Eşim bir şeyler karıştırıyor gibi

Telefonu bir türlü ele geçiremedim.Tetikte bekliyorum.Ama ne başka odaya geçiyor ne başka bir şey yapıyor. Hep benimle aynı odada oturuyor.Kalkıp gidiyorum yine geliyor.Güya yemin falan ediyor bir şey yapmadım diye. Zaten bir kaç gün sonra ailemin yanına gideceğim.Biraz kalıp döneceğim.Yarın da Cv bırakacağım bankalara, hastanelere.İş bulup elim para görene kadar gidemeyeceğim.Ona da söyledim ben gidiyorum diye. Ama beyimiz göndermek istemiyor.Bir insanın bakışından belli olur ya bazı şeyler aynen öyle işte bu adamdaki aldatma bakışı.Gözlerinden belli.O gün elinde telefon sanal sex yapıyordu.Kulaklarımdan gitmiyor 'alsana' deyişi. Bu arada 2.telefondan sürekli pubg vs oynuyor ve bana kart yok bunda diyor.2.telefonda şifre yok. Ve zaten dikkati oraya çekmeye çalışıyor. İşin en kötüsü de insan bu süreçte çok yıpranıyor.İnanın ses kaydı vs uğraşmak yoruyor beni. Bir insana karşı kin bile besleyemiyorum artık. Tükenmişliğin nirvanasındayım. 23 Yaşımdayım. Eminim kat be kat acılar çekmiş annelerimiz, ablalarımız var bu platformda. Günlerdir bu kötü şeyleri yaşarken aklımdan hiç çıkmadı onlar. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Hiiç üzülmeyin, biliyorum dalga mı geçiyorsun diyeceksiniz ama ben 27 yaşımda aldatıldım. Önce msn konuşmaları ile başladı sonra işler çığrından çıktı zaten. Şimdi ikinci evliliğimi yaptım gayet mutluyum. Eminseniz basın tekmeyi yaşınız daha çok genç.

Dayağı yiyip oturmuşsun ?
Neden kurcalıyorsun ki
dayak atan aldatsa mı şaşıracaksın ?
Aldatıyor , dövüyor eee ?

yahu kalk şu dk topla eşyalarını git boşa bu adamı ne bekliyorsun ya ne yeter artık kaç kadın cinayeti daha duyacağız bir tokatta bile boşanmanız gerekirken yediğiniz dayaklarla oturduğunuz icin ÖLDÜRÜLÜYORSUNUZ

3 yıllık evliyim. Ve eşim son 2 aydır kendi telefonunu elime alıp saate bakmama bile izin vermiyor.
Borç harç sevmeyen birisiyim ve bazen hesaplarına girer kredi kartının borcu vs bittikçe limitini düşürürdüm.Çünkü kendisi borç harç içinde yaşamaktan rahatsızlık duymuyor.Ama izinsiz falan da alıp bunları yapan birisi değildim.Canım şurayı arayıp şunun limitini kapatacağım falan derdim telefonu verirdi.Şimdi diyeceksiniz kendisi yapsın sen neden yapıyorsun diye ama kendisi çok hesap kitap yapan birisi olmayınca ben ilgilenmeye başlamıştım. Ama gelin görün ki 2 aydır telefonu çok değerlendi. Her şey bitti şimdi de 2.el bir telefon almış gelmiş arkadaşından güya ondan oyun oynayacakmış. Geçenlerde dedim ki arabanın taksitini unutmadık değil mi canım falan dedim hemen sanki bir şey söylemişim gibi çok büyük kavga çıkardı. Ve hatta bana annemi gözümün önünde bilmem ne yapsınlar yine de sana bu telefonu vermeyeceğim falan diye bağırmaya başladı. Hayır ben her sohbette paradan falan bahseden birisi değilim.Eşim bazen elektrik faturasını bile ödemeyi unuttuğu için elektriğin kesildiğini biliyorum. Ve soruyorum yani bunda ne varsa. Yani adam 2 aydır çok değişti. Bu arada da ailesi ile arası limoni.Çünkü annesi babası çok paracılar ve eşimle ne zaman konuşsa annesi para istermiş ne zaman para gönderiyorsun diye.Eşim jandarma bu arada ve mesleğinin birinci yılında. Taa eğitimdeyken bile anne baba görümce bize şunu al yok bana para gönder vs diyorlardı. Bir de durumları kötü olsa anlarım. Velhasıl şimdi ben market pazar bile yapamazken onun ailesine para gönderdiğini ve bu yüzden de hesaplarda bunları görürüm diye benden telefonunu gizlediğini düşünüyorum. Birine borç mu verdin falan dediğimde söylediği cümle şu aç mısın açıkta mısın cümlesi.Hanımlar ben ne yapacağım.Bir şeyler karıştırıyorsa bile bunu nasıl öğreneceğim. Fikir deneyim neyiniz varsa bekliyorum.
Bence her iki tarafında özel diye bişeyi yoktur bı insan hata yapmıyorsa telefonunu yada kartını saklamasına da gerek yoktur.Eşiniz ani ve gereksiz tepkiler vererek sizi telefondan yada onu sorgulamanızdan kurtulmaya çalışıyor. Tabiki bilmeniz gerekir nereye ne harcadığını sanki bayanlar olarak biz ailemize üç beş bin para göndersek sesleri çıkmayacak. O zaman onlarda benim ailem, demekki bende gönderebilirim diyerek bir gün deneyin kardeşim şu kadar borç istıyor gönderdim yada göndereceğim diye bakalım ne diyecek o zaman empati yapabilmeyi başarır belki

Her halükarda gördüğünüzde sorun olacak bir şey olduğu belli. Hesaplarda absürt bir harcama ya da sevgili olabilir.

