Eşim bir şeyler karıştırıyor gibi

''alsana'' bu fısıldayarak söylediği şeyin tercümesi anca şu olabilir.

''içine alsana''

''agzına alsana''

''eline alsana''

Açık açık yazdım üzgünüm ama ''Ayrıl da gel Ayşe'' film repliğindeki ironi ile aynı olamaz bu ''alsana'' kelimesi.
Zaten benim de şüphelendiğim şey bu oldu. Açık yazmanızda problem yok. Ama bu kadar kadın aynı şeyi düşünüyorsa vae işte bir şey.

Sorun da bu zaten şifre var telefonda bende de var e ama benim şifrem biliyor ama kendisininkini saklıyor. Anlayacağın ikisine de giremiyorum.
Canım maalesef anlaşılıyor ki eşiniz sizi aldatıyor.. Yukarıda yazmışsınız şimdi okudum mastürbasyon yaparken yakaladım diye.. Fısıldayarak konuşmasından da anlaşılıyor ki başka kadınla konuşurken mastürbasyon yapıyordu😶 Siz odaya girdiğinizde ne dedi size?? Sormadınız mı kimle konuşuyosun bu hâl ne diye?? O an ne derse desin bağır çağır o telefonu onun elinden alıp bakmalıydınız bence.

Ne yapın edin telefonu ele geçirmeye çalışın, bence de yüksek ihtimal aldatiliyosunuz. Ele geciremezseniz yapacak bişey yok sen beni salak mı sanıyorsun diye cingar çıkarıp alacaksınız telefonu, vermezse boşuyorum seni diyceksiniz. Şu erkeklerin 100 gram beyinleriyle bizi salak yerine koymaya çalışmaları beni benden aliyo valla

3 yıllık evliyim. Ve eşim son 2 aydır kendi telefonunu elime alıp saate bakmama bile izin vermiyor.
Borç harç sevmeyen birisiyim ve bazen hesaplarına girer kredi kartının borcu vs bittikçe limitini düşürürdüm.Çünkü kendisi borç harç içinde yaşamaktan rahatsızlık duymuyor.Ama izinsiz falan da alıp bunları yapan birisi değildim.Canım şurayı arayıp şunun limitini kapatacağım falan derdim telefonu verirdi.Şimdi diyeceksiniz kendisi yapsın sen neden yapıyorsun diye ama kendisi çok hesap kitap yapan birisi olmayınca ben ilgilenmeye başlamıştım. Ama gelin görün ki 2 aydır telefonu çok değerlendi. Her şey bitti şimdi de 2.el bir telefon almış gelmiş arkadaşından güya ondan oyun oynayacakmış. Geçenlerde dedim ki arabanın taksitini unutmadık değil mi canım falan dedim hemen sanki bir şey söylemişim gibi çok büyük kavga çıkardı. Ve hatta bana annemi gözümün önünde bilmem ne yapsınlar yine de sana bu telefonu vermeyeceğim falan diye bağırmaya başladı. Hayır ben her sohbette paradan falan bahseden birisi değilim.Eşim bazen elektrik faturasını bile ödemeyi unuttuğu için elektriğin kesildiğini biliyorum. Ve soruyorum yani bunda ne varsa. Yani adam 2 aydır çok değişti. Bu arada da ailesi ile arası limoni.Çünkü annesi babası çok paracılar ve eşimle ne zaman konuşsa annesi para istermiş ne zaman para gönderiyorsun diye.Eşim jandarma bu arada ve mesleğinin birinci yılında. Taa eğitimdeyken bile anne baba görümce bize şunu al yok bana para gönder vs diyorlardı. Bir de durumları kötü olsa anlarım. Velhasıl şimdi ben market pazar bile yapamazken onun ailesine para gönderdiğini ve bu yüzden de hesaplarda bunları görürüm diye benden telefonunu gizlediğini düşünüyorum. Birine borç mu verdin falan dediğimde söylediği cümle şu aç mısın açıkta mısın cümlesi.Hanımlar ben ne yapacağım.Bir şeyler karıştırıyorsa bile bunu nasıl öğreneceğim. Fikir deneyim neyiniz varsa bekliyorum.
bence siz salın şöyle birkaç ay hiç sormayın almayın telefonu şu muhabbettinii unutsun zaten ortaya çıkar herşey

Telefonu bana şimdi vermezsen bu aldatma var demektir deyip ya teli ver yada boşanıyoruz diye resti çekmelisiniz...Sert yaparak sizi yıldırmaya çalışıyor..Kendini haklı gibi göstermeye çalıştığı için zeytinyağı gibi üste çıkıyor kanmayın ve rest çekin..Birşeyler gizlrmek nedeni ne olursa olsun kandırmak aldatmaktır..Siz sert yapın ..Hatta blöf yapın..Ben senin ne filmler çevirdiğini biliyorum , srn kendini akıllımı sanıyorsun filan diye üstü kapalı blöf yapın..Tavırlarını gözlemleyin..

Bir de eşinizde zerre saygı yok.. Hadi bu kadar çirkinleştin karın varken bir evlilik birliği içerisindeyken elalemin bilmem ne kadınlarıyla sanal seks yapıyorsun da bari karın evdeyken yapma be..Nasıl bir saygısızlık nasıl bir iğrençlik.. Hiç mi hatır, saygı ne bileyim vefa yok bu adamlarda.. Gerçi bu adamlarda tek başına yapmıyor bunu karşıdaki de bir kadın sonuçta..Hepsi iğrenç hepsi pislik yaaa..

