunun sebebi ne? Ve evet kesinlikle ilk zamanlar kendim için neden yapamıyorum diye, sonraları da eşim için neden ilişkiye girmek bu adamın aklına bile gelmiyor diye takıntı yapmıştım, haklısınız. Çok teşekkür ederim tekrar yapıcı mesajınız için.

Sevgiler..

Ben teşekkür ederim anlayışın için gerçekten olgun , anlayışlı ve nazik cevapların uzaktan bile nasıl biri olduğun hakkında fikir veriyor insana eşinle de bu şekilde tatlı dilli yaklaşırsan ki eminim yaklaşıyorsundur karşı çıkmaz diye umut ediyorum.
İnşallah bi an önce çözüme ulaşır ve kendini mükkemel hissedersin :) İyi akşamlar
Çok çok teşekkür ederim yüzüm aydınlandı resmen bu mesajınızı okuyunca :) inşallah dediğiniz gibi olur, çok sağolun!

Ulan bitek ben mi manyağım diye sorguladım ama yorumların dışında benim aklıma çok daha başka bişey geldi.Malum işini kendi kendine hallederken bir takım şeyler düşünerek bunu yapıyor.Hayal gücü yani.Acaba diyorum aslında hoşlandığı başka bir ilişki türüde onu hayal ederek yaptığı için kendi kendine yapıyor olması daha fazla keyif veriyor olabilirmi.Örnek derseniz aklıma gelen tek şey cinsel anlamda erkekleri daha çekici bulduğu??? Yani farkındayım bu biraz aşırı uç oldu ama, e ortada bir hayal durumu var o meselede.Düşündüğü bir kadın olsa neden karısı değilde kafada kurulan bir kadın? O yüzden acaba kafasında kurduğu başka bişey diyemi öteki tatmin ediyorda sizinle girdiği ilişki tatmin etmediği için bu kadar uzak aralıklarda ilişkiye giriyorsunuz? Malum bunun açıklamasınıda size yapamicağı için söylenicek bişey olmadığından sen araştır bilmemne diyerek üzerinden atıyor sorumluluğu.Mu acabaaa yani.Ben yaşasam direkt aklıma böyle bişey gelirdi vallao_Oo_Oo_O

Merhaba, mesajınız için teşekkür ederim. Suç demeyelim ama gereken çabayı göstermiyor diyelim. Çünkü bu bir suç olamaz hatta bence eksiklik olarak da nitelendirilemez. Eminim (eğer tabii çok uç bir sebebi yoksa) o da evliliğin ilk zamanlarında böyle bir şey yaşayacağını düşünmezdi. Evlenmeden önce de konuşmuştuk bu konularla ilgili ve inanın hiçbir korkum olmadı hiçbir zaman. Ve anlatmaya çalıştığım şey şu ki; benim şu anda hiç canım yanmıyor. Yani o en başlardaydı. Dolayısıyla evet hadi 1-2 ay bi çekincesi oldu diyelim, peki geri kalan zamanda bunun sebebi ne? Ve evet kesinlikle ilk zamanlar kendim için neden yapamıyorum diye, sonraları da eşim için neden ilişkiye girmek bu adamın aklına bile gelmiyor diye takıntı yapmıştım, haklısınız. Çok teşekkür ederim tekrar yapıcı mesajınız için.

Sevgiler..

Bence esiniz tek kelime ile sorumsuz ve bencil birisi, yani bu sekilde dusunmek istiyorum yoksa aklima turlu turlu seyler de geliyor...
Hani basta bir kac defa denemissiniz doktora gitmissiniz belki sadece anatomik bir veya deneyimsizlikten ilk iliskileriniz zor olmus bence esiniz sabirla ve anlayisla size yaklasmis olsaydi ve yavas yavas kademe atlayarak bu konu uzerinde calissaydiniz simdiye belki coktan asmistiniz bu sorunu. Kocanizi bunu bir cift bir kari koca sorunu seklinde dusunmek yerine sizin kisisel probleminiz oldugunu dusunmus ve sirf bencilliginde umursamamis olabilir. Sizde caninizin yandigini falan soyleyip belki olmasini istemiyormussunuz gibi yanlis bir mesaj verdiyseniz adamda bu sebeplerin arkasina saklanip kendi keyfine bakip devam etmis hayatina.
Bu cok buyuk bir cift problemi evlilik problemi, cinsellik sadece konunun icerigi, asil sorun kocanizin evliligin gereklerini anlamamis olmasi, evlilikte bencilligin yerinin olmadigini anlamamis olmasi..

