Eşim bir şeyler karıştırıyor gibi

ya ben ilk şey diye düşündüm
pubg oynarken silah dürbün falan bırakıyolar ya takım arkadaşlarına
oyundaysa onu alsana demiş olabilirdi
ama sonunda, kapıyı açınca mastürbasyon yaparken yakaladım deyince
bende de taşlar yerine oturdu
Kapiyi hemen de açmıyor üstelik.

Hanımlar herkesin yorumunu okudum ve önce bu mecrayı pek bilmediğim için detaya girmedim ailesine para gönderiyor imajı ile yazdım ama işin iç yüzü bu. Her gün kavga ediyoruz. Ve artık kavgalarda sıkışınca ne zaman gideceksin, ben seni istemiyorum falan demeye başladı.Hatta bana bugün telefonu gösteririm sana ama ondan sonra benim yüzümü göremesinler falanlar havada uçuştu.Bu ara Güvenlik görevlisiyim.Silahlı olduğum için banka da çalışmak istiyorum ama iş bulamadım. Okullar vs pandemiden kapalı.Neyseki en azından kendimi geçindirecek kadar mesleğim var. Yazdıklarınız için teşekkür ederim.Yazanlar olursa yetişebildiğim kadar yazarım.

Hanımlar herkesin yorumunu okudum ve önce bu mecrayı pek bilmediğim için detaya girmedim ailesine para gönderiyor imajı ile yazdım ama işin iç yüzü bu. Her gün kavga ediyoruz. Ve artık kavgalarda sıkışınca ne zaman gideceksin, ben seni istemiyorum falan demeye başladı.Hatta bana bugün telefonu gösteririm sana ama ondan sonra benim yüzümü göremesinler falanlar havada uçuştu.Bu ara Güvenlik görevlisiyim.Silahlı olduğum için banka da çalışmak istiyorum ama iş bulamadım. Okullar vs pandemiden kapalı.Neyseki en azından kendimi geçindirecek kadar mesleğim var. Yazdıklarınız için teşekkür ederim.Yazanlar olursa yetişebildiğim kadar yazarım.
Bacım boşa bu adamı sen.

Şimdi buraya detaylı hepsini yazmadım ama size yazıyorum. Mesela geçenlerde o ikinci telefonu aldığından beei yatak odasında mastürbasyon yaparken yakaladım. Hiçte öyle uzak da durmuyorum cinsel hayatımıza ve gayet iyi her şey. Ama onu yayak odasında yakalamadan önce fısırdayarak alsana diyordu. Sonra zaten odaya girdim direkt.Şüpheciyim çünkü hiç böyle değildi eşim. Değişti. Ve değişmesinin sebebi ben olamam. Ayrıca telefonuna girilip hesaba kitaba bakmasından rahatsızlık duyan birisi karşı taradında telefonunu eline almaz. Şifremi biliyor fakat onun mu gizem dolu halleri iater istemez beni şüphelendirmeye itti.
Aldatıyor

ayyy o zaman apaçık yani :olamaz:
konu sahibesi arkadaşım, bir şekilde ele geçir o telefonları ve delil topla
ayrıca bir daha şiddet uygularsa mutlaka darp raporu al.
jandarmaymış bir de, yesin soruşturmayı görsün gününü

Tüm yazdıklarınıza istinaden eşiniz sizi yüzde doksan dkuz aldatıyor diyebilirim.Bundan sonrası için bir plan yapmalısınız.Bence ondan hiç suphelenmiyormuş gibi davranarak onu yakalamaya çalışın.Eger elinizde kanıt olursa boşanmada daha fazla şey alırsınız.Eşinix baya suçluluk duygusuyla hareket ediyor ve açıkçası pek de akıllı bir adam değil😅Sizi sindirerek telefonlardan uzak tutmaya çalışıyor.Eve dinleme cihazı falan mi yerlestirseniz.Siz evde yokken konuşmalarıni dinlersiniz.Telefon şifresini de bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor tabi ki boşanmayi düşünüyorsanız.Eğer düşünmüyorsaniz hiç kurcalamayin keyfiniz kaçmasın.Ancak konu asla ailesine para verme meselesi kadar basit olamaz.Burda açılan tüm konulardan edindigimiz tecrübeler bunu gösteriyor malesef

ayyy o zaman apaçık yani :olamaz:
konu sahibesi arkadaşım, bir şekilde ele geçir o telefonları ve delil topla
ayrıca bir daha şiddet uygularsa mutlaka darp raporu al.
jandarmaymış bir de, yesin soruşturmayı görsün gününü
Ahh canım benim ben 160 adam 180 ben telefonu afedersin bir tarafımı yırtsam da alamıyorum. Vermiyor bağırıyor çağırıyor itiyor vs ama alamıyorum ancak boşluk anında telefonları alıp kendimi başka bir odaya kilitlemeliyim ama o da zor teledonlarda şifre var

Tüm yazdıklarınıza istinaden eşiniz sizi yüzde doksan dkuz aldatıyor diyebilirim.Bundan sonrası için bir plan yapmalısınız.Bence ondan hiç suphelenmiyormuş gibi davranarak onu yakalamaya çalışın.Eger elinizde kanıt olursa boşanmada daha fazla şey alırsınız.Eşinix baya suçluluk duygusuyla hareket ediyor ve açıkçası pek de akıllı bir adam değil😅Sizi sindirerek telefonlardan uzak tutmaya çalışıyor.Eve dinleme cihazı falan mi yerlestirseniz.Siz evde yokken konuşmalarıni dinlersiniz.Telefon şifresini de bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor tabi ki boşanmayi düşünüyorsanız.Eğer düşünmüyorsaniz hiç kurcalamayin keyfiniz kaçmasın.Ancak konu asla ailesine para verme meselesi kadar basit olamaz.Burda açılan tüm konulardan edindigimiz tecrübeler bunu gösteriyor malesef

Net kararım boşanmadır. Fakat delil yok. Ben şuan mesleğimi yapmıyorum evdeyim yani. Nereden bulup nasıl koyacağım eve dinleme cihazı. Ama aklımdan çıkmayan tek şey alsana kelimesi. Üstelik bir de ben küfür de ettim telefon açılmayınca sen neden onu duymadın diyor. Resmen gözümün içine baka baka yalan söylüyor.

