Eşim bir şeyler karıştırıyor gibi

Seftalireceli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
695
580
3 yıllık evliyim. Ve eşim son 2 aydır kendi telefonunu elime alıp saate bakmama bile izin vermiyor.
Borç harç sevmeyen birisiyim ve bazen hesaplarına girer kredi kartının borcu vs bittikçe limitini düşürürdüm.Çünkü kendisi borç harç içinde yaşamaktan rahatsızlık duymuyor.Ama izinsiz falan da alıp bunları yapan birisi değildim.Canım şurayı arayıp şunun limitini kapatacağım falan derdim telefonu verirdi.Şimdi diyeceksiniz kendisi yapsın sen neden yapıyorsun diye ama kendisi çok hesap kitap yapan birisi olmayınca ben ilgilenmeye başlamıştım. Ama gelin görün ki 2 aydır telefonu çok değerlendi. Her şey bitti şimdi de 2.el bir telefon almış gelmiş arkadaşından güya ondan oyun oynayacakmış. Geçenlerde dedim ki arabanın taksitini unutmadık değil mi canım falan dedim hemen sanki bir şey söylemişim gibi çok büyük kavga çıkardı. Ve hatta bana annemi gözümün önünde bilmem ne yapsınlar yine de sana bu telefonu vermeyeceğim falan diye bağırmaya başladı. Hayır ben her sohbette paradan falan bahseden birisi değilim.Eşim bazen elektrik faturasını bile ödemeyi unuttuğu için elektriğin kesildiğini biliyorum. Ve soruyorum yani bunda ne varsa. Yani adam 2 aydır çok değişti. Bu arada da ailesi ile arası limoni.Çünkü annesi babası çok paracılar ve eşimle ne zaman konuşsa annesi para istermiş ne zaman para gönderiyorsun diye.Eşim jandarma bu arada ve mesleğinin birinci yılında. Taa eğitimdeyken bile anne baba görümce bize şunu al yok bana para gönder vs diyorlardı. Bir de durumları kötü olsa anlarım. Velhasıl şimdi ben market pazar bile yapamazken onun ailesine para gönderdiğini ve bu yüzden de hesaplarda bunları görürüm diye benden telefonunu gizlediğini düşünüyorum. Birine borç mu verdin falan dediğimde söylediği cümle şu aç mısın açıkta mısın cümlesi.Hanımlar ben ne yapacağım.Bir şeyler karıştırıyorsa bile bunu nasıl öğreneceğim. Fikir deneyim neyiniz varsa bekliyorum.

Ogrenip ne yapacaksin? Sozunu gecirebilcek misin? Yoksa bosanacak misin? Buyuk ihtimalle sadece siddetli kavgalar edip yine bu sekilde devam edeceksin.

Esin boyle gelmis, boyle gider. Bu tarz davranan tanidigim insanlar var, duzelmiyorlar. Duzeleni varsa da binde birdir. Mesela elektrik faturasini unuttugundan degil, huyu o oldugu icin odemiyor. Borclu olmak onu huzursuz etmiyor, yapisi bu.

Allah islah etsin, ne diyeyim ki

En azından bilmek istiyorum. Şiddetli kavga mı umurumda değil, boşanmaksa boşanmak ama ben yalan dolan arkadan iş çevrilmesini istemiyorum. En azından bilmek istiyorum ne yapıyorsa. Bileyim ki durdurmaya çalışayım ha olmuyor mu o zaman yapacak tek şey var. Finish

Telefonundan hesaplar vs denetlemeniz belkide bu durumdan hoşnut değildi .Sizi kırmamak adına müsade veriyordu .Sonrası bu durumdan sıkıldı belkide bununla alakalı telefonunu kurcalatmak istememesi .Aldatılma vs gibi durumlardan şüpheleniyorsanız .Bunun tek yolu telefon değil .Ancak sizin sürekli şüpheci yaklaşımınızda itici geldi .Bir şeyler karıştırmaktan kastınız nedir ?Eşinizi kontrol etmeye çalışıyorsanız ,adamın gözüne sokmadan .Gizlicede yapabilirsiniz bunu.