Sevgiler..

Hay Allah, Ben hala yanıyor canınız zaman zaman sanmıştım, sizden yana problem kalmadı öyleyse, hissettiklerinizi çok daha iyi anladım şu an, inanın ben de çok üzülürdüm. Evliliğin vazgeçilmez bir parçası tabii ki bu, dilerim en kısa zamanda çözebilirsiniz,

Siz eşinizi sakin bir şekilde karşınıza alıp konuşmaya çalışın nolur, biliyorum çok zor olabilir, erkekler de böyle şeyleri bazen iyice büyütebiliyor, aman onlara hiç bir şey denmeyecek. Sinirlense de nolur sakin kalmaya çalışın, sakince konuşun, aranızda çözemeyeceğiniz bir şeyse de evliliğiniz için destek almaya ikna etmeye çalışın onu.

Başarılar dilerim tüm kalbimle, Allah hayırlısını versin :)

Bence esiniz tek kelime ile sorumsuz ve bencil birisi, yani bu sekilde dusunmek istiyorum yoksa aklima turlu turlu seyler de geliyor...
Hani basta bir kac defa denemissiniz doktora gitmissiniz belki sadece anatomik bir veya deneyimsizlikten ilk iliskileriniz zor olmus bence esiniz sabirla ve anlayisla size yaklasmis olsaydi ve yavas yavas kademe atlayarak bu konu uzerinde calissaydiniz simdiye belki coktan asmistiniz bu sorunu. Kocanizi bunu bir cift bir kari koca sorunu seklinde dusunmek yerine sizin kisisel probleminiz oldugunu dusunmus ve sirf bencilliginde umursamamis olabilir. Sizde caninizin yandigini falan soyleyip belki olmasini istemiyormussunuz gibi yanlis bir mesaj verdiyseniz adamda bu sebeplerin arkasina saklanip kendi keyfine bakip devam etmis hayatina.
Bu cok buyuk bir cift problemi evlilik problemi, cinsellik sadece konunun icerigi, asil sorun kocanizin evliligin gereklerini anlamamis olmasi, evlilikte bencilligin yerinin olmadigini anlamamis olmasi..

Yapmayın hemen öyle demeyin siz de, evet eşi tabii ki sabırl ve anlayışlayaklaşabilmeliydi, ama bunlar söylerken kolay, Eşi de daha önce herhangi bir cinsel deneyim yaşamamışsa hanımefendiden çok daha tecrübeli olamaz ne yazık ki bu konuda, insan ne olursa olsun kendinde de duç arıyor ve ne yaızkki üzülünce kırılınca karşı tarafı da kırmak kolaylaşıyor.

Siz de biliyorsunuz ki "kendi başının çaresine bakmak"la aynı oranda bir zevkten bahsetmiyoruz ki adamcağız da " amaaann böyle de iyi ya ne zora sokayım kendimi" desin. Belki de başarısız olmaktan, sizi hayal kırıklığına uğratmaktn ya da ne bileyim bizim hayal bile edemeyeceğimiz başka bir şeyden çekiniyor. Çok kırılgan egolarımız bu konu da erkeklerin de bizim de.

Genç yeni evli bir çiftten bahsediyoruz, dilerim hemen vazgeçmekten, aman benim eşim sorumsuz demeden önce elinizden geleni hatta daha fazlasını yaparsınız ikiniz de evliliğinizi kurtarmak için.

Ha baktınız o sizin gibi yaklaşmıyor, en ufak bir adım atmıyor ve sorumsuzca davranıyor, gelir anlatırsınız yine derdinizi beraber kötüleriz eşinizi bu sefer :KK70: :KK70: Boşver canım seni hakediyor olsaydı o da ilişkinizin düzelmesi için bir çaba sarfetmeliydi deriz.

