Eşim bir şeyler karıştırıyor gibi

Ne alaka, asıl kv kendisinden bahsedildiğini anlayabilir, ne bilsin oğlunun sanal seks yaptığını.
Bence siz ihaneti de dayağı da yuttunuz, ciddi ciddi sadece parayı dert edindiniz.
Diyecek birşey yok dövmesi, sövmesi, ihaneti olan bir adamdan bosanmaktan başka secenek de yok ama siz bilirsiniz tabi sizin hayatınız.
Benim tuttuğum hiç bir şey yok. Fakat siz benim anlatmak istediğimi anlamadınız.

Bütün mesajları okudum. Ailenizin yanına dönemezsiniz. Şimdilik geliriniz de yok. Sessizce sabredip para biriktirmeye çalışın. Bu arada aldatıldığınıza dair delip bulmak için de tetik de olun. Boşanma aşamasında tazminat için işinize yarar belki tam olarak bilmiyorum ama. Belki iş de bulursunuz bu arada birikim yapma süreniz kısalır. Kendinizi garantiye alınca dava açarsınız.

Kesinlikle yetiyor. Fakat kaçarak evlenen ben ve nasıl geri döneceğim düşünceşri

Hanımefendi dönerim de ablam zaten ayrıldı çocukla döndü. Ben bizzat biliyorum babamın neler yaptığını. Zorla başkası ile evlendirecekti eşime kaçtım seviyorum diye. Şimdi gideyim de yapamadığını mı yapsın. Ayrıca zaten çocukluğum, annem döbüle dövüle geçti. Artık boşansam da iş bulup ayrı evde yaşamak olur. Normaş bir babam olsaydı elin adamında baba şefkati aramazdım zaten. Bu ailenin vermedipi sevgiyi bir başkası hiç veremiyor.
Boyle de mutlu değilsin.
O halde çocuk yapma fikrinden vazgeç.
Aralıktaki konun resmen çocuk üzerine
İşe gir birikim yap ve ayrıl.
Ama no çocuk !

Bütün mesajları okudum. Ailenizin yanına dönemezsiniz. Şimdilik geliriniz de yok. Sessizce sabredip para biriktirmeye çalışın. Bu arada aldatıldığınıza dair delip bulmak için de tetik de olun. Boşanma aşamasında tazminat için işinize yarar belki tam olarak bilmiyorum ama. Belki iş de bulursunuz bu arada birikim yapma süreniz kısalır. Kendinizi garantiye alınca dava açarsınız.
Bende böyle düşünüyorum zaten.Altın hesabı üzerinden de bel on ne olursa birikim yapıyorum. Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın.

Şimdi buraya detaylı hepsini yazmadım ama size yazıyorum. Mesela geçenlerde o ikinci telefonu aldığından beei yatak odasında mastürbasyon yaparken yakaladım. Hiçte öyle uzak da durmuyorum cinsel hayatımıza ve gayet iyi her şey. Ama onu yayak odasında yakalamadan önce fısırdayarak alsana diyordu. Sonra zaten odaya girdim direkt.Şüpheciyim çünkü hiç böyle değildi eşim. Değişti. Ve değişmesinin sebebi ben olamam. Ayrıca telefonuna girilip hesaba kitaba bakmasından rahatsızlık duyan birisi karşı taradında telefonunu eline almaz. Şifremi biliyor fakat onun mu gizem dolu halleri iater istemez beni şüphelendirmeye itti.
E işte biriyle konuşuyormuş hala şüpheleniyorum mu diyorsunuz. Aldatılıyorsunuz sadece kanıt yok şimdilik elinizde.