Şimdi buraya detaylı hepsini yazmadım ama size yazıyorum. Mesela geçenlerde o ikinci telefonu aldığından beei yatak odasında mastürbasyon yaparken yakaladım. Hiçte öyle uzak da durmuyorum cinsel hayatımıza ve gayet iyi her şey. Ama onu yayak odasında yakalamadan önce fısırdayarak alsana diyordu. Sonra zaten odaya girdim direkt.Şüpheciyim çünkü hiç böyle değildi eşim. Değişti. Ve değişmesinin sebebi ben olamam. Ayrıca telefonuna girilip hesaba kitaba bakmasından rahatsızlık duyan birisi karşı taradında telefonunu eline almaz. Şifremi biliyor fakat onun mu gizem dolu halleri iater istemez beni şüphelendirmeye itti.

Telefonunuzu elinize vermemesi ve 2. Bir telefon alması para meselesi falan değil gibi görünüyor.. Üzgünüm ama sanki sizin istemediğiniz başla birşeyler yapıyor gibi.. Başka kadınla veya kadınlarla görüşmek, bilmeme ne sitelerine girmek falan gibi.. Ben bu şekilde düşündüm..

Aniden telefonu alıp ikisinide bakacaksınız. İlla fatura, borç bilmem ne takibi olunca mı telefonu elinize alacaksınız.. Yani bir sebebi mi olmalı eşinizin telefonunu elinize almak için?? Bana her zaman saçma geliyor zaten.. Tabi herkesin ilişkisi farklı. Ama ben eşimin telefonunu istediğim her zaman ne sebepli sebepsiz elime alırım istediğim yerine de bakarım gerekirse.. Şuan sizi şüphelendirmiş baya baya birşey var ortada.. Bunu da sadece alıp bakmak ile anlayabilirsiniz.. Ya da eşiniz uyurken alın iki telefonu da bir güzel inceleyin..Bilmediğiniz bir Şifre falan yoktur inşallah.. Ayrıca söylemeden de yapamayacağım ikinci telefonu alma gerekçesi de resmen sizi saf yerine koymak gibi olmuş..

''alsana'' hemen sorsaydınız neyi alayım ?
Bu işin sonu hayra alamet değil.

Fısıldayarak alsana mı?

Sanal seks yapıyor olmasın.:/
Birine alsana der gibi geldi.

Borçtan, sorumsuzluktan öte meseleler var sanırım

Sizin yazınız başta hesap kitap mevzularında telefonunu kurcalamanız olarak yansıdı .Şu an yazdıklarınıza cevap olarak ,şunu söyleyebilirim.Evli ve düzgün bir cinsel hayatı olan bir adamın .Gizlice yatak odasında mastürbasyon yapması .Oldukça şaşırtıcı ,o an tepkiniz ne oldu .Demek birileriyle sanal seks yaşıyor .Şayet eşiniz değiştiyse ,siz bu konularla alakalı konuşmak istediğinizde şiddetli tepkiler gösteriyorsa .Gizli kapaklı işler yapıyor olabilir .Eğer bunu ispatlayacak delilleri ortaya çıkarırsanız bakacaksınız ?boşanacakmısınız ?güvenmediğiniz biriyle bir ömür ne kadar sürer bilemedim .

Sorun da bu zaten şifre var telefonda bende de var e ama benim şifrem biliyor ama kendisininkini saklıyor. Anlayacağın ikisine de giremiyorum.

Benim aklıma direk aldatma geldi nedense nereye kadar saklayacak gönderdiği parayı kaç yıl geçerse geçsin hesaba girip görebilirsiniz sonuçta

Evet önve hesap kitap yazdım ama bu yazdığım da sorun. Ve aldatma var ise eşim boşanacağımı biliyor. O an dinledim kapıdan ve işte alsana diyor fısırdayarak içeriye giremedim çünkü kapı kilitliydi kapıyı da açmadı iki üç dakika sonra açtı ve kime alsana diyordun dedim telefonnun dokunmatiği almadı ona diyordum alsana diye dedi. Peki bunu neden fısırdayarak yaptın dedim sustu.

Deseydin ki telefonun dokunmatiği için kimse alsana demez.
Anca açılsana be denir ki o da sessizce denmez, hiddetle söylenir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…