BEn bazen kendim de fevri olduğum ve arkadaşlarımın sakinleştirmesine ihtiyaç duyduğum için o zaman onlardan duymak isteyebileceğim şeyleri söylemeye çalışıyorum :)

Merhaba, mesajınız için teşekkür ederim öncelikle. Üzülerek söylemeliyim ki bazı cümlelerini hislerime direkt tercüman olmuş. Evliliğin gerektirdiklerini anlamadığından o kadar emindim ki bir ara onu karşıma alıp bak evlilik bunları bunları kapsar diye sıfırdan evliliğin ne olduğunu anlatmayı bile düşündüm. Ve evet yine haklısınız, bilhassa bu konuda çok bencillik etti. Başka birine yazdığım cevapta da görebilirsiniz, biz kadınlarda bir sorun olsa hemen çözüm odaklı düşünüp ona göre harekete geçeriz. Sırf kendini düşünmek, bekar gibi, ev arkadaşı gibi yaşamak bencillik değildir de nedir Allah aşkına? Hep diyorum, alışmışlar(çoğu erkek) anneleri tarafından aslan oğlum kaplan oğlum ne yapsa yeridir diye yetiştirilmeye, etrafındaki insanlar ne ister bunu düşünmek akıllarına bile gelmemiş. Bizde atıyorum vajinusmus olsa bile ki bu büyük bir korku, doktora gitmeye, durumu hemen çözmeye gayret ediyoruz. Çünkü özveriliyiz, bencil değiliz. Hele evlilikte bencillik ne demek ya, bakın sinirlendim yine. Allah göstermesin, kimsenin başına vermesin tamamen örnek olsun diye bir şey yazacağım şimdi. Eşlerden biri ölümcül bir hastalığa yakalansa ve diğeri bunu görmezden gelse emin olun aynı bu konudaki gibi canı yanar. Benim gibi düşünmenize gerçekten sevindim çünkü mesele gerçekten esasında cinsellik değil, karşı tarafın bencillik etmesi, ne yapsam da düzeltsem diye elini taşın altına koymaması.

Ha bu arada, benim canım yandığı dönemde eşim çok anlayışlı davrandı, hakkını yemeyeyim.

merhaba zeytının annesi,
bende ilk 10 gun çok zorlandım
ama daha sonrasında eşimi tam anlamı ile anlayamadım
zaman zaman bana attı kendi istediği gibi sonuçlar olmayınca
ya da cinselliği kavga ettıgımızde silah olarak kullandı
ıstıkrarlı ve verımlı olmayan cınsel hayatımızı sılah olarak kullanmak bana cok mantıksız gelıyor oysa

esım kadınların etkılı oldugu bır ortamda aslan oglum kaplan oglum seklınde ama pasıfıze edılerek buyumus
acaba esınızınde boyle bır buyume ortamı var mı
bu erkekler kendılerınce aslında kendılerınınde eksıklıgı olan durumlarda cozum yerıne artık ısın ucunu bırakıyorlar

ve maalesef cınsellık evlılıgın temel taslarından bırı ve sorun olunca gızlı gerılım olusuyor sızı cok ıyı anlıyorum
bızım evlılıglımız bıtıse dogru gıdıyor
umarım sızde boyle durumlar olmaz

Hay Allah, Ben hala yanıyor canınız zaman zaman sanmıştım, sizden yana problem kalmadı öyleyse, hissettiklerinizi çok daha iyi anladım şu an, inanın ben de çok üzülürdüm. Evliliğin vazgeçilmez bir parçası tabii ki bu, dilerim en kısa zamanda çözebilirsiniz,

Siz eşinizi sakin bir şekilde karşınıza alıp konuşmaya çalışın nolur, biliyorum çok zor olabilir, erkekler de böyle şeyleri bazen iyice büyütebiliyor, aman onlara hiç bir şey denmeyecek. Sinirlense de nolur sakin kalmaya çalışın, sakince konuşun, aranızda çözemeyeceğiniz bir şeyse de evliliğiniz için destek almaya ikna etmeye çalışın onu.