Neyseki bu erkeklerin fındık kadar beyinleri var da çoğunluk bir halt yediğinde yakalanıyor böylece..

Ne yapın edin telefonu ele geçirmeye çalışın, bence de yüksek ihtimal aldatiliyosunuz. Ele geciremezseniz yapacak bişey yok sen beni salak mı sanıyorsun diye cingar çıkarıp alacaksınız telefonu, vermezse boşuyorum seni diyceksiniz. Şu erkeklerin 100 gram beyinleriyle bizi salak yerine koymaya çalışmaları beni benden aliyo valla
O gün aynen böyle yaptım boşuyorum seni dedim.Boşarsan boşa diyor. Bu arada da son 3 aydır saçımı sarıya boyatmamı söylüyor, ne bileyim 4 5 ay önce de hemşire fantezi şeysi giyecekmişim falan. Beni üzen şey gerçekten salak yerine konmak. Ama kızlar delilim

3 yıllık evliyim. Ve eşim son 2 aydır kendi telefonunu elime alıp saate bakmama bile izin vermiyor.
Borç harç sevmeyen birisiyim ve bazen hesaplarına girer kredi kartının borcu vs bittikçe limitini düşürürdüm.Çünkü kendisi borç harç içinde yaşamaktan rahatsızlık duymuyor.Ama izinsiz falan da alıp bunları yapan birisi değildim.Canım şurayı arayıp şunun limitini kapatacağım falan derdim telefonu verirdi.Şimdi diyeceksiniz kendisi yapsın sen neden yapıyorsun diye ama kendisi çok hesap kitap yapan birisi olmayınca ben ilgilenmeye başlamıştım. Ama gelin görün ki 2 aydır telefonu çok değerlendi. Her şey bitti şimdi de 2.el bir telefon almış gelmiş arkadaşından güya ondan oyun oynayacakmış. Geçenlerde dedim ki arabanın taksitini unutmadık değil mi canım falan dedim hemen sanki bir şey söylemişim gibi çok büyük kavga çıkardı. Ve hatta bana annemi gözümün önünde bilmem ne yapsınlar yine de sana bu telefonu vermeyeceğim falan diye bağırmaya başladı. Hayır ben her sohbette paradan falan bahseden birisi değilim.Eşim bazen elektrik faturasını bile ödemeyi unuttuğu için elektriğin kesildiğini biliyorum. Ve soruyorum yani bunda ne varsa. Yani adam 2 aydır çok değişti. Bu arada da ailesi ile arası limoni.Çünkü annesi babası çok paracılar ve eşimle ne zaman konuşsa annesi para istermiş ne zaman para gönderiyorsun diye.Eşim jandarma bu arada ve mesleğinin birinci yılında. Taa eğitimdeyken bile anne baba görümce bize şunu al yok bana para gönder vs diyorlardı. Bir de durumları kötü olsa anlarım. Velhasıl şimdi ben market pazar bile yapamazken onun ailesine para gönderdiğini ve bu yüzden de hesaplarda bunları görürüm diye benden telefonunu gizlediğini düşünüyorum. Birine borç mu verdin falan dediğimde söylediği cümle şu aç mısın açıkta mısın cümlesi.Hanımlar ben ne yapacağım.Bir şeyler karıştırıyorsa bile bunu nasıl öğreneceğim. Fikir deneyim neyiniz varsa bekliyorum.
Oyun oynama tlfnu bana hiç mantıklı gelmedi.

O gün aynen böyle yaptım boşuyorum seni dedim.Boşarsan boşa diyor. Bu arada da son 3 aydır saçımı sarıya boyatmamı söylüyor, ne bileyim 4 5 ay önce de hemşire fantezi şeysi giyecekmişim falan. Beni üzen şey gerçekten salak yerine konmak. Ama kızlar delilim
Ohoooo
Bu adamın şiraze kaymış.
Boşanma işini düşün derim.

O gün zaten kıyameti kopardım ve uyguladı.Ve o kadar suçlu psikolojisinde ve üste çıkmaya çalışıyor ki
Bence sizin için olay çoktan bitmiş 😔😔 ailenize durumu anlatın ve boşanın bu adamdan.. Şiddet, aldatma ne ararsan var.. Durumunuz nedir bilemiyorum ama elinizden ne geliyorsa yapmalısınız bence bu adamı çekmek zorunda değilsiniz

onun ailesine para gönderdiğini ve bu yüzden de hesaplarda bunları görürüm diye benden telefonunu gizlediğini
çok mu çok masum kalır bu sebep ben sana söyliyim
ilk sayfadaki yorumlara baktım neredeyse herkes aynı şeyi düşünmüş. bariz ihanet gibi geldi bana
normal telefonunu gizliyordu çünkü oradan yapıyordu yapacağını, sen teli senden sakındığı konusunda problem çıkarınca ikinci telefonu aldı. oradan yapıyor her ne yapıyorsa.
didikle bence hatta bir şeyler bulursan da delil olarak sakla mutlaka

''alsana'' bu fısıldayarak söylediği şeyin tercümesi anca şu olabilir.

''içine alsana''

''agzına alsana''

''eline alsana''

Açık açık yazdım üzgünüm ama ''Ayrıl da gel Ayşe'' film repliğindeki ironi ile aynı olamaz bu ''alsana'' kelimesi.
ya ben ilk şey diye düşündüm
pubg oynarken silah dürbün falan bırakıyolar ya takım arkadaşlarına
oyundaysa onu alsana demiş olabilirdi
ama sonunda, kapıyı açınca mastürbasyon yaparken yakaladım deyince
bende de taşlar yerine oturdu

X