Kesinlikle yetiyor. Fakat kaçarak evlenen ben ve nasıl geri döneceğim düşünceşri

Hanımefendi dönerim de ablam zaten ayrıldı çocukla döndü. Ben bizzat biliyorum babamın neler yaptığını. Zorla başkası ile evlendirecekti eşime kaçtım seviyorum diye. Şimdi gideyim de yapamadığını mı yapsın. Ayrıca zaten çocukluğum, annem döbüle dövüle geçti. Artık boşansam da iş bulup ayrı evde yaşamak olur. Normaş bir babam olsaydı elin adamında baba şefkati aramazdım zaten. Bu ailenin vermedipi sevgiyi bir başkası hiç veremiyor.
O zaman sessiz kalacaksınız.Eşinize hiçbirşey belli etmemeye calisqcaksiniz.Zaten baba evine donemeyeceksiniz o belli oldu.O zaman ayrılana kadar o evde kendinizi eşinizin şiddetinden koruyarak dikkatli bir şekilde yaşamak kalıyor Bunun için de sürekli telefonların peşinde olmayın.Umursamiyor gibi davranın.İşe başlayıp düzlüğe çıkınca da ayrilirsiniz.Yok yere kendinize şiddet uygulatmayin.Siddet uygulasa da şuan ayrılacak durumda değilsiniz belli ki.Allah yardımcınız olsun

3 yıllık evliyim. Ve eşim son 2 aydır kendi telefonunu elime alıp saate bakmama bile izin vermiyor.
Borç harç sevmeyen birisiyim ve bazen hesaplarına girer kredi kartının borcu vs bittikçe limitini düşürürdüm.Çünkü kendisi borç harç içinde yaşamaktan rahatsızlık duymuyor.Ama izinsiz falan da alıp bunları yapan birisi değildim.Canım şurayı arayıp şunun limitini kapatacağım falan derdim telefonu verirdi.Şimdi diyeceksiniz kendisi yapsın sen neden yapıyorsun diye ama kendisi çok hesap kitap yapan birisi olmayınca ben ilgilenmeye başlamıştım. Ama gelin görün ki 2 aydır telefonu çok değerlendi. Her şey bitti şimdi de 2.el bir telefon almış gelmiş arkadaşından güya ondan oyun oynayacakmış. Geçenlerde dedim ki arabanın taksitini unutmadık değil mi canım falan dedim hemen sanki bir şey söylemişim gibi çok büyük kavga çıkardı. Ve hatta bana annemi gözümün önünde bilmem ne yapsınlar yine de sana bu telefonu vermeyeceğim falan diye bağırmaya başladı. Hayır ben her sohbette paradan falan bahseden birisi değilim.Eşim bazen elektrik faturasını bile ödemeyi unuttuğu için elektriğin kesildiğini biliyorum. Ve soruyorum yani bunda ne varsa. Yani adam 2 aydır çok değişti. Bu arada da ailesi ile arası limoni.Çünkü annesi babası çok paracılar ve eşimle ne zaman konuşsa annesi para istermiş ne zaman para gönderiyorsun diye.Eşim jandarma bu arada ve mesleğinin birinci yılında. Taa eğitimdeyken bile anne baba görümce bize şunu al yok bana para gönder vs diyorlardı. Bir de durumları kötü olsa anlarım. Velhasıl şimdi ben market pazar bile yapamazken onun ailesine para gönderdiğini ve bu yüzden de hesaplarda bunları görürüm diye benden telefonunu gizlediğini düşünüyorum. Birine borç mu verdin falan dediğimde söylediği cümle şu aç mısın açıkta mısın cümlesi.Hanımlar ben ne yapacağım.Bir şeyler karıştırıyorsa bile bunu nasıl öğreneceğim. Fikir deneyim neyiniz varsa bekliyorum.
Bu askerlerde aileleride bunlarin genelinde sorun var kendi basima gelenden biliyorum

Iyi de parayla ilgili bir şeyler çeviriyor olsa banka uygulamalarinin şifrelerini değiştirir. Saate bile baktırmiyor demişsiniz. Hani borsa kripto para gibi şeyler kovalıyor olsa onu da görürsünüz uygulamalardan falan anlarsınız.