Başarılar dilerim tüm kalbimle, Allah hayırlısını versin :)

Tekrar çok teşekkür ederim, ama ben de insanım :) her konuda özverili olamam değil mi? Sıra onda. Bir de tabii bu bahsettiğim tartışma öncesinde sakin konuştuk. Ama o şekilde bir yere varamıyoruz, hatta tartışınca da bir yere varamıyoruz. Şöyle düşünün, siz çok anlayışlı ve gayet tatlı yaklaşıyorsunuz ama karşınızdaki ağzına kilit vurmuş size açıklama yapmıyor. Tartışmamızın sonunda da zaten gel yanıma dedi oturduk sarıldık. Ben biraz ağlamıştım onun da gözleri doldu. Anlayacağınız yapmadığım şey değil. Bir de ben normalde kavgayı hiç sevmem. İnanın 3 senelik sevgililikte 3 kere (o da ancak) tartışmışızdır böyle ciddi ciddi. Kavgayı hiç sevmediğim için o sinirlense veya bir şeyler yüzünden söylense o an orayı terk ederim. Saman alevi gibi bi parlar sonra hemen söner çünkü.

Yapmayın hemen öyle demeyin siz de, evet eşi tabii ki sabırl ve anlayışlayaklaşabilmeliydi, ama bunlar söylerken kolay, Eşi de daha önce herhangi bir cinsel deneyim yaşamamışsa hanımefendiden çok daha tecrübeli olamaz ne yazık ki bu konuda, insan ne olursa olsun kendinde de duç arıyor ve ne yaızkki üzülünce kırılınca karşı tarafı da kırmak kolaylaşıyor.

Siz de biliyorsunuz ki "kendi başının çaresine bakmak"la aynı oranda bir zevkten bahsetmiyoruz ki adamcağız da " amaaann böyle de iyi ya ne zora sokayım kendimi" desin. Belki de başarısız olmaktan, sizi hayal kırıklığına uğratmaktn ya da ne bileyim bizim hayal bile edemeyeceğimiz başka bir şeyden çekiniyor. Çok kırılgan egolarımız bu konu da erkeklerin de bizim de.

Genç yeni evli bir çiftten bahsediyoruz, dilerim hemen vazgeçmekten, aman benim eşim sorumsuz demeden önce elinizden geleni hatta daha fazlasını yaparsınız ikiniz de evliliğinizi kurtarmak için.

Ha baktınız o sizin gibi yaklaşmıyor, en ufak bir adım atmıyor ve sorumsuzca davranıyor, gelir anlatırsınız yine derdinizi beraber kötüleriz eşinizi bu sefer :KK70: :KK70: Boşver canım seni hakediyor olsaydı o da ilişkinizin düzelmesi için bir çaba sarfetmeliydi deriz.

BEn bazen kendim de fevri olduğum ve arkadaşlarımın sakinleştirmesine ihtiyaç duyduğum için o zaman onlardan duymak isteyebileceğim şeyleri söylemeye çalışıyorum :)

Eşim bana zaten benim canımın yandığı dönemde çok anlayışlı davrandı, anlayış konusunda sorun yoktu o problemimizde. Ama dediğiniz gibi inşallah o da benim gibi çaba gösterir ve durumu kurtarırız. Sonrasında da çekiştiririz burda kendisini :) çok teşekkür ederim çok iyi niyetlisiniz, sağolun :)

merhaba zeytının annesi,
bende ilk 10 gun çok zorlandım
ama daha sonrasında eşimi tam anlamı ile anlayamadım
zaman zaman bana attı kendi istediği gibi sonuçlar olmayınca
ya da cinselliği kavga ettıgımızde silah olarak kullandı
ıstıkrarlı ve verımlı olmayan cınsel hayatımızı sılah olarak kullanmak bana cok mantıksız gelıyor oysa

esım kadınların etkılı oldugu bır ortamda aslan oglum kaplan oglum seklınde ama pasıfıze edılerek buyumus
acaba esınızınde boyle bır buyume ortamı var mı
bu erkekler kendılerınce aslında kendılerınınde eksıklıgı olan durumlarda cozum yerıne artık ısın ucunu bırakıyorlar

ve maalesef cınsellık evlılıgın temel taslarından bırı ve sorun olunca gızlı gerılım olusuyor sızı cok ıyı anlıyorum
bızım evlılıglımız bıtıse dogru gıdıyor
umarım sızde boyle durumlar olmaz