3 yıllık evliyim. Ve eşim son 2 aydır kendi telefonunu elime alıp saate bakmama bile izin vermiyor.
Borç harç sevmeyen birisiyim ve bazen hesaplarına girer kredi kartının borcu vs bittikçe limitini düşürürdüm.Çünkü kendisi borç harç içinde yaşamaktan rahatsızlık duymuyor.Ama izinsiz falan da alıp bunları yapan birisi değildim.Canım şurayı arayıp şunun limitini kapatacağım falan derdim telefonu verirdi.Şimdi diyeceksiniz kendisi yapsın sen neden yapıyorsun diye ama kendisi çok hesap kitap yapan birisi olmayınca ben ilgilenmeye başlamıştım. Ama gelin görün ki 2 aydır telefonu çok değerlendi. Her şey bitti şimdi de 2.el bir telefon almış gelmiş arkadaşından güya ondan oyun oynayacakmış. Geçenlerde dedim ki arabanın taksitini unutmadık değil mi canım falan dedim hemen sanki bir şey söylemişim gibi çok büyük kavga çıkardı. Ve hatta bana annemi gözümün önünde bilmem ne yapsınlar yine de sana bu telefonu vermeyeceğim falan diye bağırmaya başladı. Hayır ben her sohbette paradan falan bahseden birisi değilim.Eşim bazen elektrik faturasını bile ödemeyi unuttuğu için elektriğin kesildiğini biliyorum. Ve soruyorum yani bunda ne varsa. Yani adam 2 aydır çok değişti. Bu arada da ailesi ile arası limoni.Çünkü annesi babası çok paracılar ve eşimle ne zaman konuşsa annesi para istermiş ne zaman para gönderiyorsun diye.Eşim jandarma bu arada ve mesleğinin birinci yılında. Taa eğitimdeyken bile anne baba görümce bize şunu al yok bana para gönder vs diyorlardı. Bir de durumları kötü olsa anlarım. Velhasıl şimdi ben market pazar bile yapamazken onun ailesine para gönderdiğini ve bu yüzden de hesaplarda bunları görürüm diye benden telefonunu gizlediğini düşünüyorum. Birine borç mu verdin falan dediğimde söylediği cümle şu aç mısın açıkta mısın cümlesi.Hanımlar ben ne yapacağım.Bir şeyler karıştırıyorsa bile bunu nasıl öğreneceğim. Fikir deneyim neyiniz varsa bekliyorum.
Neden kendi telefonunuzdan yapmıyorsunuz bu işlemleri

Telefonundan hesaplar vs denetlemeniz belkide bu durumdan hoşnut değildi .Sizi kırmamak adına müsade veriyordu .Sonrası bu durumdan sıkıldı belkide bununla alakalı telefonunu kurcalatmak istememesi .Aldatılma vs gibi durumlardan şüpheleniyorsanız .Bunun tek yolu telefon değil .Ancak sizin sürekli şüpheci yaklaşımınızda itici geldi .Bir şeyler karıştırmaktan kastınız nedir ?Eşinizi kontrol etmeye çalışıyorsanız ,adamın gözüne sokmadan .Gizlicede yapabilirsiniz bunu.
İnanın ben de nefret ederim telefonumu birinin kurcalamasından. En sevdiğim kadın kuzenim bile olsa, annem bile olsa. Ne münasebet yani. Evlenince karıştırma hakkı görüyor millet, bana saçma geliyor.

Telefon karıştırmaktan daha mühim dertler var, mesela telefonda biriyle konuşarak sanal seks yapmak

Yaz
''alsana'' bu fısıldayarak söylediği şeyin tercümesi anca şu olabilir.

''içine alsana''

''agzına alsana''

''eline alsana''

Açık açık yazdım üzgünüm ama ''Ayrıl da gel Ayşe'' film repliğindeki ironi ile aynı olamaz bu ''alsana'' kelimesi.
Yaz ķızım 2 kilo cimentooo.... 👹😁 sanal seks olayı değil sadece. Aldatma duygusal da cinseldr var . Ama kanimca yakin cevreden biri yoksa niye ikinci telefon bir yakinligin var drmekki. Bence gozden gecir. Adam zaten telefonuna el surdurmuyor ikinci twlefon icin neden yok ama durum demekki buyukki saklancak cok sey var. Aldatma ve cinsel saplatili bazi seyleri olabilir. Uzerine gitme ne kadar kurcalarsan hata yaparsin o da daha iyi saklar sende bulamazsin. Gmail hesabi sifre ve mailinden acounttan yaptiklarinin bir kismina ulasabilirsin varsa elinde. Telefonuna gerek yok.

X