Eşim bir şeyler karıştırıyor gibi

Benim tuttuğum hiç bir şey yok. Fakat siz benim anlatmak istediğimi anlamadınız.

Bütün mesajları okudum. Ailenizin yanına dönemezsiniz. Şimdilik geliriniz de yok. Sessizce sabredip para biriktirmeye çalışın. Bu arada aldatıldığınıza dair delip bulmak için de tetik de olun. Boşanma aşamasında tazminat için işinize yarar belki tam olarak bilmiyorum ama. Belki iş de bulursunuz bu arada birikim yapma süreniz kısalır. Kendinizi garantiye alınca dava açarsınız.

Boyle de mutlu değilsin.
O halde çocuk yapma fikrinden vazgeç.
Aralıktaki konun resmen çocuk üzerine
İşe gir birikim yap ve ayrıl.
Ama no çocuk !

Bende böyle düşünüyorum zaten.Altın hesabı üzerinden de bel on ne olursa birikim yapıyorum. Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın.

E işte biriyle konuşuyormuş hala şüpheleniyorum mu diyorsunuz. Aldatılıyorsunuz sadece kanıt yok şimdilik elinizde.

O zaman sessiz kalacaksınız.Eşinize hiçbirşey belli etmemeye calisqcaksiniz.Zaten baba evine donemeyeceksiniz o belli oldu.O zaman ayrılana kadar o evde kendinizi eşinizin şiddetinden koruyarak dikkatli bir şekilde yaşamak kalıyor Bunun için de sürekli telefonların peşinde olmayın.Umursamiyor gibi davranın.İşe başlayıp düzlüğe çıkınca da ayrilirsiniz.Yok yere kendinize şiddet uygulatmayin.Siddet uygulasa da şuan ayrılacak durumda değilsiniz belli ki.Allah yardımcınız olsun

Bu askerlerde aileleride bunlarin genelinde sorun var kendi basima gelenden biliyorum

Iyi de parayla ilgili bir şeyler çeviriyor olsa banka uygulamalarinin şifrelerini değiştirir. Saate bile baktırmiyor demişsiniz. Hani borsa kripto para gibi şeyler kovalıyor olsa onu da görürsünüz uygulamalardan falan anlarsınız.

Bence "aman bir daha da senin telefonunu alırsam iki olsun" falan diyerek bir süre trip atıyor gibi davranın telefon konusunda. Yani bakmaktan vazgeçtiğinizi düşünmesini sağlayın. Bir yerden sonra daha dikkatsiz davranacak ve fark etmeyeceği anda çaktırmadan bakın. Whatsapp Web falan da yükleyebilirsiniz tabi. Teknolojiyle arası nasıl?

Off off çok zor durum. Hesap kitap bilmeyen adam ancak ömür törpüler. Cıngar çıkarın ailesine para istemeyi bıraksınlar.

Darp ederse sizi kesinlikle darp raporu alın..
Allah yardımcın olsun

Açmısım açıktamısın nedir ya?Allah yardım etsın

Aldatmayı geç adam sana şiddet uyguluyor. Boşanmak için daha ne lazım?

Dövmek aldatmaktan daha beter bir şey bence.

Bizde de kaç tane telefon var evde ama hepsi ortada şifre de yoktur kendi telefonunu sizden kaçıramadığı için yeni oyuncak edinmiş kendine pislik herif

Tahmin ettiğim kişi iseniz (sigara içmediği için kayınvalidesinin istemediği gelin ) eşiniz sizin verdiğiniz para ile göz ameliyatını olup ekmeğini eline aldı...onun isteği sizin ailesi ile yaşamanız cebinize ise ailenizin harçlık koymasıydı. Ailesine para akıtmak, maaşını kendisine harcamak istiyor ama size harçlık göndermek istemiyordu..sizin yediğiniz içtiğiniz bile bu adamın gözüne batıyordur..uzun lafın kısası artık size ihtiyacı yok ve sizi hayatında istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…