Merhaba sevgili Benimdilemmam Benimdilemmam ,
Çok iyi anladım ne demek istediğinizi maalesef, o silah olarak kullanma konusunda çok haklısınız. Çocuk gibi saçma sapan yansıtabiliyor ve konuları çarpıtabiliyorlar. Suçlayıcı olabiliyorlar. Benim eşim kadınların arasında büyümemiş 2 erkek kardeşler bir abisi var bir de kendisi. Ama annesi evde baskın veya öyle olmaya çalışıyor. Çünkü bunu sordum 1-2 kere, sanki sizde annenin sözü geçiyor gibi dedim, hayır babamın reddettiği bir şeyi annem asla kabul ettiremez demişti mesela.. Ama bana hala öyle gelmiyor o ayrı. Bana karşı konuşurken eşim için el bebek gül bebek muamelesi yapıyor kayınvalidem ancak normalde öyle olmadığını biliyorum. Yani evet aslan oğlum durumları var ama öyle çok da değil. Ne bileyim, insan eşinin ailesiyle ilgili ne kadar yorum yapabilir ki şurada 1 senede 3-4 kez gördüm yüzlerini, yanlış bir şey söylemek de istemem. Sizin durumunuza üzüldüm ama :KK43: eşiniz yapıcı davranmıyor mu?

Anladım
ben doktora gidip bazı sorunlar için öneri istediğimde bizim gibi evlenmeden önce cinsel hayatı olmayan kadınlar için
bazı şeylerin erkeklerin elinde olduğunu söylemişti erkek doktor
açıkcası karşı tarafın denememesi istememesi vs her türlü neden kadındakı cınsel ıstegı azaltıyor dolayısı ıle cesıtlı hazırlanma kosulları olusmuyor
bakın bu konu dıger konulara benzemıyor ne yazıkkı bı kere araya sogukluk gırdı mı tekrar ısınmıyor en azından kadınlar için
bazı arkadaslarım var kendılerınde vajınusmus vb sebep olmadıgı halde eşleri erinenler
onlarda hep nazlı buyutulmus erkekler

Anladım
ben doktora gidip bazı sorunlar için öneri istediğimde bizim gibi evlenmeden önce cinsel hayatı olmayan kadınlar için
açıkcası karşı tarafın denememesi istememesi vs her türlü neden kadındakı cınsel ıstegı azaltıyor dolayısı ıle cesıtlı hazırlanma kosulları olusmuyor
bakın bu konu dıger konulara benzemıyor ne yazıkkı bı kere araya sogukluk gırdı mı tekrar ısınmıyor en azından kadınlar için
bazı arkadaslarım var kendılerınde vajınusmus vb sebep olmadıgı halde eşleri erinenler
Sanki Brad Pitt'ler de kendilerini naza çekiyorlar. Biz olmasak yüzlerine sanki Angelina Jolie bakacak. Evet yetiştirme tarzı çok etkiliyor. Herkesin evladı kendine güzeldir, bizim annelerimiz anne değil mi? Tamam konudan sapmayayım. Eşinizle birlikte gittiniz mi peki? Elbette ki çok hassas bir konu, ancak geç kalınmadan çözüme kavuşturmak tek dileğim. Bir de biz kadınlarda şöyle bir durum var, bir şeyden soğuduk mu tam soğuyoruz. Dönüşümüz çok zor oluyor çünkü o raddeye çok zor geliyoruz, yeteri kadar sabrettiğimizi düşünüyoruz. Ondan sonra karşımızdaki ağzıyla kuş tutsa ne fayda.