3 yıllık evliyim. Ve eşim son 2 aydır kendi telefonunu elime alıp saate bakmama bile izin vermiyor.
.
.
.
Bu cümleden sonrasını okumadan şunu kesin diyebilirim ki:

Teline dokundurtmayan koca kesin bi haltlar karıştırıyordur. Bak ihtimal demiyorum, kesin.

Yahu bu nasıl bir konu?
Kaynanama para yolluyor mudur'dan girdiniz, şiddetten çıktınız. Bu nasil iş?

Adam ikinci telefon almış, o her şekilde sizin telefonunuzu kurcalarken, onun iki telefonunun da şifresi sizde yok, kapiyi kilitleyip sanal seks yapıyor, yakalanip hesap sorulunca sizi dövüyor.
Gizlilik, ihanet, şiddet ne ararsan var ama konuyu en alakasız yerden açmışsınız, bunları da detaymış gibi biz sordukça söylüyorsunuz.
Bunca derdinizin yaninda kaynana mı tek sorun yahu şaka mısınız daha neler.
Siz anayla uğraşmayı bırakın, boşanma davasıyla sonuçlanması gereken başka bir derdiniz var sizin bunu farkedin!!!

Net kararım boşanmadır. Fakat delil yok. Ben şuan mesleğimi yapmıyorum evdeyim yani. Nereden bulup nasıl koyacağım eve dinleme cihazı. Ama aklımdan çıkmayan tek şey alsana kelimesi. Üstelik bir de ben küfür de ettim telefon açılmayınca sen neden onu duymadın diyor. Resmen gözümün içine baka baka yalan söylüyor.
Boşanmak için dayak yemeniz yetmiyor mu?

Yahu bu nasıl bir konu?
Kaynanama para yolluyor mudur'dan girdiniz, şiddetten çıktınız. Bu nasil iş?

Adam ikinci telefon almış, o her şekilde sizin telefonunuzu kurcalarken, onun iki telefonunun da şifresi sizde yok, kapiyi kilitleyip sanal seks yapıyor, yakalanip hesap sorulunca sizi dövüyor.
Gizlilik, ihanet, şiddet ne ararsan var ama konuyu en alakasız yerden açmışsınız, bunları da detaymış gibi biz sordukça söylüyorsunuz.
Bunca derdinizin yaninda kaynana mı tek sorun yahu şaka mısınız daha neler.
Siz anayla uğraşmayı bırakın, boşanma davasıyla sonuçlanması gereken başka bir derdiniz var sizin bunu farkedin!!!
Arkadaşım bu mecrayı pek bilmiyorum ve kv falan giriyor buralara.ilk açılan konumda derdimden bahsedip altta detaya girdim. Nasıl anlatabilirim başka bilemedim ki

Kesinlikle yetiyor. Fakat kaçarak evlenen ben ve nasıl geri döneceğim düşünceleri...
Hatırladım sizi.
Eşinizin zivanadan çıkacağı belliydi şaşırmadım.

Ailenin yani daha kötü olabilir mi şuan ki hâlinden? Dayak yiyorsun, muhtemen aldatıliyorsun, hiçe sayılıyorsun.

Boşanmak için dayak yemeniz yetmiyor mu?
Kesinlikle yetiyor. Fakat kaçarak evlenen ben ve nasıl geri döneceğim düşünceşri
Bal gibi dönersin.
Bu adamı çekeceğine aileni çek derim arkadaşım.
Güzel bir iş için imkanlarını zorla .
Hanımefendi dönerim de ablam zaten ayrıldı çocukla döndü. Ben bizzat biliyorum babamın neler yaptığını. Zorla başkası ile evlendirecekti eşime kaçtım seviyorum diye. Şimdi gideyim de yapamadığını mı yapsın. Ayrıca zaten çocukluğum, annem döbüle dövüle geçti. Artık boşansam da iş bulup ayrı evde yaşamak olur. Normaş bir babam olsaydı elin adamında baba şefkati aramazdım zaten. Bu ailenin vermedipi sevgiyi bir başkası hiç veremiyor.

Arkadaşım bu mecrayı pek bilmiyorum ve kv falan giriyor buralara.ilk açılan konumda derdimden bahsedip altta detaya girdim. Nasıl anlatabilirim başka bilemedim ki
Ne alaka, asıl kv kendisinden bahsedildiğini anlayabilir, ne bilsin oğlunun sanal seks yaptığını.
Bence siz ihaneti de dayağı da yuttunuz, ciddi ciddi sadece parayı dert edindiniz.
Diyecek birşey yok dövmesi, sövmesi, ihaneti olan bir adamdan bosanmaktan başka secenek de yok ama siz bilirsiniz tabi sizin hayatınız.

Karısıyla cinsel hayatı aktif olan bir adam niye tek başına masturbasyon yapsın? Ortada bir macera arayışı görüyorum ben. Tanımadığı herhangi kişilerle sexting yapıyor olabilir. İkinci telefon arayışı hep bunlara delalet

X