Bence "aman bir daha da senin telefonunu alırsam iki olsun" falan diyerek bir süre trip atıyor gibi davranın telefon konusunda. Yani bakmaktan vazgeçtiğinizi düşünmesini sağlayın. Bir yerden sonra daha dikkatsiz davranacak ve fark etmeyeceği anda çaktırmadan bakın. Whatsapp Web falan da yükleyebilirsiniz tabi. Teknolojiyle arası nasıl?

Off off çok zor durum. Hesap kitap bilmeyen adam ancak ömür törpüler. Cıngar çıkarın ailesine para istemeyi bıraksınlar.

Darp ederse sizi kesinlikle darp raporu alın..
Allah yardımcın olsun 😔

3 yıllık evliyim. Ve eşim son 2 aydır kendi telefonunu elime alıp saate bakmama bile izin vermiyor.
Borç harç sevmeyen birisiyim ve bazen hesaplarına girer kredi kartının borcu vs bittikçe limitini düşürürdüm.Çünkü kendisi borç harç içinde yaşamaktan rahatsızlık duymuyor.Ama izinsiz falan da alıp bunları yapan birisi değildim.Canım şurayı arayıp şunun limitini kapatacağım falan derdim telefonu verirdi.Şimdi diyeceksiniz kendisi yapsın sen neden yapıyorsun diye ama kendisi çok hesap kitap yapan birisi olmayınca ben ilgilenmeye başlamıştım. Ama gelin görün ki 2 aydır telefonu çok değerlendi. Her şey bitti şimdi de 2.el bir telefon almış gelmiş arkadaşından güya ondan oyun oynayacakmış. Geçenlerde dedim ki arabanın taksitini unutmadık değil mi canım falan dedim hemen sanki bir şey söylemişim gibi çok büyük kavga çıkardı. Ve hatta bana annemi gözümün önünde bilmem ne yapsınlar yine de sana bu telefonu vermeyeceğim falan diye bağırmaya başladı. Hayır ben her sohbette paradan falan bahseden birisi değilim.Eşim bazen elektrik faturasını bile ödemeyi unuttuğu için elektriğin kesildiğini biliyorum. Ve soruyorum yani bunda ne varsa. Yani adam 2 aydır çok değişti. Bu arada da ailesi ile arası limoni.Çünkü annesi babası çok paracılar ve eşimle ne zaman konuşsa annesi para istermiş ne zaman para gönderiyorsun diye.Eşim jandarma bu arada ve mesleğinin birinci yılında. Taa eğitimdeyken bile anne baba görümce bize şunu al yok bana para gönder vs diyorlardı. Bir de durumları kötü olsa anlarım. Velhasıl şimdi ben market pazar bile yapamazken onun ailesine para gönderdiğini ve bu yüzden de hesaplarda bunları görürüm diye benden telefonunu gizlediğini düşünüyorum. Birine borç mu verdin falan dediğimde söylediği cümle şu aç mısın açıkta mısın cümlesi.Hanımlar ben ne yapacağım.Bir şeyler karıştırıyorsa bile bunu nasıl öğreneceğim. Fikir deneyim neyiniz varsa bekliyorum.
Açmısım açıktamısın nedir ya?Allah yardım etsın

Aldatmayı geç adam sana şiddet uyguluyor. Boşanmak için daha ne lazım?

Dövmek aldatmaktan daha beter bir şey bence.

Bizde de kaç tane telefon var evde ama hepsi ortada şifre de yoktur kendi telefonunu sizden kaçıramadığı için yeni oyuncak edinmiş kendine pislik herif

Tahmin ettiğim kişi iseniz (sigara içmediği için kayınvalidesinin istemediği gelin ) eşiniz sizin verdiğiniz para ile göz ameliyatını olup ekmeğini eline aldı...onun isteği sizin ailesi ile yaşamanız cebinize ise ailenizin harçlık koymasıydı. Ailesine para akıtmak, maaşını kendisine harcamak istiyor ama size harçlık göndermek istemiyordu..sizin yediğiniz içtiğiniz bile bu adamın gözüne batıyordur..uzun lafın kısası artık size ihtiyacı yok ve sizi hayatında istemiyor😔

X