Sanki Brad Pitt'ler de kendilerini naza çekiyorlar. Biz olmasak yüzlerine sanki Angelina Jolie bakacak. Evet yetiştirme tarzı çok etkiliyor. Herkesin evladı kendine güzeldir, bizim annelerimiz anne değil mi? Tamam konudan sapmayayım. Eşinizle birlikte gittiniz mi peki? Elbette ki çok hassas bir konu, ancak geç kalınmadan çözüme kavuşturmak tek dileğim. Bir de biz kadınlarda şöyle bir durum var, bir şeyden soğuduk mu tam soğuyoruz. Dönüşümüz çok zor oluyor çünkü o raddeye çok zor geliyoruz, yeteri kadar sabrettiğimizi düşünüyoruz. Ondan sonra karşımızdaki ağzıyla kuş tutsa ne fayda.

yo yüzden demek istediğim çok sogukluk girmeden araya
gerekirse tartısarak da olsa çözüm bulun mutlaka
yoksa sonrası kopukluk ve ev arkadaşı olunuyor
öyle olacagına baştan renginı bellı et
yıllar var onunuzde balık baştan kokuyor çok doğru bir söz

yo yüzden demek istediğim çok sogukluk girmeden araya
gerekirse tartısarak da olsa çözüm bulun mutlaka
yoksa sonrası kopukluk ve ev arkadaşı olunuyor
öyle olacagına baştan renginı bellı et
yıllar var onunuzde balık baştan kokuyor çok doğru bir söz
Haklısınız ben de aynı görüşteyim. Umarım diretmeden terapiste gelmeyi kabul eder de beni yormaz.

Aynen katılıyorum bi kere sogudumu kadin eskisi gibi olmuyor istesede olmuyor icinden konusuyor dusunuyor uzuntusunu mutsuzlugunu sikayetini hep kendi duyuyor duyani yok.. sabrediyoruz susuyoruz mücadele ediyoruz bi o kadarda fedakarlik ediyoruz ama biyerde tak tukeniyoo..o yuzden erkekler aklini kullanmiyor bi kadinin sabrini zorlamiycan ve değersiz hissettirmiycen..

Aynen katılıyorum bi kere sogudumu kadin eskisi gibi olmuyor istesede olmuyor icinden konusuyor dusunuyor uzuntusunu mutsuzlugunu sikayetini hep kendi duyuyor duyani yok.. sabrediyoruz susuyoruz mücadele ediyoruz bi o kadarda fedakarlik ediyoruz ama biyerde tak tukeniyoo..o yuzden erkekler aklini kullanmiyor bi kadinin sabrini zorlamiycan ve değersiz hissettirmiycen..
Zaten kıymetimizi bilseler böyle bir sorun yaşamayız, yok illa sabrımızı sonuna kadar kullanacaklar.

2 ay diyorsunuz adam ne hayallerle evlendi ve sende oda şok bu durumdan sadece siz değil oda etkilenmiştir sonuçta iki kişilik bir ilişki. ilişki deyince aklına o yaşadıklarınız geliyordur o yüzden kaçıyordur burada bir suçlu aramayın bu dönemi birlikte konuşarak ya da yardım alarak atlatmaya çalışın.

Anladım
arkadaşlar öncelikle merhaba. Benim evliliğinde hemen hemen böyle maalesef. Aslında biz kadınlar kat
lanmasak, erkekler böyle davranamaz. Boşanmaya korkuyoruz. Bunu biliyorlar. Kişilikleri tam gelişmediğinden kaliteli bir birliktelik yaşamayı ve yaşatmayı önemsemiyorlar. Akşam eve geldiğinde eşinin hala orda olduğunu görmek yeterli geliyor onlara. Bugün gitmedi yarın da gitmez diyor içinden. Hele birde çocuk oldumu daha eli kolu bağlanıyor kadının. İstediği gibi kırıyor, hor görüyor, yok sayıyor. Kadında soğuyor eşinden. Evet soğudun mu bir daha ısınamıyorsun. Tazeyken sulamadığın bir çiçeği kuruduktan sonra istediğin kadar sula, daha canlanmaz. Zaten onlarda daha iyisini hakketmiyorlar. Olan bize oluyor.

evet cinsellik olmazsa evlilik de yürümez ancak daha 5 ay olmuş . sınırlayın eşinizi, madem benimle birlikte olmuyorsun mastürbasyon yapmanı da istemiyorum deyin. bu şekilde ihtiyacları kendını korukledıgınde de belkı sızınle bırlıkte olmak ısteyecektır
eşi evinin içindeyken bir erkeğin mastürbasyon yapması cok onur kırıcı bır durum

X